Розпухша щока, кровотеча з десни, погані аналізи

655 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Так держать!!! Молимся вместе с вами! И держим кулачки, затаив дыхание![+sign]Люблю жизнь и надеюсь, что это взаимно![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пусть и дальше будут хорошие анализы.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

С Богом!Пусть будет лучше и лучше!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларка, як ви? Молюся за здоров"я.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Как вы? Переживаем...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1(-) [+sign]Сегодня увидел спаривающихся богомолов. Я остановился, понаблюдал за происходящим и успел схватить самца прежде, чем ему откусили голову. Самка посмотрела на меня, а потом взяла и оторвала себе голову. Сама. Себе. Голову. Бабы.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1() [+sign]Интересная штука - ЖИЗНЬ!!! Когда у тебя все карты на руках, она начинает играть... в шахматы...Хорошей погоды совершенно достаточно для счастья, а в плохую - можно, к примеру, испечь яблочный пирог. И никакого дополнительного смысла не требуется. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 [+sign]Если жизнь дала трещину,то совсем не обязательно в неё лезть.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, чим помогти? за Андрія тримаю кулачки![+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Наташа, дякую. Поки справляюсь наче.Заходимо на нове коло - буде видно. З дітьми паралельно вдома буду бігати, бо й старшу потрібно обстежити, буду до Андрія рідше їздити, мабуть. Але дітей не хочу по родичах роздавати, мені без них зовсім тошно буде.Єдине, що з роботою таки пролітаю повністю.Але вірю, що з Божою поміччю (і з дружньою та форумською підтримкою також) вийдемо живі і відносно здорові й щасливі всією сімєю.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, может что-то нужно, вы не стесняйтесь, обращайтесь. И конечно, держитесь.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо, что отписались, а то я уже нервничать начала...() [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса ты такая настоящая, лучистая и сильная мы все молимся вместе с вами. Но готовы еще и помагать..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларко, звертайтеся, якщо щось треба. І тримайте нас в курсі. Переймаємося. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларисочка, держитесь, дорогая! Сил вам, выдержки, терпения и здоровья! Это сложный путь, но вы все преодолеете. [+sign]Люблю жизнь и надеюсь, что это взаимно![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, как вы там?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Доброго вечора. Зараз ллють 7,5 літрів внутрішньовенно на день! З 7 ранку до 3ї ночі! Пять днів високодозової хімії, теж два препарати, за традицією нашого лікаря - хімія на вихідні призначена:) І препарат для хімії теж на завтра, як завжди. Знайшла, слава Богу, цю синю хімію.Принаймні, лікар вперше обмалював мені найближчі перспективи. Три високодозки - і, цитую, "в нормальній країні ви кандидат на трансплантацію, а в нашій на цьому лікування закінчується, йдете додому і надієтесь, що рецидив буде не скоро". От таке. Я тепер в роздумах. Що життя готує далі?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не думайте сейчас дальше, чем до вечера. Будет день, будет пища.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларисо, як чоловік переносить ці хімії? Тримайтеся. Ви кажіть, якщо що, разом ми сила
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Якось переносить. Сьогодні 5й і останній день високодозки, Температуру уже два дні поспіль доводиться збивати. Показники вже падають. Морально .- зараз випробування. Вчора помер хлопчик 21 рік в Андрієвій палаті, на тому тижні - колишній сусід по боксу, за яким Андрій наглядав , і ще чоловік., якого поклали на місце Андрія у тей же бокс. То вчора Заставила його встановити Вайбер і цілий день йому різні смски писала і записи дітей, щоб не розкисав. Сьогодні іілий день поруч була.Але й сама ... Згадую слова покаянного канона (якщо не помиляюсь) "видиши как сильные и младии умирают...". Страшно це бачити а ще страшніше те, що не там до цього звикли,. Дуже не хочеться стати частиною просто негативної статистики цього відділення.Ех. Зараз війна, а у нас і у кожного у відділенні своя війна. Закінчую хвилинку скарг.Так, безумовно форум - сила. І може форум знає, бе дешевші сети для томбофорезу продаються? Ну а раптом?І дівчата, ви знаєте, як гарно пахне матіола? Я тепер знаю. Навіть поставила собі букетик на ніч, може краще спатися буде з цим обалдєнним ванільним ароматом.Дякую за увагу всім.Всім здоровя і доброї ночі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тримаємо кулачки. Бог із Вами.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зондируйте трансплантацию, просматривайте варианты и цены....+ пока просто так,а там видно будет...попытаться надо....сколько лет Андрею? он же, подозреваю, молодой мужчина....[+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, у нас делают аутотрансплантацию, берут костный мозг больного, что-то там с ним делают, больному химия и подсаживают его же очищенный мозг, нет реакции отторжения. Поспрашивайте у врача.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларисочка, держитесь! так грустно вы написали, слёзы наворачиваются ((( Сил вам!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

36 років Дякую за рекомендацію. Потихеньку буду зондувати. Але чесно, не уявляю, як реально назбирати на неї.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах