Пасха 2016. Делимся планами, идеями

286 сообщений в этой теме

Опубликовано:

навіщо, якщо все гут і швидкість підйому тіста вас влаштовує? [+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Хочу, второй год уже как)) [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да. і воно там повільно буде рости годин так 6... у мене росло 7.5, попіднімало кришки на каструлях, хоча клала я його туди не більше четвертини.коротше. є у вас рецепт: опара, замісити, обмяти, обмяти, сформувати... щось таке. ось ви обвинаєте тісто останній раз (як треба за вашим рецептом), і ставите його в холодильник.зранку дістаєте, розкладаєте по формам, півдня курите бамбук - чекаєте поки виросте, зволожуєте шапки і ставите в пічку.[+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, баришні, міні-майстер-клас по формовці паски перед закладанням у форму: https://www.youtube.com/watch?v=1rUTW94F2j4воно, канєшно, і так спечеться як його просто так ляпнуть, але з натягнутою поверхнею дах буде красівше.[+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нема у мене телефону під рукой. не фоткає моя телефона[+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бачила я сьогодні ту глазур в репризі... чьот не надихнулася [+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

переживаю за опару на 4 часа, вдруг.. чтобы была готова) за пояснення нижче дуже дякую, понятно и доступно даже для такого спеца як я))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а че? на видео так красивенько-целехонько-белехонько все выглядит, как обычная. я так понимаю она не железная как обычная,а эластичная (+) только не знаю засыхает ли так же хорошо как обычная, или лыпкувата будет.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Бгг) занесла в ККЛ с посыланием на тебя Другое видео - мирчик пару часов назад выкладывала, в одной из тем. Так что теперь два видео от тебя в ККЛ))[+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Судя по отзывам ложится и сохнет она очень хорошо. Поэтому и работать с ней надо быстро. [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чуєте.. спєц уже на третю паску націлився і все прибідняється:)) гарної вам випічки:)як опаде, зробите як мірчик - перевірите борошном чи діють ще дріжчі - і вперед:)[+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сорі, панянки, я бачила на пасці сухофрукти, залиті чимось схожим на прозоре желє і подумала, що ви про теє балакаєте. нє?[+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:))я багат і знамєніт!:) [+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нет, то просто "желе для торта" многие пекарни таким Любят украшать паски. А мы тут про белковую, но такая, что не крошится при разрезании. [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я пойняв... да, то в репризі було:) [+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я эту мучила в прошлом году)) (+) https://www.youtube.com/watch?v=WARL0OKzkds&feature=youtu.be глазурь
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У мене закалки немає, я дилетант і не претендую на звання найсмачнішої/найгарнішої/найвикрутаснішої паски :) Занотовую, занотовую, половину не читаючи і сподіваючись, що колись буде рік, коли я до випікання пасок почну готуватися не за добу, а за тиждень і не бігом-бігом, а с чувством, с толком, с расстановкой (с) і таки спечу щось екзотично-европейське із борошна за 300 грн, коричневого цукру і з підвішуванням догори дригом :) Я нічого не знаю про силу борошна, ніколи не пекла хліб і лише другий рік, як зважилася мати справу із живими дріжджами. Мені далеко ще до тих волокон, про які тут торочать гіганти паскопечіння. У мене плита Електа із маленькою духовкою (тому паски криві, бо їм було тісно), цеглиною внизу (і все одно дно попідгорало) і без термометра (готова позичити, бо цікаво ДУЖЕ, скільки насправді градусів в ній, коли я, дивлячись на вогонь, вирішую, що це і буде 180С?:)Але діти закінчили прикрашати. Я викладу фото :)http://photo.qip.ru/users/miros-ya/200699234/214565093/full_image/ [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

такс, харе прибіднятися! Я навіть свою зграю зібрала біля компу, любуємося вашим створінням) старшенькій сподобалися "с разводами"Чоловіку - з зеленою квіточкою)) Ясно вам, да?))))) вот іменно з зеленою! йому личить зелений колір, кидаєцця на нього завжди)Молодшій - з ХВ і квіточкою теж. А мені взагалі вся фота нравицця!) Так мені вже Великоднем повіяло!! такий настрій гарний підкинули! мммм. Дуже дякую! а що то в вас за глазурь (розводи) шоколад, чи варили самі?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот прям сейчас процесс идет, опара есть, белковое тесто есть, все остальное отвешено и подготовлено волнуюсь сильно )а подвешивать вниз головой их обязательно? или можно не вешать?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ясно! ну то пробачити вас и помиловать, так сказать, бо є за що))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

очень красивые !
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вам не стОит волноваться, я на расстоянии поддержу! и спасибо Вам огромное ещё раз!)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та...просто "мала час та натхнення", хотя, объективно, кроме меня и тебя Это особо никому не понадобится. Может анонимно надо было выкладывать. Под новым ником:) Исключение-читающие форумчане, велкам. [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я опару тримаю при звичайній кімнатній, бо в мене на кухні завжди тепло, особливо, коли сонечко за вікном.30 гр мені здається забагато, зазвичай всі вказують 23-25 щось таке[+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вы меня смущаете ) спасибо! с Вашими словами и иду тесто замешивать (-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах