Щуцення Джека Рассела

345 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Оооо... Спожіваюсь не стати постійним гостем в цій конфі :)) [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О, це та, що я ввам ссилку дала? Ну в добрий час сказати, а в лихий змовчати, але у неї така смішнюча мордель :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бліііін, я не скажу зараз :)) -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну попри стандартні питання - що їсть, як спить, чи привчена до клітки, спитайте ще, коли у мами була перша тічка і як часто мама тече, чи бувають у мами ложняки, ну і взагалі про жіноче здоров*я. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Точно! Я вже й не слідкувала, що за посилання :) Розсекретили.А я думала, щоб не лякали мене страшилками, не розказувати поки що, хто да що :)) [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та не кажіть)) аби впевнені були, що все правильно робите)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) зараз мірчик знепритомніє))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а я по даті народження викупила :))) Дуже симпатична дівка, дуже :) мені дуже подобається, що у неї повна масочка :) Я не знаю, це добре чи зле з точки зору екстер*єру, але з точки зору загальної привабливості мені особисто це симпатично :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та прямо! хай питає відразу, щоб хоч знати, коли того щастя чекати :) Ще спитати, коли обробляли від кліщів, бо собака вже велика, мабуть гуляє на вулиці (раз є поводок), і чим обробляли, чи не мала реакції на препарат. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та чо там? Це як вагітність - назад дороги вже немає. Все вже запущено, квитки оплачені :)) Фух[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, ну вітаю :) Це точно як вагітність :)) я своєю була вагітна реально 9 місяців, потім думала не брати, а потім в один день вирішила, поїхала, одненьку подивилася - і отримала королеву, реально, красивішої лабри я ще не бачила! Це доля була :))Вибачте, що я всі розмови про чужих собак переводжу на свою дусю :))) І вам того ж бажаю :))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та Чукотка спалила контору вже А я лише після Вашого питання полізла і знайшла от http://jackrussel-terrier.jimdo.com/ "Наша" з песиком на фотоЗвідкіля у мене можуть винукнути такі думки, що треба ще й пробити таке, я Вас прошу!? :)))Це мені ще тиждень треба сидіти в тирнеті і шукати: Які провокатичні питання задавати при дзвінку щодо цуценяти? :))[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А я надихаюсь цими прикладами :)) Все гуд! Дяк [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 з тих цуциків, що зараз пропонують найпривабливіша)) Хоча мені в заводчиків на сайті ще аліментна малючка сподобалась.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а це нові господарі продають цю собаку? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ви зателефонуйте заводчикам і запитайте стосовно покупки цієї собаки. Я не Холмс, але щось явки-паролі не сходяться...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, я б теж так зробила. Продзвонила б заводчиків. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от бачите -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, дєвки! Ну шо ви мене стрьомаєте?:(((( Набрала я Олександа, заводчика.Каже, що да, продавали в Конотоп, що з нею все добре в плані здоров"я тощо. Але щось там із жилплощею у нових хазяїв не складається, квартира зйомна. Блііііін, а що може бути за сюрприз? Вона ж доками, щепленнями, значить її перевіряли? У цих - цілий сайт з цього приводу - невже поганці якісь? Ааааа! Нафіга, я Вам розказала?! [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Може, не пішла їм собака просто та й все? Мені, бачте, все це, як вагітність і песик буде, як дитина третя, а хтось не розрахував сили... А? [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та не нервуйтесь так. Заводчик же вам пояснив, значить продають цю, а не її фотку вивісили і своїми крокодилами торгують))+ перевірить ніколи не зашкодить.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

аааа! То питання про крокодильчика більше було? Дівчина вирішила за наш рахунок в Київ скататися?:))Я злякалась трохи, да. Але тішила себе, що раз з доками, то мали дивитися її, то щось жахливе б з"ясувалося раніше ще Ок :))[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну то все пояснює. Спокійно, видихаємо [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

може, різні обставини бувають. Але їм потрібно було свої фотки зробити і з ними продавати з посиланням на сайт заводчика,+ до того ж на сайті не написано, що ця дівчинка вже продана, тому виникають закономірні питання де та собака в Києві, чи в Конотопі, і хто її хазяїн))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та-дам! Створила щойно в закладках нову папку, щоб додати сайт заводчика "Джек Рассел"Блін, ржунімагу! Є там крім інших папки "інститут" бог зна з яких часів; рецепти; вагітність; малюки; машина; ДІМ, ФОП, 5 клас; а тепер - новий етап.Хоч школи зараз немає, слава Богу, призвачаємось одне до одного в спокійному режимі[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах