Розпухша щока, кровотеча з десни, погані аналізи

655 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Визначили діагноз і зразу ж почали хімію (два препарати) Гострий мієломонобласний лейкоз.Хімію зразу ж важко переносить, сьогодні не ів, отікає, не може вставати, рвота жовчю. Влили 4 л капельниць і тромбоконцентрат (вчора за ним в БЦ іздила)Вже придумую, де на ніч примощувтися в коридорі, бо не можу лишити його.Тут дуже людяні медсестри і хороший лікар у нас. І хороший Лікар-форум:-) [+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларисо, гроші будуть треба - зразу пишіть. дайте нам можливість допомогти. і - нехай Бог поможе. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ох.... хочется как-то поддержать вас...... пока хоть морально....но при первой же необходимости ( а лучше заранее) - карточку в студию() [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сил Вам. Не стесняйтесь обращаться за помощью. [+sign]Если твоя шпага коротка, удлини её шагом вперед (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы спрашивайте у врачей, что лучше для потдержки других органов(печень, почки и т.п) все это будет страдать после химии.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дай Вам Боже сил. Пишіть, якщо потрібна допомога.... [+sign]Мир огромен – в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку.Просто знайте, что в самые тяжелые времена Вселенная подставит спину, и все будет в порядке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дівчатка, дякую. Сьогодні третій день хімії переносить важко, бо нам обіцяли погіршення з третього дня, а вже вчора він не їв взагалі нічого, рвота жовчю, набряки, страшно нудить, не може вставати. Сьогодні те ж саме.Хімії дві одночасно - сьогодні закінчили червоний Адрібластін, і ще чотири дні продовжувати цей визиваючий нудоту Алексан.Взагалі назначили хімію Заведос по 25 мг 3 дні - або по 3*10мг на 3 дні (всього 9 ампул). Зразу знайшли тільки по 5800 за ампулу 10 мг (53 тис. грн!!!) і не змогли купити, через те брали Адрібластин. Але на наступні хімії лікар сказав тільки Заведос. Дякую Pumka, вона мені дала посилання на вибір аптек , у т.ч. з нижчими цінами на цей препарат, буду завтра з лікарем розмовляти, чи брати зараз на наступну, то буду шукати вже.Сьогодні спала в коридорі перед боксом на зіставлених лавочках, санітарка, добра людина, дала матрас, було досить зручно, заважала тільки вода, яка капала з крану над головою (але зате коли включався холодильник - я воду майже не чула:) Але досить комфортно було. Сьогодні брат там чергує, а завтра я їду, і розкладачку з собою везу.В боксі у нас сутужно з місцем - сусід лежачий, у нього ширший ніж койка диван, біля дивану в проході стіл з ліками і компютером, тут же живе його пожила мати, все заставлене їхніми речами, бокс не кварцується і не провітрюється, сьогодні приходило 3 студенти до сусіда (він викладач) , мені доводилося Андрію маску надягати, в якій він задихався. Чомусь нам ще таке випробування, але це вже дрібниці, які ми переживемо. І я знаю, що переживемо благополучно, тільки так. Тим більше стільки хороших людей навколо!Виговорилася вам. Дякую, що ви зі мною.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Цю тему я розпочала рівно тиждень тому. Як змінилося наше життя за цей тиждень... А тоді я ще надіялася, що це зуб і вірус якийсь наклався. ех.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ох.... держитесь, сил вам и мужу. и ВЕРЫ что все будет хорошо!!! а противорвотное что-то колят?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларка,крепись! вот тел аптеки,мы все там брали- 0503857500-Елена Ивановна,(это на Лукьяновке,но там есть доставка)там прямые поставки,пиши номер карточки,будем помогать.[+sign]аллергик[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо, записала Карточку буду в среду открывать новую, а то Приват застращал, что я депозит забрала - может карта для процентов не работать.И еще раз - спасибо![+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Осетрон 8 мг - поки 2 штуки на день - все одно дуже нудить. Купили ще Зофран, хоча там та ж діюча речовина - кажуть, на деяких краще діє, завтра спробуємо.А я тримаюсь, дякую, і вірю, і відчуваю підтримку.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

есть еще препарат от тошноты при химии - Эменд, там другое действующее. Рекомендовали после капельниц Премедикацию с дексаметазоном и осетроном делали непосредственно перед химией. Здоровья Андрею и сил!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Записала, дякую Вам[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

как самочувствие Андрея? молимся....() [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1, молюсь . .[+sign]Мама одного ребенка наивна и неопытна, как новобранец в армии. Мама двух детей спокойна и уверена, как дембель. Мама троих детей это СПЕЦНАЗ.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Оля (і Антоніо), Марта, Марина, Наташа, Іра, Лариса і Свєта і всі-всі, і за Вас моляться Добре знаю Ваші імена за стільки років читання форуму, мама моя за всіх благодетелей поіменно щодня молиться.Андрій проходить хімію, на пятий день відмінили, сьогодні знову назначили, і знову за тромбоконцентратом сьогодні у Білу Церкву. (до речі, якщо комусь треба щось передати чи забрати з БЦ, чи підвезти, то я можу сьогодні, напишіть тут)Останні два дні, як хімії не було, уже розмовляв і їв, але вставати фактично сил немає.Вчора питала у лікаря, на що розраховувати в плані кількості хімій, щоб прикидувати кошти, а він каже, що можна купити на один курс, щоб була, але неможливо передбачити, як він ще цю переживе. Але я вірю, що справиться з Божою поміччю і все буде добре!Дякую форумчанці PureGold, за допомогу у придбанні по оптових прямо від виробника ліків.Дівчатка, будьте всі здорові, і дякую вам за все.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Первая химия всегда очень тяжело переносится, распад первичной опухоли влечет за собой тяжелейшую интоксикацию :( Дальше будет полегче.Обязательно следите за балансом жидкости, отеками. Держитесь! [+sign]Мои дети сделаны с любовью :)Бедным быть не стыдно, стыдно быть дешевым...(Шукшин)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларисо, тримайтеся! [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Боже ж мой, Ларка!( помолюсь- как умею.. здоровья и сил всё выдержать и победить. +. осетрон я колола внутривенно намного больше разрешенных доз, тока тогда он помогал (ребенку) и чаще,чем в инструкции[+sign]Друзьям надо говорить приятные и ободряющие вещи примерно каждые пять минут. Карлсон.© [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Просто хочу поддержать и рассказать нашу историю. Верьте, что все будет хорошо. У меня у мамы 7,5 лет назад обнаружили лимфолейкоз. Прошли 4 блока химий с мабтерой. Ремиссия была очень недолгой буквально полгода. Потом были блоки химий (6 штук) другим препаратом. Забыла каким, если будет нужно - уточню. После которого состояние стабильно нормальное уже 4 года (ТТТ). Маме 75 лет. Ищите свой препарат, лечитесь и верьте - все будет хорошо! [+sign]Люблю жизнь и надеюсь, что это взаимно![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Такі історії надихають. Дуже Вам вдячна, що поділилася. Довгих років Вам та Вашій мамі!По препаратах - лікування мієлоїдного лейкозу відрізняється від лімфобластного і менш прогнозоване, на жаль, але не безнадійне.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Він так переносить хімію, що його і лікар і медсестри називають "тендітний хлопчик" Може, через те лікар так сказав про "пережити хімію". І всі досвідчені нам кажуть так, як і Ви, що перша - найважча. Але перша з двох препаратів хімії одночасно, а друга має бути вже з трьох - важко повірити, що це легше.Дякую за підтримку.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тримаюсь, і ще їх розважаю (Андрія і сусіда по боксу) сварюсь, що ремонт тільки почав робити, в мене і тумбочок немає, давай виздоровлюй вже й пішли.Вчора, поки я в БЦ за тромбоконцентратом їздила, вони й кіно подивилися, питаю, може й дівчат приводили, поки мене не було? Кажуть, ми ж до ліжок приковані. Так до ліжок - це саме те що треба, кажу. Посміялися.[+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, Наташа. Жаль, що Вам довелось пройти такий шлях з Вашим ангелом Мішею. Я якось в тей період не ходила на форум, тільки потім дізналася, і була шокована Вашою історією.Чомусь на когось випадають саме такі рідкі тяжкі хвороби, кажуть - на вибраних Богом.Дякую за підтримку. [+sign]Три вещи не прощаются женщинами, но никто не знает какие и почему (Янина Ипохорская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах