Розпухша щока, кровотеча з десни, погані аналізи

655 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Дякую, поки нормально більш-менш йому між хіміями. Апетит добрий має, зацінив лікарняні харчі, зрадів, коли лікар дозволив чай солодкий пити, тепер зі смородиновим варенням йому ромашку роблю. Трохи він став морально розкисати.А я от у шоці - як захворів такою хворобою - то хоч лягай і помирай у нашій країні. Хімію треба купити, то мало того що вона коштує купу грошей, так її ще й найти не можна Вам, здається, це знайомо). Я, наївна, спочатку хотіла знайти де дешевше, а в результаті стикнулася з тим, щоб хоч взагалі купити. "реєстрація препарату в Україні закінчилася, аналоги не завозяться та в Україні не виробляються". Приїхали. Мені в Італії вже люди шукають, так там така хімія тільки в лікарнях видається. Знайшли через якусь тіньову схему в Італії лише капсули, а для такої сильної хімії капсули вживаються лише у випадку повної неможливості вводити препарат у вени. Врешті-решт познаходила в Україні залишки по різних продавцях, а також наче можливо привезти з Чехії. І це на другу хімію, а буде ще й третя з цим же препаратом. Сумно, Андрію не кажу, але в сусідній палаті дівчина - Андрієва ровесниця, після третьої хімії має 25% бластів. А організм четверту не витримає. Боляче на неї дивитися, жаль її, і ще й страх тисне...Але все одно надіємося і віримо. І дякуємо Вам, Ольго, і всім іншим небайдужим дівчатам за підтримку.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Отримала, дуже вдячна Вам, Світлано.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Хай буде все у вас добре ! Я рідко пишу в таких темах , однак читаю та дуже-дуже вболіваю, тримаю кулачки !!! Здоров*я Андрію , а вам сил!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Надо всё пробовать, использовать любой шанс, стучаться во все двери! это не только Андрею нужно, но и вам лично... я это очень хорошо знаю(([+sign]Жить с человеком, которого ЛЮБИШЬ так же трудно, как ЛЮБИТЬ человека, с которым живёшь.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сорі не туди - Ларисо, сил Вам, і Андрію, не дайте хворобі вас зламати, вона цього й чекає а на рахунок - у когось щось - шукайте позитивні приклади. З приводу нестачі ліків - згодна, ситуація просто патова. Як кажуть, краще бути багатим та здоровим, ніж бідним та хворим.Ларисо, мое пошукати якісь фонди та спробувати лікування за кордоном? у тій же Туреччині?[+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тримайтеся, ми вболіваємо за вас. Він може читати? Читання дуже відволікає від тривог.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, як ваш Андрій? Буде хвилинка- напишіть. Одужання чоловіку, вам - сил! Хай Бог вас зберігає!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, Наташа. А може Ви підкажете, як шукати фонди, раптом знаєте? Я тільки в Україні поки що шукала, тільки Фонд Ахметова дорослим допомагає. Але я поки не збирала документів для зверенння, раптом потрібна буде пересадка (хоча дуже надіюсь, що хімія допоможе) - буду туди звертатися. Єх, якби якась програма по лікуванню такого лейкозу, бувають же безкоштовні, можливо, ми б і на експериментальну погодилися б. Бо щось результати протоколів сусідів засмучують:([+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не дуже любить читати тільки про різні кораблі і корабельні катастрофи (він в дитинстві багато зробив кораблів з дерева), але я йому накачала Луізи Хей купу книжок, і лишила електронну книжку, то він потрохи читає. А ще документалки на ютюбі дивиться (мабуть про ті ж кораблі:)[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пусть Бог помогает, сил, удачи, оптимизма. Побороть болезнь и забыть о ней навсегда!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

оооо, який гарний хлопчик! гречки йому наваріть, вона гемоглобін підіймає і легко засвоюється а взагалі, моїй мамі після хімії дозволяли їсти все, що їй захочеться, включно з вином.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, їсть навіть гречку, замочену в кефірі! А раніше носом крутив від неї Від вина не відмовився також би, він останнім часом полюбляв червоне:) Але от щоденних 2 сильних антибіотики і ще 12 найменувань ліків не дають. [+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую Вам. Хай Вас Бог береже.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларисо, доброго дня! Не знаю чи помогає дорослим, але є така організація https://ubb.org.ua/uk/https://ubb.org.ua/uk/operators/ а тут їх партнери.Хай ваш Андрій одужає - хай Бог дасть вам сил!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, как у вас дела? Думаем и держим кулаки....(-) [+sign]Жить с человеком, которого ЛЮБИШЬ так же трудно, как ЛЮБИТЬ человека, с которым живёшь.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларка,как у вас дела? Не пропадай пожалуйста,пиши.[+sign]аллергик[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лара, как ваш муж? как вы? напишите пару слов.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Подниму! .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларка, як ви там? сил і терпіння вам! .[+sign]Мама одного ребенка наивна и неопытна, как новобранец в армии. Мама двух детей спокойна и уверена, как дембель. Мама троих детей это СПЕЦНАЗ.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сил Вам, мужу - выздоровления!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларка вибачте, може Вам потріна допомога, з дітьми погуляти, зводити їх кудить в мене 2 дітей 11 та 4
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Как хорошо, что вы отозвались!) Держитесь, сил вам и Андрею!(-) [+sign]Жить с человеком, которого ЛЮБИШЬ так же трудно, как ЛЮБИТЬ человека, с которым живёшь.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лара, молодец ,что написали-переживаю за вас. Сейчас если вы остались без работы(что вообще за люди-не могли вам отпуск дать?)-может все-таки примете от нас помощь????
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пусть Бог Вам помогает!Держитесь,пожалуйста!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вчора написала - десь зникло, пишу знову Дуже-дуже Вам дякую! Нашій старшій теж 11.Але з дітьми моя мама (я вже так хочу побути з ними хоч кілька днів підряд), а ми не в Києві.Ще раз дякую за Вашу доброту. Будьте здорові![+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах