Знайти в собі розуміння і толерантність

362 сообщения в этой теме

Опубликовано:

ти розумієш, я розумію, бляха, але я не можу це прийняти. От якого.... дзену тре досягти, аби на це тільки посміхнутися з розумінням? Ти думаєш, то для мене сюрпрз? Ні! Блін, але ЯК? [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Олік, от скажи мені, от де і що я роблю не так? Тре було влаштувати скандал? не змовчати? бля. Я не знаю. Верещиш - дурна скажена колишня в піні. Мовчиш - дурна, бо виправдовуєш. Я вісім, так, вже вісім років розлучена і я не знаю до цього дня, блін, ну ЧИМ вони живуть, ну ЩО в них прошито в налаштуваннях?! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

з риданням в голосі у стані спокою? ) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я так і роблю. Я просто реально не розумію. Чи воно й не обов"язково, розуміти? [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, Ліля, я уявляю (ще з того, що колись ти розказувала) бай зе вей. Ти яку лінію поведінки з ним вибрала? [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой ну це фантастика, синку (с) Яка переоцінка? [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та я взагалі мама-свято : ) просто це паскудство. Ось що це. [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я б на твому місці з ним у ванну митися б не ходила : )))) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та бляха я все сподіваюсь, що в них і тато нічогенький. Він же нормальна людина, ну як його так клинить?!! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та бляха я все сподіваюсь, що в них і тато нічогенький. Він же нормальна людина, ну як його так клинить?!! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

для чого... Ну, для того, напевне, аби трімати хитку рівновагу. Навішо рівновагу? Для малих [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

.... У Вас возникли иные.......пишите о них.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, дякую, так, сподіваюсь, буде! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

триндець, шановне товариство, во плоті. [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в большей части своей- мужчины иначе все чувствуют и иначе себя ведут. Очень мало мужчин которые являются достойными папами. А если бывший мужчина женат,его мозг еще и промыт новой женой которая против любого общения с бывшей женой и его детьми. Я видела замечательных мужей и папочек в одном флаконе, но когда они уходили от жен, они уходили и от детей. И на этом форуме читала возмущенных новых жен темы о том как им не нравится то. что их мужья помогают и детям и не дай Бог еще и женам.( Устраивать истерики глупо, он вообще от Вас как от черта бежать будет, лучше нормально поговорить если есть с кем говорить или забить и жить. Ну вот такое оно говно. Детям можно и нужно как-то объяснить все происходящее мягко, нельзя их травмировать, подрастут, потом можно сказать как есть. [+sign]«Изменишь одно, изменится все»Однажды рискнув......, можно остаться счастливым на всю жизнь...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

промінь проносу, міцний, так! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от про це мені розтлумачте. Що там - інакше? [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

1. корече - зараз головне своє зберегти і себе берегти[+sign] "підарас" - це вопрос морально-етичного вибору, а не полового. Тим більше, шо живьом в странє, де підарасів в мільон раз більше ніж геївя, як людина крайнє подла, цинічна, аморальна і безотвєтственна можу собі позволить всякі глупості так що звиня[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Інно, бо діти відверті, вони дуже засмучуються. А сказати їм - "не захотів бачити" - це долити окропу мені й так доводиться розрулювати .... [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а, Олю, ото ти розказувала про те, що "щоробить, родина руйнується?" оце воно так вийшло? [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вони не ридали. Вони рахували дні до його приїзду. [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Никогда не говорите такого детям!!!!! Не травмируйте их,им и та плохо без папы. Говорите что папа очень занят и тд. НО ОН ВАС ОЧЕНЬ ЛЮБИТ!!!Знаете как для них это важно? ооооооооочень-ооооооооооочень.[+sign]«Изменишь одно, изменится все»Однажды рискнув......, можно остаться счастливым на всю жизнь...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та нє, я і не шмат, і дітям в радість, це й замикає !!! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

иначе мыслят,иначе чувствуют,иначе понимают,разве Вы этого не знаете? многие- тупые подкаблучники новых жен или мам,даже любовниц[+sign]«Изменишь одно, изменится все»Однажды рискнув......, можно остаться счастливым на всю жизнь...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну зачем врать своим детям?! можно просто ответить что не знаю и єто будет правлой и не так обидно как "не захотел" - хотя дети вірастут и поймут что все зависит от наших желаний, а не от обстоятельств - "не знаю" просто даст возможность оттянуть не приятній момент понимания на более осознанній возрастя категорически против вранья детям типа "ложь во благо"[+sign] "підарас" - це вопрос морально-етичного вибору, а не полового. Тим більше, шо живьом в странє, де підарасів в мільон раз більше ніж геївя, як людина крайнє подла, цинічна, аморальна і безотвєтственна можу собі позволить всякі глупості так що звиня[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах