Розпухша щока, кровотеча з десни, погані аналізи

655 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Ларисо, як справи? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

устали заглядывать... [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, как у вас?.. [+sign]Друзьям надо говорить приятные и ободряющие вещи примерно каждые пять минут. Карлсон.© [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Без позволения, но чиркну пару строк (+) Вчера общались с Ларисой по телефону. Она каждый день в больнице с Андреем. Показатели крови упали, ему плохо. Сегодня-завтра в БЦ за тромбоцитами. На выходные если будет дома , я думаю сама напишет все более подробно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Боже, помоги Андрею!!!! Дай ему сил и чуток здоровья, остальное он сам сделает!!! [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ох :( тримаю кулаки [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Боже,помоги Андрею справиться с болезнью
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пусть Бог поможет!!! Спасибо, что написали...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вибачайте за пропажу, турботливі мої Я така затуркана:)), що не заходила більше тижня.У Андрія аплазія після другої хімії була і має ще бути з тиждень (хоча чомусь лейкоцити стали рости раніше), тобто всі показники крові дуже низькі і стан самопочуття відповідний - постійні скачки температури, слабкість. Кася написала вище, я їздила в БЦ за тромбоцитами (на жаль, в Житомирі нам не захотіли як іншообласним зробити). В цю пятницю в БЦ не поїхала, бо вартість тромбоконцентрата піднялась до 5900!!! грн. за дозу (280-300 мл), вирішили спробувати протягнути вихідні на плазмі.А медицина наша трохи шокує - на фоні аплазії сплутали дозування антибіотика і цілий тиждень кололи вдвічі більше призначеної норми.Зате Андрій тепер медбрат, як називають його медсестри - сам підключається до систем, промиває підключичку, виключається, вивчив назви ліків, ще й сусіда обслуговує. Впору міняти сферу діяльності:)А ще... я там писала вище про дівчину Тетяну, яка лежала у сусідньому боксі і чоловік якої жив біля неї весь час (4 місяці) і консультував мене по всіх лікарняних питаннях. На жаль, минулої суботи її не стало. І я ще побачила, який звичний медперсонал цього віділення до смерті...Дякую за побажання, молитви і турботу. Постараюсь більше так не зникати. Надіюсь на краще для нас і бажаю всього найкращого всім вам![+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларисочка, давайте номер карточки, не стесняйтесь, поверьте, так надо.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1000
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларка,пиши номер карты с форума по нитке и помощь на лечение будет.Лариса,это все огромные деньги,знаешь сколько еще трат будет...я-то в курсе((Андрею привет и наилучшие пожелания скорейшего выздоровления)[+sign]аллергик[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Про гроші Не передати вам усім, як я ціную бажання допомогти матеріально. Гроші й справді великі. Зараз я не заробляю, але трачу по кілька зарплат на день інколи (а інколи й цілі Жигулі, як каже Андрій:) Але!На перших порах нам допомогли рідні і друзі і на даний момент на найближчий час в мене гроші є, а далеко я загадувати боюся, тому поки я не хочу збирати грошей. Живу зараз по принципу "будет день - будет пища". Знаю, що як сьогодні треба буде цей тромбоконцентрат чи якісь ліки - сьогодні ще мені на них вистачить. Хімію ще не казали купувати (ту, яка 36 тисяч коштує і яку я так довго шукала минулого разу), може, обійдеться без неї. Просити в такому випадку вважаю нечесним, є ті, хто їх потребують сьогодні більше.Як тільки я побачу, що не вистачає - обіцяю до вас звернутися.Дякую-дякую, дівчатка. Хай вам Бог дає, щоб у вас завжди була можливість допомагати. [+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

здоров"я вашому чоловікові, та сил вам обом все це пройти! ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, как Андрей? Хочется верить, что ему полегче......молимся за его здоровье () [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, буд-ласка, напиши, як тільки треба буде, ми назбираємо зразу, нехай Андрій одужує! Якщо у ньго такий настрой, думаю, що він переможе хворобу і ти також!!![+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+10000. Я приєднаюся до зборів. Заробляти гроші треба для того, щоб робити людям добро. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Здрастуйте. Зі святами всіх і з канікулами:). Завдяки і Вашим молитвам також йому таки легше. Ходили вже разом на Трійцю в церкву при лікарні.Надіємося на ремісію, але пункцію ще не робили, хоча аналіз крові вже наприкінці минулого тижня став схожим на аналіз крові здорової людини. Перевели з бокса в палату, ближче до виходу на волю:)Сьогодні з малими до нього їдемо, хочемо погуляти в парку, лікар вже дозволяє. І навіть обіцяє перед наступним блоком відпустити на тиждень додому. Надіюсь, у всіх все добре? Я така зосереджена була на своїх неприямностях, що не слідкувала ні за Лікарем,ні за господарством, ні за роботою.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса, пока шёпотом: пусть всё так и идет + Надеюсь, настроение у Андрея позитивное, а это очень важно при лечении!!! Продолжаем держать кулаки и молиться!!![+sign]Сегодня увидел спаривающихся богомолов. Я остановился, понаблюдал за происходящим и успел схватить самца прежде, чем ему откусили голову. Самка посмотрела на меня, а потом взяла и оторвала себе голову. Сама. Себе. Голову. Бабы.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, що відписалися. Дай Боже здоров"я.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Слава Богу! Продолжайте также Ох, аж слезы на глазах. Вы оба большие молодцы[+sign]Господи, благодарю Тебя за все, что со мною будет, ибо твердо верю, что любящим Тебя все содействует ко благу[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, с Богом, потихеньку [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, с Богом, потихеньку [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Радуемся с Вами хорошим новостям, пусть и дальше только улучшения будут [+sign]Если твоя шпага коротка, удлини её шагом вперед (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

никогда не писала, но слежу за вашей темой. Желаю от всего сердца выздоровления вашему мужу! [+sign]Собака бывает кусачей только от жизни собачей...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах