Розпухша щока, кровотеча з десни, погані аналізи

655 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Не бачила, що ви дали номер карти. Переказала трохи грошей, тримайтеся [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларисочка, как ваши дела?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Поки що так собі. Зла аплазія цього разу, ще й спека... Показники не ростуть, сьогодні знову беру тромбоконцентрат, через день кров ллють. Моральний стан мого пацієнта поганенький, він був перелякався, як впав через низький тиск, і, як я розумію, боїться, що не переживе цю хімію. Ну і плюс скачки температури, то болить, то коле, то медперсонал чудить - не додає йому оптимізму.Але я майже весь час біля нього (всі призначення ліків необхідно контролювати, бо буває різне й часто), ночую там, інколи брат мене змінює, то стараємось, наскільки можна, не давати йому падати духом.Але дуже хочеться вже, щоб він виходив з цього жахливого стану, так жаль його, він не може з дітьми по телефону розмовляти (зразу починають сльози тікти), хочеться бути сімєю разом. Сподіваюсь, будемо.А вам всім дякую за підтримку, моральну і фінансову, без якої б я не справилася. PS Вчора заходжу до лікаря дізнаватися за аналізи, а він каже "Тромбоцити 12. Приймай рішення ти, чи купувати тромбоцити, все таки такі гроші". Уявляєте? Тіпа "Приймай рішення, чи жити йому ще, чи вже досить, бо це дорого". Як би лікар турбується, а все одно дуже вражає.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мієломонобласний лейкоз є показом для трансплантації в першій ремісії, це з того, що я прочитала.А от по групі ризику взагалі не зрозуміло, тому що, як я читала, прогнози найважливіші робляться по цитогенетиці (якісь там генні мутації дають хороший прогноз, якісь - поганий). Пішла до лікаря за направленням на цитогенетику (каріотипування), а вні каже, що після стількох хімій такі вже мутації, що аналіз буде не інформативний. Блін, чому лікарі самі зразу не направляють на такий аналіз?!!Прогнози по мієломонобласному - 10-15 % виживання 5 річного, після аллоТКМ - приблизно 40-50%. Рецидиви лікуються виключно ТКМ, але шанси вже падають всього до 20%.Ренген не робили, тільки слухають, але зараз ці болі наче пройшли.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, знайшла її поки читаю її нотатки. У неї мієлодиспластичний синдром, тільки ТКМ лікується.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса... Как же я вас понимаю..+ Но, знаете, надо бороться изо всех сил и всех возможностей. Я в свое время имела материальные возможности спасти, но не было шансов вообще.. Хоть устрой снегопал из денег.. а шансов нет... У вас есть шансы!!!!!!! Надо бороться, надо.. Я молюсь о Вашем муже, на всех Литургиях в нашем храме записочки за здравие Андрея читают. И многие девочки молятся. Я очень верю в Божью помощь, когда у человека заканчиваются силы.. Материально, конечно, Вам сложно. Но Вы пишите, не стесняйтесь. Хоть по-немножку, но с миру по нитке.. Озвучивайте необходимые суммы. Страна у нас такая, где человек должен сам искать возможность выжить. Главное, пишите и знайте, что Вы даже не представляете, сколько людей переживают за Вашу семью и готовы помочь. Ведь речь идет и ЖИЗНИ. Крепко-крепко Вас обнимаю. Молюсь и просто мысленно прошу Господа помочь болящему Андрею.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой господи... Переживаю так за вас. Тримайтеся там, Ларко, дуже вже хочеться вам добра. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Еще эта клята жара:(( Держитесь, Ларочка, что тут скажешь... И следите за легкими с почками, на всякий случай.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, перевела немного на карту + держитесь, пожалуйста, не сдавайтесь! Я тут много не пишу, читаю в основном. Но в Вашу тему захожу практически каждый день в ожидании хороших новостей. Пусть муж выздоравливает! Сил Вам и ему!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларка,найди в ФБ Марию Айлен, она в теме,может помочь,она была нашим волонтером.Держись дорогая,сил Андрею.завтра перекину еще немного.[+sign]аллергик[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, как ваши дела? .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, тримайся, будь-ласка, Андрій одужає! [+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тоже немножко перечислили с карточки мужа. Держитесь, Ларисочка, верим, что все будет хорошо. Вы - умница. Андрею очень повезло, что рядом с ним такая женщина.[+sign]Люблю жизнь и надеюсь, что это взаимно![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тримайтеся! Хай вам Бог допомагає! трохи перевела на карту[+sign]ідентичність формується в ситуації протистояння. (С) mama_marka [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, все обязательно будет хорошо!!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларко, ви з Андрієм молодці! Тримайте носи високо, ви переможете. І дякую, що даєте можливість зробити добро. Кинула чуть на карту, мені тут несподівано за стару халтуру заплатили, я вже й забула про ті гроші :)[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо, что нашли время написать+ Я очень переживаю за Андрея. Вы с мужем должны верить, что Господь поможет Вашей семье. Обнимаю Вас.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

фух, реально полегшало! Ларисо, будемо допомагати скільки треба - до повного одужання Андрія! якщо він так змінився, і зрозумів, що він не один у цьому світі - а ми з ним, з тобою, і у нас іще багато буде хорошого у цьому житті!!! Нехай наші побажання здоров"я - найміцнішого - обгорнуть вашу сім"ю невидимою аурою! Все будет добре!!!! Андрій переможе, ти переможеш і ми переможемо у цій війні за здоров"я!!!![+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

До речі, у нас з Андрієм дні народження в один день. А значить, він теж везунчик :) все буде добрезно! [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларисо, все буде добре! Бог не залищить Вашу родину, стільки людей його про це просять... Пишіть, як матимете хвилинку. Обіймаю Вас:) [+sign]Интересная штука - ЖИЗНЬ!!! Когда у тебя все карты на руках, она начинает играть... в шахматы...Хорошей погоды совершенно достаточно для счастья, а в плохую - можно, к примеру, испечь яблочный пирог. И никакого дополнительного смысла не требуется. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, может вы напишите на денёк номер мобильного Андрея, а желающие инкогнито его поздравят? () [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, с именинником Вас!+ Желаю Андрею крепчайшего здоровья, профессиональных врачей, материального благополучия и удачи! Пусть Господь помогает Вашей семье во всем. Обнимаю вас!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, с именинником Вас!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

С именинником!!! Желаю только одного - здоровья имениннику!!!+ Чтобы следующий ДР вы все вместе встречали дома и забыли этот год как страшный сон...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах