Щуцення Джека Рассела

345 сообщений в этой теме

Опубликовано:

ооо, у мене був Хуліо зі смітника. Ну до чого ж красивий був кіт! зовнішність - сірий, як віскас, але ще додай крупний розмір і такий пацанський, хуліганський розслабон :)) Куди там породистим котам :)))[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Чукотка,а як вчити у дворі в певне місце туалетнічати?:) І з грядками що робити тепер, нінаю. Якось треба слова про "не можна" супроводжувати діями? По носу "клац" чи щось таке :))[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я за двір виводжу. просто беру на поводок і виходжу з нею, минуючи газон. моя грядки не риє. Вона взагалі не шкодить у мене на очах. Вивод - не залишати собаку саму в дворі. Ви на вулиці - і вона на вулиці, ви додому - і вона з вами пішла. Я грозно кажу "Нельзя", "Нет", "Альо!!!" - собака реагує. Правда, не завжди, але в 95% випадків. Пару разів давала по жопі поводком - це коли тягне як невменько в голубиє далі і мене не чує. А взагалі я собаку не б*ю. І вам не раджу. Воно того не варто, і головне, результату нуль. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Люди, діліться вже порадами, де дешевше купувати потрібні шняжки для псульки харчі в майбутньому теж (купили, поки що, невелику пачку, щоб зрозуміти чи піде їй саме таке)rescon, чим граєтесь?:) [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А енцефалітний кліщ - це 100% кінець? Зустріли вчора сусіда, вони недавно собі цуцю таку гарну купили - я в породах ніфіга не знаю, тому навіть і не запам"ятала, коли раніше він говорив; але щось величеньке мало вирости, світле; зараз глянула Тирнет, можливо лайка - коротше, вчора каже "Все, немає вже цуці..." А ми ще йшли і думали, от би зараз вони теж гуляли, познайомили б [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ви обробляли собу від кліща? Треба обробити. собакам страшний не енцефаліт, а піроплазмоз зара, звичайно, не сильно сезон, але береженого бог береже.І на рахунок знайомства з іншими собаками: дайте цуцику спочатку звикнути до вас, сприйняти вас як свою стаю. А вже тоді ведіть на "соціалізацію". Тому що будете мати створіння, яке буде вириватися з нашийника, щоб погарцювати з іншими собаками, і начхати йому на господаря на іншому кінці поводка. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ми не обробляли і не питали чи обробляли до нас. Вона з антивсякахня нашийником[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

подзвоніть, спитайте, що за нашийник, і коли його наділи на неї я б зараз не обробляла нічим додатково, якщо нашийник відносно свіжий, а от ближче до серпня-вересня ще б підкапнула. Піроплазмоз - страшна штука. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

подзвоніть, спитайте, що за нашийник, і коли його наділи на неї я б зараз не обробляла нічим додатково, якщо нашийник відносно свіжий, а от ближче до серпня-вересня ще б підкапнула. Піроплазмоз - страшна штука. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мы на сайте "зоотовары". Если нужна скидка - есть 10% + любимые игрушки мячики, особенно лайкер. Бросаем - ловит, приносит. Пуллер сжирает быстро. У вас же сейчас зубы, надо грызть - хорошо шли канатики, в общем главное в игрушках - ПРОЧНОСТЬ :)[+sign]Посмотрела в зеркало.Встала на весы.Прекрати истерику!Ты замужем! Не ссы.(с) Авдотья СмирноваБудущее — вкус не портит мне,Мне дрожать за будущее лень;Думать каждый день о черном дне -Значит делать черным каждый день. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Блін, ганвоїдка мала хезає на грядку з помідорами, а на другий раз виходить у двір, знаходить і їсть. А я не завжди вглежую, де саме вона невалює, щоб прибрати одразу[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)))) з ким не буває. Поводок і глаз да глаз :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А я думала - такий кайф: випустив між прогулянками на поводку у двір і тусуйся, хто як хоче -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Питань більше ніж відповідей :)) Я вже боюся спілкуватися з цуцею, щоб не зробити/сказати/подивитися не так. Так, форуми - це сила. Але скільки ж там треба перечитати тем, поки знайдеш/вибереш відповіді/правду! [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) як ви там? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, от так же - боюсь вже й спілкуватися з нею, раптом, не так команду дам, або не так смикну за поводок, або поглажу, куди не треба :))))) Як осилити тему про кліщів/бліх тощо на 97 сторінок, почату в 2004 році?! :))))) Собака від старості на хмарку полетить, поки я перечитаю все потрібне, а не від паразиту.У нам ошийник вдягнений БАРС. А їй не заважатимуть на пргулнці ДВА ошийника? АНТИ і звичайний? А звичайний знімати вдома? Із поточного:))Дали ім"я. Чоловіку хотілося чогось фундаментально-епічного. Він любить небо, тому я запропнувала Кассіопею :)) Так, що цуця тепер у нас Кася, Касі, Каська, Каструньда і так далі.Вичислила, куди вона пісяти любить найчастіше, поклала пелюшку там. Додумалась тільки согодні, що можна покласти і там, де вона какати любить :)) Півночі спить у себе, півночі у нас в ногах, коли приходить - без поняття, відчуваю в якись момент, щ щось заважає повернутися ногам і розумію. що це вона.Любить на руках спати.Їсть 2/3 від написаного на пачці. Гарчить і гавкає на котів, а вони майже 100% ігнору!!! А ми так сподівалися, що вона їх виживе!Не уявляю, як її можна без поводка вигулювати, відпусти, то й не знайдеш, напевно, більше.А ще замрочилась я питанням: де у нас в селі компанію знайти? Тут же не так. як у місті, парків чимайданчиків із собачатниками немає. А може є? Не одні ж ми собаку тримаємо таку ,яку вигуляти треба. Якось дізнаватися треба, а то натрапляю постійно на "соціалізація, соціалізація".[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Зара прийду з лісу і напишу все :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Відповідаю по мірі знань :) Два нашийника собаці не заважають, можуть заважати спочатку, але кого то гребе, нехай привикає. Безпека важливіше. Протикліщовий нашийник не знімати, там принцип дії - в безперервності носіння.На рахунок соціалізації - ви чуть почекайте. Соціалізувати завжди встигнете. Займайтеся з собакою, концентруйте її увагу на собі, нехай їй спочатку стане цікаво з вами, а потім вже поведете до собак. Без поводка в селі я б не вигулювала собаку, та я й не вигулюю, тільки на поводку. Часто труять щурів, мишей, бродячі пси, вівчарки на самовигулі... Для чого цей ризик? Знайдіть безпечну полянку і там грайтеся на довгому поводку. Поводок кинути на землю, щоб можна було у будь-який момент наступити ногою. При нормально побудованій прогулянці собака і на поводку вигуляється так, що спатиме без задніх ніг. Ігри, послушка, знову ігри... І не смикайте поводком. По-перше, треба ВМІТИ смикати правильно, щоб це було безпечно. А по-друге - за що ви її смикаєте? Ви пояснили їй правила, за невиконання яких ви її наказуєте? І не бійтеся - собака - то тварина, створена жити з людиною. Вона оцінить все, як би ви її не погладили. Чухайте, гладьте, бісіться, чим більше контакту - тим краще для вашої подальшої дружби.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та не смикаємо, то я із того, що запамяталось :)) Про це й кажу: не правильно смикнути, неправильно скомандувати, неправильний смакових дати...Оце собак сільських я найбільше і боюся.На прогулянці цуця біжить і тягне так, що запряжи її, то вона малу б і потягла, напевно. Читаю про це, а як же! Будемо вчитися [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

якщо тягне - зупиніться. Станьте і стійте. Рано чи пізно вона до вас повернеться, підбіжить - в чем дело, товарищи? тут ви їй вкусняшку, команду (наприклад, у нас це команда "со мной", рядом - спортивна команда, моя собака поки що не може довго витримати таку концентрацію). І пішли вперед. Собака потягнула - знову зупинилися, пішли в зворотньому напрямку. Вона повинна зрозуміти, що до своєї цілі вона дойде тільки на провислому поводку. Поводок провис - ви їй знову вкусняшку. Жаль, що ви клікером не користуєтеся, з ним набагато простіше це все робити. Смаколиків я б взагалі не давала, якщо ви перевели на корм. Не псуйте собаці смак, беріть корм на вулицю, хай там їсть. Моя за прогулянку з*їдає майже пів добової норми. Дві прогулянки - собака поїла, деколи не можу знайти, де її миска :)[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах