Очікування жінки - обговорення практичної проблеми

305 сообщений в этой теме

Опубликовано:

о-о-о... не надо о больном :((( () ж[+sign]У родителей есть свои плюсы и минусы. Впрочем, как и у всех элементов питания.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А взагалі, якщо чесно... Ваша історія - це ще один приклад на користь традиційного шлюбу (чоловік, дружина, їхні спільні діти).Бо таке враження, що дружина свою репродуктивну функцію виконала, а Ви тупо користуєтеся її тілом.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А як дітям? Хто їх виховує? Адже за тією ж книгою "про кохання" - в сучасному суспільстві недостатньо бути просто агресивним і вміти лишень боротися за місце під сонцем.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да нет, я просто пару раз пыталась написать, потом стерла...бо уж слишком нетактично получается :))) ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

усе правильно Ви пишете з маленькими знаками уваги згоден, ми домовилися ще раніше і роблю. з великими і обов"язковими (!) важчедійсно може якби в нас були спільні діти то це було б стимулом давати кращий шматок. і якби то вона вела побут - тоді б це було поясненням. В нас побут ми ведемо спільно. Мене ще й обурило було те що вона хотіла щоб я брав на себе більше побуту бо вона зайнята іноді своїми дітьми. Але я не хочу займатися побутовими речами більше, її діти це добре для неї - а я хочу своїх.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А чому б не сказати "а якого біса
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

чому б не сказати "я де хочу там і сідаю!" ? Чоловік повинен відчувати себе хазяїном себе чи другорядною особою яка й сісти не має права там де хоче?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

або вона мною користується а я живу без власних дітей? :) ми домовилися про те що через 2 роки спільного життя зачнемо спільну дитинуа дійсно складно бути з дівчиною в якої вже є діти. Це ускладнюючий момент. Та якщо дівчина розумна й приємно - то можна, принаймі поки я вірю в наші відносини.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

"самовпевнена тітка".....м-да.... как вы вежливо отзываетесь о соей любимой(?) женщине......[+sign]Я как фотон, который не только свет, но еще и волна :-))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та в дітей все нормально, в них ж є обоє батьків і є няня і є бабусі ще й на додачу мене турбує інше - що я себе поважаю, я доволі успішний чоловік і можу мати власних дітей. І хочу. власне ми домовилися про це, хоча це ще віддалена перспектива.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Абзац. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

скажи..покоробило...(-) .[+sign]и закрыв лицо руками, я внимал к жестокой речи,утирая фраком слезы, слезы боли и стыда,а в высоком синем небе догорали Божьи свечи,и печальный желтый Ангел тихо таял без следаА. Вертинский[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а книжку читати - це Ви правильно відкриває очі :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

как же я ей сочувствую..... не повезло ей с вами :-)))[+sign]Я как фотон, который не только свет, но еще и волна :-))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а ее детей вы не считаете "совместными"? .[+sign]Кто очень сильно любит, тот долго не замечает, что он-то уже не любим. Когда женщина влюбляется впервые, она любит своего любовника; в дальнейшем она любит уже только любовь.Франсуа де Ларошфуко[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

от таке воно життя з жінкою яка сильна не тільки у суспільстві але й у сім"ї
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так же не живите, кто вас заставляет! не можешь жить с тем, кого любишь, люби того, с кем живешь...[+sign]и закрыв лицо руками, я внимал к жестокой речи,утирая фраком слезы, слезы боли и стыда,а в высоком синем небе догорали Божьи свечи,и печальный желтый Ангел тихо таял без следаА. Вертинский[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

о как! :)))) мощно задвинула, внушаить :)))) () ш[+sign]У родителей есть свои плюсы и минусы. Впрочем, как и у всех элементов питания.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

от язва ця blakitti :)) багато у Вас злості на чоловіків. Хтось Вас сильно образив і Ви за це образилися на увесь чоловічий рід. Фраза "Все мужики казльі" - це мабуть ваша улюблена...та чи правильно так жити, в образі жертви?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вона не вважає
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не....это голубой зверек..... резвится.....[+sign]Я как фотон, который не только свет, но еще и волна :-))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

на просторах инета подцепила, теперь умничаю ))) .[+sign]и закрыв лицо руками, я внимал к жестокой речи,утирая фраком слезы, слезы боли и стыда,а в высоком синем небе догорали Божьи свечи,и печальный желтый Ангел тихо таял без следаА. Вертинский[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:-)) это бесполезно.....я уже даже не в шоке....это уже следующая стадия.....кома....[+sign]Я как фотон, который не только свет, но еще и волна :-))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1... хорошо, что уезжаю, а то б я счас написала 8-0!!!! здравствуй, голубой зверек... ()о о[+sign]У родителей есть свои плюсы и минусы. Впрочем, как и у всех элементов питания.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, ржу.. с больной головы на здоровую называется.. .[+sign]и закрыв лицо руками, я внимал к жестокой речи,утирая фраком слезы, слезы боли и стыда,а в высоком синем небе догорали Божьи свечи,и печальный желтый Ангел тихо таял без следаА. Вертинский[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение