Пасха 2016. Делимся планами, идеями

286 сообщений в этой теме

Опубликовано:

коли я тільки починала, для нас забагато тіста з 1 кг борошна - все половинила але за ці роки один ротик додався (і ротик такий, що дуже-дуже любить булочки), а ще один виріс і став дванадцятирічним хлопцем, то ж я спекла повну порцію по клазі і Похльобкіну, дивлюся, і думаю: А не мало?... Треба ж всіх пригостити. Хоча на Великдень відбувається обмін пасками. так що, що піде, те й повернеться :)) [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от це вийшло із клазіного рецепту + ще одну малесеньку діти з"їли вже http://pic11.kidstaff.net/pictures_user/6/36265/gallary/246290/246290_20160429061616_8463_600x600.jpghttp://pic11.kidstaff.net/pictures_user/6/36265/gallary/246290/246290_20160429061957_2033_600x600.jpgфото паршиве, але на краще прям зараз я не спроможусяпівлітрова банка як точка відліку :)[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

красавцы) у меня в прошлом году все получилось по клази, даже фото нашла (+) http://s12.radikal.ru/i185/1604/9e/1864b6e949ae.jpgэто у меня все ровно из половины порции.я там выше писала , что у знакомой опара упала через минут 30, вот думали, что может занадто тепло было вокруг миски.. а если прохладней, то может лучше.. было градусов 28.это я на всякий случай спрашиваю, вдруг ночью дело будет, а все спят..а на Вашем фото это одна полная порция?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, це за рецептом 8 яєць і десь 1300 г борошнаА я думала Ви не робили ще, тому і вирішила сфоткати вихід, щоб Ви розуміли чи з"їсте стільки :)) [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

столько не осилим)) учитывая, что у меня половина Лянкиной и с творогом 3 шт. Таки буду половинить снова, спасибо))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

девушки, а я только варю шелуху).. А вдруг её мало? и цвет получится не интенсивный.. собрала литровую банку шелухи. Достаточно будет?смешать с чёрным чаем? соль, уксус добавить?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую, дівчатка:) [+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

30 градусів бажана тем-ра [+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо)) тогда получается не в Т дело.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

слухайте, за рецептом там досить висока тем-ра (30 градусів, я вище писала) але зараз я стала прихильницею хай навіть і більш довгого, але "холодного" бродіння.цього року перед формовкою засунула тісто на ніч в холодильник, результат мене дуже потішив.[+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лян, ну, ти - кладєзь:) [+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у дріжчах, зуб даю [+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, молодець яка! рівнесенькі, не підгорівші, і взагалі - гарно) а ви ще й хрест руцями ліпили? чи то освячені вербні гілочки під скоринкою видніються? МОже й терновий вінець теж є?.. не добачаю...)))За фото бросьте ізвіняцця) Це не та конфа, де постановочні фоти прівецтвуюцця
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дріжжі-дріжжі
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

блін, я тож цього року хтіла на pandoro sfogliato замахнутися, но, видно, не судьба...[+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня львовские +15 видсоткив которые, других в нашем селе не нашла.. (+) с ними делала вчера лянкину и с творогом, внешне все гуд.бежать искать другие?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дівчата, а чего фоток так мало ежегодно? Давайте, делится снимками, у всех телефоны под рукой, щёлкнул и делов-то) это ж море вдохновения на будущее! и друг у друга можно перенимать идеи, бывает же: категорически не нравятся украшения из теста, а увидела в сотый раз - загорелась, и уже хочу-нимагу) Писанины-обсуждений много, как всегда, а результатов нет) И сравнить не с чем! просто безобразие)))))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

корочі, дівки... всім шукачам святого граалю, тобто вологої і волокнистої паски, присвячується.взяла свій рецепт.нічого не гріла (ну, опару тримала на сонці, навряд там було більше 28 градусів)замісила тісто, половину вершкового масла замінила жирнючими стоячими вершками з домашнього молока.сухофруктів-цукатів дала на 20% більше ніж треба + дала курагу (знаю, що вона мокрить готове тісто у виробі), цукати з дині і папайї, в"ялену черешню )мо" вона теж щось дає?) і 2 види родзинок.перед формовкою тісто ніч простояло в холодильнику, тоді дістала його, розклала по формах і воно ще півдня підходило.малі дістали, розрізала малесеньку пасочку - таки відділяється волокнами - йу-хуууу!!!засім остаюсь...[+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Может откроете новую тему с отчетом?) в прошлом году была хорошая тема с отчетами, если мне не изменяет память))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вау...) здоровськи! заздрю...теж мєчтаю...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

могу, но я ещё только патякаю, шелуху сварила с чаем. Если буду печь - то и сфоткаю, конечно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

И удобно ведь, холодильник-ушёл, разложил. Молодец) [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Подавайте пример) на самом деле Картинок так много. Мне форумские обсуждения ценны именно своей текстовой сутью. Картинки такие бывают аппетитные, а как до дела. И, наоборот. Не самая лучшая фотография, цветопередача да и вообще-не очень красиво вышло, а вкус бесподобный. Вы - похвалите, а три анонима напишут бее. А не у всех закалка, а тдо)) Кроме того, но это моё личное мнение... тот, кто имеет желание выставляться, тот ведёт ЖЖ, блог, пишет на кулинарных форумах. А если по теме. Неоднократно писала, что не получается одновременно снимать и печь. Когда все готово уже - спать. Потом раннее пробуждение и в церковь .. Потом порезали. Я, обычно, предлагаю показать, если есть интерес. [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не подумайте, что я пристаю сегодня к Вам)), но (+) что значит "перед формовкою тісто ніч простояло в холодильнику, тоді дістала його, розклала по формах і воно ще півдня підходило" перед формовкой тесто обмять и потом в холодильник?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

девочки, никто глазурь с желатином не делал? (+) в прошлом году у меня не вышло ничего из-за сахара, не растворялся в кипятке.но вроде не крошится, не отваливается.. заманчиво))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах