Очікування жінки - обговорення практичної проблеми

305 сообщений в этой теме

Опубликовано:

О.Генри "Дары Волхвов" :)))))))))))))))[+sign]Женщина с красивыми глазами...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1, розумниця, птичка! поки я все перечитала, вона мої думки тут і виклала :) додам лише, що поведінка вашої жінки зовсім не означає, що вона вас не кохає - це занадто. можливо, вона просто більш егоїстична, ніж ви, балувана абощо. а про рівноправ*я мені завжди смішно чути. нема його й бути не може, особливо, коли маєш справу з людиною з характером.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

если честно, бывают женщины, кот. стремятся к - к сладкой жизни- к комфорту- к новизнам- к чистоте- для сохранения красоты и здоровья- к удобствамну не могут они жить без одного-двух из них ... не могут вот и все.напр. я не могу смириться жить без комфорта, мне плохо действительно, если мне не комфортно, то себе места не нахожу и буду цепляться даже к мужу и мучать его, хотя я его люблю, но больше комфорта люблю :) это плохо? как по мне нет, ведь ее понять и смириться со слабостью нетрудно, если ее любите ;)[+sign]Кто очень сильно любит, тот долго не замечает, что он-то уже не любим. Когда женщина влюбляется впервые, она любит своего любовника; в дальнейшем она любит уже только любовь.Франсуа де Ларошфуко[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а от я вам співчуваю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а от я вам співчуваю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

соррі, діти бігають, тицяють на кнопки :) докори - штука неприємна, може, якось можна внушити, щоб вона слідкувала за собою і поменше повчала? бо якщо ви зі свого боку будете постійно слідкувати за своєю поведінкою, щоб її, не дай бог, не образити, для вас таке життя перетвориться на постійний стрес, адже ви не завжди можете проконтролювати настання ситуації, коли чимось її образите. або хай висловлює свої бажання у більш м*якій формі?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не нападайте на автора, я особисто знаю такий приклад жінки-егоїстки, але вона така по відношенню до всіх абсолютно так вона була вихована, з ідеєю вищості над усіма. але й чоловіка собі знайшла такого, щоб її у всьому задовольняв. знаєте, як про неї каже її син? "мама не відразу збагне, що тато помер. лише на наступний день, коли в холодильнику закінчиться їжа, приготована татом" :))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

однозначно, вам доведеться стати мудрішим: виконувати правила етикету і поступатися в дрібницях, не втрачаючи основного є й такі мудрі люди, я таке бачила. хоча.... це лише один бік медалі. вседозволеність одного, хай навіть у дрібничках, призводить до погіршання його характеру
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Заради женской солидарности - не обижайте вкусы его половинки! .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

саме так :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

і тут точно! :) є незадоволеність власним статусом, і ще пару пунктів
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

100% автор топика не является единственным ребенком в семье. 100% есть брат или сестра. а вот мамашы опасаютсЯ, что единственный ребенок вырастает эгоистом. Как раз наоборот...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

о! ПМС! а за скільки днів починається ПМС? за день вона доп"є пачку логесту і через 5 днів буде менструація. А ПМС коли починається?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:))). Довелося б довго писати. Я йому дуже багато даю. Але й він мені дає багато. добровільно. (-) --
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

загадкова гілка пішла... не зовсім зрозумів про що :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

психологічні пояснення мені завжди цікаві а поясніть далі логіку і що з неї випливає, будь-ласка
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вот вот...я читаю и удивляюсь... просто для меня вообще не ясна проблема, которую автор хочет с нами обсудить...могу написать только такой вариант- я хочу во львов, жду два года...тихо и безропотно... а он не дает мне этого. почему же я терплю? люблю его, уважаю, а он с моими желаниями не считается...значит я возьму своег друга, который меня 2 года зовет и поеду с ним.например, автор, если вы хотите секса, а вам два года не дают, а дают только оральный, вы не плюнете в конце концов на ваш объект любви? плюнете. не сразу. вы будете хотеть этого секса только с ней, но она пирги спечь может, а секс- ни ни
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

проблема в великому розмірі її запитів та у формі докору в якій вона ці запити оформлює Хотіти щоб чоловік віддавав усе краще а собі брав гірше - це по перше величезне "ДАЙ", а по друге це вже надто егоїстично як на мій погляд так вимагати.А докори - ну хто любить докори? кому вони приємні? хочеш чогось - скажи м"яко, а не "чому не дав?"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Якщо у Вас із нею така низька емпатія, що Ви вираховуєте її ПМС по пачках логесту... То таки да. Це буде ПМС.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

За неделю-полторы :))))))))) :)))))))))[+sign]Женщина с красивыми глазами...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну что тут можно ответить хорошо что вы это сознаете это большой плюс ну а дальше работать над повышением статуса или изменить свое мнение к данной ситуации, тут вам решать что вам дороже что осуществимей и т. д.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

наверное она имела ввиду что вы в постоянном соперничестве как между братьями и сестрами так и переносите на семью женщину наверное (это не мое мнение)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

І щось тут, авторе, не сходиться. "Троє дітей, не від мене". Після 35 чи навіть 30, по-моєму, жінкам взагалі протипоказані гормональні контрацептиви.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

лично мне
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

извиняюсь за неудачный заход и продолжаю лично мне нравится высказывание Карла Маркса. Его дочка составила анкету и он на вопрос"Что Вы цените больше всего в мужчине?" ответил "Силу". А на вопрос "Что Вы больше всего цените в женщине?" ответил "Слабость". А еще мне нравится как хорошо написал Валентин Пикуль словами своего героя "первый и лучший кусок - женщине - она хозяйка дома. мать детей. второй кусок - прислуге, чтоб ценила свое место в доме. третий - себе, т.к. мужчина содержит семью. и что останется - детям, чтоб не баловать" ну это не дословно, конечно, но смысл тот. может я не права, но мне кажется, что мужчина, который вообще поднимает вопрос о том почему не ему лучшее, не достоин звания "мужчина". я бы с таким и дня вместе не была. извините, если обидела
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение