Очікування жінки - обговорення практичної проблеми

305 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Очікування жінки - обговорення практичної проблеми Запитання для соціологічно-психологічного обговорення, запрошую до обговорення. Суспільний феномен: є жінка, в якої є очікування того, що чоловік повинен віддавати їй завжди найкраще, а собі брати гірше. На її погляд це повинно стосуватися усього – місця в кінотеатрі, місця в залі йоги і так далі. ЇЇ аргументація – бо вона до такого звикла від попередніх чоловіків, бо це так здавна заведено, бо жінка це слабка стать і чоловік повинен її захищати, бо це вияв кохання.При цьому ця жінка активно керує в сім»ї, самостійно приймає рішення і часто не порадившись з чоловіком.Я обдумав ситуацію, і ось мої думки:Варіант 1.Раніше в суспільстві жінка була слабкою, рішення приймав чоловік – а вона їх виконувала. Слухалася чоловіка. Тобто віддавала владу йому. І навзамін отримувала ряд привілеїв та переваг. Тобто чоловік обирав куди йти – а дружині там пропонував краще місце. Наприклад йшли на бокс замість балету – але дружина дивилася бокс на кращому місці :).В сучасному суспільстві значна частина жінок є сильними, вони самостійно керують власним життям, і приймають активну участь у прийнятті сімейних рішень. І ця жінка якраз з таких – вона ого-го ще й яка активна і рішень з якими вона незгодна виконувати не буде. І сама прийме рішення і чоловіка поставить перед фактом.І виходить таке – що вона хоче тих «традиціних» переваг, але зовсім не думає про ті інші аспекти «традиційної» поведінки жінки.Варіант 2.Спільне життя чоловіка та жінки – це значною мірою обмін послугами. Кохання в чистому вигляді – це безкорисне віддавання. Кохання обопільне – це безкорисне віддавання з обох боків. І якщо чоловік віддає усе найкраще жінці а собі бере гірше – то що в такому разі віддаватиме жінка? Ось такі роздуми. Коментарі з обгрунтуваннями в науковому стилі вітаються. Коментарі типу «він казьол» чи «вона коза» конструктиву не містять і тому небажані.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

с администрацией согласовали ? ))))))))))))))))))))) [+sign]Мы, богини!...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мужчину как половозрелую особь делает природа* а мужчину, как социальную единицу делает женщинаДать почувствовать мужчине - что он прежде всего мужчина а потом самец - великое искусство.[+sign]ICQ#: 368-701-112 "Сіднички"...все о стальное - компромисс)))И да поможет вам ГУГЛЬ)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

если женщина хочет......то надо ей дать....или она возьмет сама :-)) в вашем случае женщине.....вовсе не обязательно требовать этого от мужчины....ибо она самодостаточна....и сама способна выбрать лучшее место.....теперь....почему собственно мужчина получает худшее? если женщина выбирает лучшее? какая то кривая логика.....черно-белая.....полутонов (цветов) нет?Любовь....тут вообще выводы не понятны.....если он дарит (потому как любовь нельзя отдать ;-))) свою любовь.....значит ему так нравится :-)) нравится дарить свою любовь.....и получать от этого удовольствие :-)) или вы думаете что даря любовь вы получаете в ответ что-то плохое?[+sign]Я как фотон, который не только свет, но еще и волна :-))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а чому ви очікування цієї конкретної жінки прив"язали до її статі? можливо, вона просто по життю людина така - любить усе найкраще:-))хіба мало ми знаємо чоловіків, які очікують того самого від жінок?найкращої іжі, найкращого сексу, найкращого ставлення, якнайбільше уваги та співпереживання...якщо ви хочете говорити про цю конкретну жінку - не накидайте нам псевдо-наукового стилюякщо ви хочете поговорити взагалі про гендерні очікування, то давайте не обмежуватися однією статтю[+sign]Во многой мудрости многая печали; и кто умножает познания, умножает скорбь... (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Даже если женщина априори уверена в том, что мужчина обязан открыть перед ней дверь и т.п., дома на ужин она все равно отдаст ему лучший кусок мяса со сковородки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не... ты обрати внимание как ники стоят*)) [+sign]ICQ#: 368-701-112 "Сіднички"...все о стальное - компромисс)))И да поможет вам ГУГЛЬ)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

запитання два тут питання не в кращому ніж в когось на вулиці - тут питання в тому що жінка хоче взяти краще ніж дати чоловіку. Тобто коли в кінотеатрі 2 місця і одне з них очевидно що ближче до центру - то вона обурюється що чоловік їй не дав кращого місця. Вона хоче щоб чоловік завжди віддавав їй краще а собі брав те що лишиться - тобто гірше.і запитання звісно два:- яка в цьому логіка? в чому обмін? де кохання з боку жінки?- і що в цій ситуації з цією жінкою робити?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

от цього я якраз і не помічаю. Тим більше що їжу вона не готує і не подає - їжу готує працівниця.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а вам бы как больше хотелось- отдавать лучшее, но чтобы она вас слушалась, или пусть сама решает, но но не выпендривается по поводу-слабая половина ( в конце концов 8 марта еще никто не отменял, во тогда и получит лучшее) ????????????
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

варіант щоб мене слухалася з нею нереальний :) і я власне й сам за партнерські рівноправні відносини коли рішення приймаються спільноТому дійсно нічого випендрюватися з приводу слабкої половини - ніяка вона не слабка. Принаймі ніякої слабкості не видно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вы уверенны что она действительно хочет именно этого? почему Вы считаете - что если Вы уступили женщине в таком мизере - то непременно себе сделали хуже?Автор, а всё ли у Вас было "хорошо" с мамой?[+sign]ICQ#: 368-701-112 "Сіднички"...все о стальное - компромисс)))И да поможет вам ГУГЛЬ)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

если разбирать конкретный пример с кинотеатром то это вполне нормально, женщина обычно ниже ростом, поэтому ее нужно на лучшее место сажать...у вас и впросов таких не должно возникать...[+sign]и закрыв лицо руками, я внимал к жестокой речи,утирая фраком слезы, слезы боли и стыда,а в высоком синем небе догорали Божьи свечи,и печальный желтый Ангел тихо таял без следаА. Вертинский[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну если вас только "лучшесть" мест в кино или театре беспокоит, то это не такая уж и проблема, наверное .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

анекдот вспомнила, про партнерские отношения, да:) в одной семье был говорящий попугай... и вот когда к даме приходил любовник, она накидывала на клетку покрывало, приговаривая, типа, будешь подглядывать - ощипаю и в суп.Сидит, значит попугай... и слышит:Давай я сверху?Давай...Давай теперь я сверху?Давай...Давай теперь ты сверху и я сверху...тут попугай сбрасывает покрывало:пусть ощипает, пусть в суп)) но я должен это видеть![+sign]ICQ#: 368-701-112 "Сіднички"...все о стальное - компромисс)))И да поможет вам ГУГЛЬ)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так в самому кінотеатрі проблеми нема - хоче то най собі сідає, я їй без питань віддаю місце якщо вона озвучує бажання. І так само на йозі - будь-ласка сідай ближче до викладача, я переклав свій килимок далі. Зауважив правда що 8е березня вже минуло :).Але вона потім мені докоряє що я посмів спробувати сісти ближче до викладача! І що жінці слід віддаватти все краще і т д.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так в самому кінотеатрі проблеми нема - хоче то най собі сідає, я їй без питань віддаю місце якщо вона озвучує бажання. Зріст в тому випадку значення не грав, видно було з обох місць екран на 100% - просто одне місце ближче до центру і тому краще.І так само на йозі - будь-ласка сідай ближче до викладача, я переклав свій килимок далі. Зауважив правда що 8е березня вже минуло :).Проблема ось де: вона потім мені докоряє що я посмів спробувати сісти ближче до викладача! І що жінці слід віддаватти все краще і т д.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Проблема ось де: вона потім мені докоряє що я посмів спробувати сісти на краще місце а не віддав їй! І що жінці слід віддаватти все краще і т д. Що я тому егоїст, і вона звикла до галантності та джентельменності і т д. Уся її промова та докори зводяться до "дай" - дай найкраще.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мне это не знакомо... муж и сам сажает или кладет )) меня на самые лучшие места...[+sign]и закрыв лицо руками, я внимал к жестокой речи,утирая фраком слезы, слезы боли и стыда,а в высоком синем небе догорали Божьи свечи,и печальный желтый Ангел тихо таял без следаА. Вертинский[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

может вы дйствительно не слишком галанты? )) но я думаю, что дело не в этом.. наврное если бы вы чувствовали отдачу от нее, фидбек типа, то вас не напрягало бы отдавать ей самое лучшее...[+sign]и закрыв лицо руками, я внимал к жестокой речи,утирая фраком слезы, слезы боли и стыда,а в высоком синем небе догорали Божьи свечи,и печальный желтый Ангел тихо таял без следаА. Вертинский[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

історії гарні :), та тут якраз популярний випадок коли пані хочуть на двох стільцях сидіти: і керувати і вимагати подати руку і поступитись кращим місцем :))Тобто усе взяти і нічого не дати :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

т.е.... она вас воспитывает? а вы по каким то причинам не можете или не хотите выразить свое мнение по этому поводу, да?[+sign]ICQ#: 368-701-112 "Сіднички"...все о стальное - компромисс)))И да поможет вам ГУГЛЬ)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Хм... но ведь то, что вы написали - совсем ненаучно и неинформативно ))) Какие женщины, в каком обществе - как давно... Раньше - это когда?Ненаучные обобщения )))"І якщо чоловік віддає усе найкраще жінці а собі бере гірше " - фраза, способная породить тысячу заблуждений и море флуда )))Отдавать лучшее, не значит остаться ни с чем. Полностью отдаться - это не значит предварительно перерезать себе горло и с помощью курьерской службы отправить любимой... Ведь, всё подчиняется простым физическим законам - чтобы получить, нужно дать. А чтобы смочь отдать - нужно быть способным принять... Нельзя добавить воды в полный чайник, для этого сначала нужно отпить воды. Нельзя создать электрическую цепь только с помощью "ноля" или только "фазы".
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

...я хочу это видеть... и пусть меня ощипают))) [+sign]ICQ#: 368-701-112 "Сіднички"...все о стальное - компромисс)))И да поможет вам ГУГЛЬ)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а де кохання з боку чоловіков, якщо не дав її місця такого, якого вона хотіла? ?[+sign]Кто очень сильно любит, тот долго не замечает, что он-то уже не любим. Когда женщина влюбляется впервые, она любит своего любовника; в дальнейшем она любит уже только любовь.Франсуа де Ларошфуко[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение