Розпухша щока, кровотеча з десни, погані аналізи

655 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Всегда вас читаю и жду новости Держитесь! Я тоже сегодня постараюсь помочь вам!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

треба вірити, у Андрія є для чого жити, він переможе ми всі разом йому допоможемо! ви не самі, ми за вами!!!! [+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, вечером немного переведу. Держитесь!!! Сейчас вы должны быть сильной, как никогда.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

біжу в обід скину трохи, тільки зараз побочила. Лариса тримайся, гроші знайдемо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, я , к моему великому стыду, только сейчас зашла в вашу тему, хотя она открыта давно. Я редко читаю Ликарь.. Я очень-очень сопереживаю Вам. Желаю Андрей сил и Божьей помощи. Я буду молиться за Вашего мужа. Перевела чуть-чуть ( с карточки Гордиенко). Но самое главное, что столько людей молятся за здоровье Андрея. Я теперь тоже буду. И сегодня закажу сорокоуст за здравие у нас в храме. Еще раз простите, что так поздно узнала о Вашей проблеме. Дай Бог Вам хороших врачей, финансовой поддержки и ЗДОРОВЬЯ! Буду следить за темой. Пишите, пожалуйста.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, искренне желаю Вашей семье справится со всеми трудностями! И очень надеюсь, что Андрей сможет победить болезнь. сбросила немного на карту
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и я немного. Держитесь.. сил вам, мужу, и веры. [+sign]Говорят, что если человек тебе приснился,- он о тебе думает. Не ожидала, Брэд Питт, не ожидала...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

немножко бросила
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларисо, дай Боже сил Вам і Вашому чоловіку! .[+sign]Мама одного ребенка наивна и неопытна, как новобранец в армии. Мама двух детей спокойна и уверена, как дембель. Мама троих детей это СПЕЦНАЗ.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Перевела трохи. Переживаю за вашого чоловіка. Бажаю Андрію скорішого одужання! [+sign]ідентичність формується в ситуації протистояння. (С) mama_marka [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую Вам! Навіть не знаю, що Вам сказати. У Вас велике серце. І за сорокоуст дякую, за добрі слова, за все. За що ж Ви пробачення просите.А я молилася і дуже переживала свого часу за Вашого Вову. Світла йому пам*ять. А Вам здоров*я.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дівчата. Я переповнена подякою до Вас І дякую Богу, що в світі так багато хороших людей і Бог їх нам на дорозі дає. Всім-всім спасибі. Я випишу з Привата імена благодійників - і за вас теж йтиме молитва. І за поширення у ФБ, і за добрі слова і за все-все спасибі.Вчора я купила тромбоконцентрат (купила у військовому госпіталі, чим зекономила час, бензин і навіть 300 грн. різниці на вартості у порівнянні з БЦ) і один з антибіотиків на 3 дні, бо може з вівторка змінять. Лейкоцити зараз 0,2, це вкрай низький показник, має бути стерильність скрізь, а на справі виходить, що я і лікар заходимо у масках, а медсестри і феї чистоти, які то раковину миють, то підлогу, то просто так чомусь заглядають, не комплексують.Сьогодні зранку у Андрія температура висока і коле в районі легень. Як завжди у вихідні якась єрунда стається, це просто закономірність. Маю надію, що це від лежання якийсь нерв може перетиснувся, бо страшно подумати про інфекцію.Такі в нас справи.Вірю, що з Божою і вашою, дорогі форумчанки та інші добрі люди, допомогою прорвемося.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пусть Бог помогает Андрею! [+sign]Если твоя шпага коротка, удлини её шагом вперед (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я лише вчора прочитала тему, після перепосту в Бесідці + І бачила її давно, але думала що про стоматологію... Чесно, всю ніч крутилася і не могла спати... думала постійно про вашу сім"ю. Я не знаю, що правильно казати в таких випадках, але знайте... я і ще дуже-дуже багато дівчат на форумі тримають вас за лапку!Тримайтеся там!!! Кажіть чим допомогти, крім матеріального.В мене щосереди з БЦ їздять в Київ співробітники. Може якось організувати через них доставку тромбоконцетрату (я не дуже розбираюсь в цьому), чи що ви там купуєте? Щоб ви вже хоч туди не моталися...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларисо, нехай Бог вам з Андрієм допоможе! Стосовно болі у районі легень, туди може відбивати підшлункова, проконсультуйтеся з лікарем. Дуже багато важких антибіотиків, вона може вередувати.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тримайтеся! Андрію швидкого одужання!!! трішки кинула сьогодні і намагатимусь кожного дня
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса. Дорогая.Сил Вам и проверьте карточку пожалуйста И АНдрею тоже Сил.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Велике-велике Вам спасибі, тезко. Плачу від людської доброти. Хай нам всім тільки від розчулення доводиться плакати, і нікому від горя.Дай Вам Бог здоров*я.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дівчата, хто в темі високодозової хімії чи ОМЛ. Читаю, що високодозова хімія робиться з наступною трансплантацією, або при недосягненні ремісії звичайними протоколами, або у певних випадках. Просто з нашого лікаря слово важко витягнути про стратегію лікування, про трансплантацію сам каже "я не сильно в курсі, шукайте клініки, питайте" - блін! так хто ж тоді в курсі, як не гематолог!? А так важко дається ця хімія - болі за ребрам, коле вскрізь при диханні, сьогодні зранку впав тиск, погано йому. А за словами лікаря таких курси має бути три (це в ремісії). Тут невідомо як перший пережити, а як же далі? Може, хтось підкаже мені по протоколах?Ну і дякую за все.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Читала про аутотрансплантацію, це при ОМЛ не лікування, а використовується як підтримка при виході з стану після високодозової терапії. Ефективність аутотрансплантації для лікування ОМЛ незначна. При цьому коштує вона теж дуже нескромно як для фактично підтримуючого методу.Дай Бог вийти зараз успішно з аплазії - буду дізнаватися по ТКМ. Брат рідний є в Андрія - ідеальні донори рідні братисестри, але підходять, на жаль, тільки в 25% випадків. А зараз немає часу дізнатися, майже живу у лікарні.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Знаю у ФБ є дівчіна, яка пройшла хімію... а потім трансплантацію.Не впевнена, що діагноз в неї був такий же точно, але може Ви з нею поспілкуєтесь і щось корисне дізнаєтесь? Звати її Elena Chernenok
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дай Бог сил и здоровья Вам перечислила немножко сегодня. Очень за Вас переживаю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларочка, держитесь изо всех сил! Было очень приятно подружиться с вами на ФБ. Вы такая хрупкая , но очень сильная!!! Сил вам и Андрею.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, вы все правильно прочитали. ТКМ делается при определенных показаниях - отсутствии ремиссии после первого-второго блока, раннем рецидиве и тд. Либо при определенных показаниях (высокая группа риска) для закрепления ремиссии после окончания полного протокола, как правило в этом случае делают аутоТКМ. Надейтесь, что обойдется все без ТКМ, так как это продецедура многократно сложнее и опаснее высокодозки. Рентген сделали? Легкие чистые? [+sign]Мои дети сделаны с любовью :)Бедным быть не стыдно, стыдно быть дешевым...(Шукшин)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

держитесь! Маленький плюсик вам
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах