Пасха 2016. Делимся планами, идеями

286 сообщений в этой теме

Опубликовано:

а как их потом и куда приспособить? [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

украшать куличи, пироожено-мороженко На глазурь водрузить или на шоколаднаверное можно любым сладко-липким кондит.ингредиентом.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот, значит можно и так и эдак. это уже хорошо! Пленки в этом году шось нихачю... щось надоели. ну если детвора соблаговолит- пусть бавляться. От би менi ще банячок! я б в ньму лшпиннячко зварила! деревянною ложкою б крашаночки виймала iз того брунатного зiллячка! ех!))) тре глянути чи э в мене цвiтаста хустина. хоцця пов,язати на свою макiтерку тею красу. Ага! i попередник тоже ж!!!. Омг! а в мене ж и нема красивого! эдиний якийсь аж до самоi долiiвки, чорний, як вороняче крилозз ствующей ненормативной лексикой. Жахiття! треба срочняво зайнятися виправлятися!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и кто расскажет что такое усиленная мука.. не очень понятно как аскорбинка помогал ей сделать эту усиленную муку..может кто проовал печь??
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Большое спасибо) Меня не пугает жирность, я попробую () [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пробуйте и расскажете потом, если попробуете:)+ туда можно изюм, сухофрукты и лимонную цедру. Я не написала, но думаю, что Вы всё это добавите по вкусу. Они получаются вкусные, для меня сладкие, но племяшки мои их любят. Для них и пеку, моей малявке такого жирного нельзя:(([+sign]Всегда помни о правиле трёх "Н": Нет Ничего Невозможного ![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А если ее варить и на ночь отсавить настаиваться, то очень крепкий настой получается, отлично красит, [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

І я - мммммммммм! Клазька, кланяюся в ноги! -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

З Богом! Пішла дістану дріжджі, масло та яйця[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

яка ж Ви - молодець )) як багато хто, буду пекти в субботу[+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

З Богом! ))) Поставила в духовку Александрійську - ту, що стоїть ніч (дещо схожа на Віденську), а ранком остачу і одразу по формах. )) http://forum.say7.info/topic73414.html Підходить Шоколадна паска на пробу. )) З журналу "Еда №5-2016" Якщо хто схоче, то перепишу рецепт. Додала від себе цедру апельсини, і ще грам 70 борошна, бо було надто рідке. Дві невеличкі пасочки має вийти. Змащу чорним шоколадом та посиплю різнокольоровою посипкою.І ввечері ще півпорції цієї замішаюhttps://www.youtube.com/watch?v=zzDBjjKa-08Тісто виходить дуже м"яке, трохи липкувате. Цікаво, яка вийде паска. )) 10 яиц1 л кипяченого молока (теплого)100 г масла - розтопити125 г маргарина - розтопити100 г дрожжей250 г изюма3 ст. ложки подсолнечного масла750 г сахара2 ст. ложки сметаны2 кг муки (приблизительно, все зависит от муки)Все одразу змішати (5 білків збити на піну), вибивати 40-45 хвилин, дати підійти, розкласти по формах і ще раз підійти і пекти.[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дівчата, вже допоможіть :)) от я не вмішала ще 250 г борошна по Похльобкіну, а тісто вже туууууууууууге-туге - боюся додавати ще :/ Робила років 6 тому, не вийшло, більше не повторювала цей рецепт[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У вас такий рецепт? 1 кг муки, 50 г дрожжей, 1-1,5 стакана молока,10 желтков, 3 белка (в тесто добавляем 3 целых яйца и 7 желтков ещё).250 г сахара,200 г сливочного масла,100 г изюма,25 г коньяка,25 г цукатов,3 ч.л. ванильного сахара,2 г соли. [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шоколадна - це цікаво, будь ласка, рецепт напішить, бо вихів буде багато можна і "альтернативу" спробувати[+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:) Пишу рецепт Шоколадної паски. 150 мл молока140 г вершкового масла100 г цукру7 г сухих дріжджів (я взяла 20 г свіжих)100 г гіркого шоколаду (у мене 90 г)1 яйцещіпка солі300 г борошна (я додала ще близько 70 г, бо тісто було рідке)75 г изюмуцедра одного невеличкого апельсину стерта терткоюВ теплому молоці розвести дріжджі, всипати півсклянки борошна, ложку цукру від загальної кількості, перемішати і залишити поки підніметься шапкою.В опару додати яйце збите з цукром і ваніллю, розтоплений шоколад, сіль і м"яке вершкове масло, изюм та цедру апельсини, додати просіяне борошно. Замісити м"яке, жирне тісто. Залишити тісто до підходу. Розкласти в форми. Я розклала по треті форми і вишло три формочки висотою 110 мм низ 85 мм.Читала в інеті, що изюм можна замінити шоколадними крапельками. [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лянка, хочу печь по Вашему рецепту полную порцию на 3 кг муки (пекла в прошлом году половину - не хватило). Возник вопрос, если закладывать в духовку в несколько заходов (думаю как минимум 2 будет), не перестоит ли тесто? Или лучше замешивать по половине рецепта с интервалом в пару часов?[+sign]Вика и Катюша (17 июня 2003)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дівчатка, хтось робив такі квіточки? (+) я спробувала =)))) (+) взяла вишню, от белка тонкие лепестки начали скручиваться)) но я их распрямила, посыпала цветным сахаром (ну чтоб оттенить белый цветок на белой глазури =))) а шо вийшло... це капєць)))замучені квітки ...або квіти такі не підходять, або я задушила своїм старанням )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую )) і кулькість в закладці - те, що треба [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Такий. Галя мене набрала, щоб не писати довго :) Ще питання: коли пишеться "обмять" - це осадити і трішки потвкти, не місити ж півгодини? [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую, дівчатка! високих вам пасок! [+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у мене в ЖЖ є рецепт баба іль какао від Адріано (типу нагадую:))[+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це - осадити і трошки мішнути, щоб максимально все повітря з тіста вимісити.[+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я в парке нарвала цвет яблони дикой, такие красные цветочки+ чисто вот мне было интересно попробовать. У меня все получилось, но я пудрой присыпала.. засохли, красиво очень (правда, прилипли к решетке, еле отодрала)) надо таки на пергамент))) но вот на вкус.. гм... ну как сладко сначала, а потом такой привкус травы во рту))))) не знаю, стоит ли украшать пасху или нет)))))) никак не решу))) Лариса, а анютины глазки имеют привкус или нет?))) кто еще пробовал, расскажите))) Пысы: А кстати вишня не получилась, потому что там очень тонкие лепестки, я тоже попробовала парочку, сразу скручиваются.[+sign]Кто гордая? Я гордая??? Да нее.. Мы королевы бабы простые!!Иногда думаешь, вот оно СЧАСТЬЕ!!! А нет, опять опыт!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ото яка гарна дівчинка )) бо я вже тітко підстаркувате, ніх не памятаю (( моя колібрі від мене взяла любов до шоколяду, то можу її побалувати [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Круть! :)) [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах