Розпухша щока, кровотеча з десни, погані аналізи

655 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Добре. Я поки по цьому Зовсім не в темі, буду питати. Але з того, що я читала - пересадка зовсім не панацея. Тим більше для дорослої людини. Шанси без пересадки (по 5річному виживанню) 15%, з перспдкою приблизно 40%.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сумно Але життя продовжується - поки живемо, треба триматися.І сьогодні їздила на могилу до свого покійного найкращого шефа (він дуже гарно ставився і до мене і до Андрія, в минулому році загинув в ДТП, а сьогодні в нього був би ДН), і згадалв, як минулого літа була в селі з дітьми, і мені приснилося що Андрій пішов до шефа. Я так тоді злякалася уві сні. А потім він вийшов, каже, шеф в порядку, заходь до нього. Після того сну мене трусило.Надіюсь, що, як кажуть, дурне спить - дурне сниться.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларисочка, так хочется вас поддержать, обнять. Надейтесь на лучшее, не опускайте руки. Мы прошли через это отделение с мамой. Отделение тяжелое, лечение сложное. Кроме того, что физически выдержать лечение сложно, сложно психологически. Но держитесь, дорогая! Очень переживаю за вас и понимаю вас прекрасно, так как были в похожей ситуации. Боритесь, поддерживайте мужа, гоните плохие мысли и верьте - все будет хорошо![+sign]Люблю жизнь и надеюсь, что это взаимно![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса. ваш Андрей на Рижской лежит? Вы пишите про мужчину который умер на той неделе. если это там и в первой гематологии. то это наверное мой папа. Я целыми днями там была с ним и думала про вашего Андрея. Папе было 68 лет и море попутных заболеваний. а ваш Андрей справится.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дуже Вам співчуваю, Світла память Вашому татові.На жаль, вік більше 60 має зразу погані прогнози в гематології. Тримайтеся.Андрій на Багговутівській, в обласній. І маю надію, що справиться, дітей треба виростити.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую за підтримку. І дуже ціную підтримку всіх, хто пише і хто не пише, але подумки також підтримує. А з Вашою мамою як, боюся запитати.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Все будет хорошо Главное чтобы Андрей и вы не падали духом и верили.что все будет хорошо. Желаю здоровья вашему мужу и вам.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тримайтеся, на Ваші плечі випало важке випробування, але є надія на перемогу! Щоб питати про сети, треба знати які потрібні. Але я думаю, що постачальників не багато, і наврядши, хтось з них зніме ціну. Ларисо, я писала в Беседке, що в моєї подруги залишився альбумін. Не дай Бог, але пишіть, ящо треба буде капати. Я не знаю, чи зможе вона віддати, але те що буде дешевше, і він є у наявності це точно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Анализы пришли в норму, держатся. Ремиссия - 3,5 года. Химии подорвали все остальные органы, к сожалению. Мама и без этого была не очень здоровым человеком, после лечения все органы сдали. Т.е. побочек много. Все обычные простуды заканчиваются отитами, бронхитами с кучей АБ. Сам организм справится не может. Но маме 75 лет. Так что возраст сами понимаете какой. Наверное, у более молодых людей по-другому. Но она жива и для меня это главное, она со мной. Так что надейтесь, верьте. Ваш муж молод, он должен справиться. Так и будет.[+sign]Люблю жизнь и надеюсь, что это взаимно![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, держитесь + я тут вспомнила, что давно, лет 10 назад, у нас был форумчанин, дочка которого(маленькая Настя) лечилась на Богоутовской от онко-заболевания(возможно, тоже гематология) и выздоровела... В какой-то другой больнице она чуть не умерла, но папа нашел врача на Богоутовской и ее вытащили... [+sign]Сегодня увидел спаривающихся богомолов. Я остановился, понаблюдал за происходящим и успел схватить самца прежде, чем ему откусили голову. Самка посмотрела на меня, а потом взяла и оторвала себе голову. Сама. Себе. Голову. Бабы.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дівчата, здрастуйте всім. тепер я вже буду звертатися за матеріальною допомогою, хоча дуже-дуже надіялася обійтися без цього, але ситуація вимушує.Андрій зараз у жорсткій аплазії - тромбоцити вчора були 4 (при нормі 160-400), лейкоцити - 0,3-0,5 (норма 4-9), гемоглобін 75 (норма 120-140) і поки показники ще падають. Для аплазії таке падіння показників очікуване, але так як аплазія почалася у продовжені вихідні - вчасно не зробили тромбоконцентрат, в результаті вчора його ноги покрилися великою кількістю дрібних крововиливів, був присмак крові в роті, кров з носа, їздила в БЦ за тромбоцитами, а завтра знову купую, бо після вливання тромбоцити всього до 16 піднялися, значить, завтра знову на нулі без вливання буде. Температура скаче безконтрольно, болить і крутиться голова (хоча раніше у лікарні не боліла зовсім), я ночувала біля нього, сьогодні мене брат змінив. Антибіотики ллють дуже сильні і дууже дорогі - дорібакс 600 грн. флакон/3 фл. в день і зоперцин 350 грн.фл/3 фл в день, тобто майже три тисячі гривень в день тільки на антибіотики, тромбоконцентрат по 6 тисяч теж невідомо ще скільки доведеться купувати. Я щось не розрахувала і гроші з такими витратами, переваливши через рубіж 150 тисяч, раптово закінчилися.Тому, дівчатка, ви пропонували, я тепер не відмовлюся і буду дуже-дуже вам вдячна за матеріальну допомогу, бо просто не уявляю, за що лікувати далі.Прикладаю лише довідку про всяк випадок http://savepic.ru/7535561.jpg. Можу дати свій номер телефону, надіслати виписку чи що ще потрібно, бо мало хто з вас знає мене особисто, і підтвердити крупні витрати, на жаль, майже неможливо, так як більшість дорогих ліків купується у курєрів, як не дають жодних чеків.Мій рахунок у Приваті 4405 8850 8348 1991, Марченко Лариса Євгенівна.І ще раз дякую, дівчатка. Хай вас Бог береже всіх. [
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларочка, держись, перевела чуть-чуть, сейчас девочкам маякну-расшарим[+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сил Вашему мужу, боритесь моя сестра победила эту страшную болезнь .. немного сбросила денежек на карту. [+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, если Вы есть на ФБ в Оптимистках, напишите и туда - мы расшарим [+sign]Не хочу вас расстраивать, но у меня все хорошо)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларисочка, завтра утречком немножко переведу. Держитесь. Дай Бог Андрею сил! [+sign]Если однажды меня не окажется рядом с тобой, запомни: ты храбрее, чем подозреваешь, сильнее, чем кажешься, и умнее, чем ты думаешь.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

есть Лариса у меня в друзьях - Larysa Da-nik как расшарить?[+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, я написала Вам в ФБ, посмотрите, пожалуйста, сообщения, папку "Другие" [+sign]Если однажды меня не окажется рядом с тобой, запомни: ты храбрее, чем подозреваешь, сильнее, чем кажешься, и умнее, чем ты думаешь.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сил Вам и Андрею Перечислила немного.[+sign]Если твоя шпага коротка, удлини её шагом вперед (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларко, трошки перерахувала, тримайтеся, нехай чоловік бореться і одужує!!!! Тримаю кулаки()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

перевела трохи. Ларисо, затріть карту, бажано, щоб особисто в пошту. Дуже багато охочих до чужих грошей, остерігайтеся шахраїв. Передавайте привіт чоловіку! Він борець!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую Вам! А чому карту затирати? Я буду в ФБ пост писати - теж карту не викладати? Я ж не в курсі.І спасибі за привіт, передам обовязково![+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Наталочка, дякую я отримала від тебе допомогу.Я в Оптимістках є, буду в ФБ писати пост - скину посилання.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса,сил Андрею перевела немного.[+sign]аллергик[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларочка, сил Вам и Вашему мужу, веры и молитвенной поддержки. перевела.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви знаєте, я поки гроші не збираю великою сумою (от як треба збирати на дорогу хімію чи трансплантацію, що нам в подальшому і потрібно буде), то я поки й буду знімати їх щоб щоденно тратити - така зараз потреба. Та й при переводі мабуть комісія якась втрачається.Бо не розбиралася в цих нюансах, чула, що бувають аферисти.В будь-якому випадку дякую за попередження, поки залишу так.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах