Щуцення Джека Рассела

345 сообщений в этой теме

Опубликовано:

То туди й назад - на один день Але, Ви праві, вийде, що він з дороги і в дорогу.Краще буде сину сюрприз, а цущику відпочинок.А що ж мені тепер робити? Як підготуватися? Мисочки, їжа тощо.Відправте кудись почитати[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я люблю ось ці москальські форуми: http://pesiq.ru/forum/http://www.k9-forum.ru/Ну і наш породний labrador.ru - там про лабрів, але є багато цікавої інфи про дресуру, заняття і т.п. Расели дуже гарно дресируються на клікер і позитивне підкріплення. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Удачи) Долгой и счастливой жизни новому члену семьи)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ось про виховання http://www.jackrussellterrier.ru/forum/2_6845_1.html
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

метить естественный процесс после стерилизации? они ж не только писяют, а метят [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага, теж цю авторку люблю. Воспитание по-касебаевски, здається, називається [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дівчата, нам хочуть за разом продати таке: Лежанка 160 грнПодстилочка флисовая 60 на 70 - 45 грн - оце у мене викликає питання - воно треба дуже? Чи взяти, бо воно їй вже рідне?Автоматический выдвижной нейлоновый поводок, 5 метров - 120 грнРезиновая фризби-тарелочка (18 см в диаметре) 40 грнЗубная щетка - 10 грн - Плетеная веревочка 25 см - 18грн - цяцька такаесть еще голубенький нейлоновый поводок 1,20 см - 40 грн - це під лапки, потрібен? [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

если планируете воспитывать - поводок-рулетка не нужен. [+sign]Посмотрела в зеркало.Встала на весы.Прекрати истерику!Ты замужем! Не ссы.(с) Авдотья СмирноваБудущее — вкус не портит мне,Мне дрожать за будущее лень;Думать каждый день о черном дне -Значит делать черным каждый день. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Боже, темний ліс... Я, звісно, вже роздруковую собі статті, але можна коротко: що є виховання і чому не потрібен поводок цей? Поки він виховається, все одно не потрібен? :)[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну я тоже не спец :) Гулять сначала будете на коротком фиксированном поводке, учить команду рядом сразу...+ мы вообще пошли в "собачью школу", там у меня на 1-м занятии рулетку отобрали, домой уже на коротком шли. [+sign]Посмотрела в зеркало.Встала на весы.Прекрати истерику!Ты замужем! Не ссы.(с) Авдотья СмирноваБудущее — вкус не портит мне,Мне дрожать за будущее лень;Думать каждый день о черном дне -Значит делать черным каждый день. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Підстилку рідну я б взяла. Рулетка - не бачу необхідності, хоча у мене є, чоловік полюбляє на ній виводити. Я рулетку не люблю, але в дощ користуюся, бо брезентовий поводок волочиться по землі і дуже намокає в дощ. Плетену вірьовочку беріть, прекрасна іграшка, у мене з м*ячем всі руки покусані, звірюга як входить в раж, то клацає зубами, як крокодил, а з канатиком більш безпечно. Зубна щітка - бггг :))))))) Хтось ще чистить зуби собакам? :))))Фрізбі я би взяла, 40 грн - недорого, расели великі майстри по фрізбі. Нехай корм її привезуть на початок. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вона каже, що не годує кормом -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

оооо, це морочливо, звичайно :( [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ми в школу навряд чи підемо, за містом живемо і машина у нас одна тобто, і в майбутньому не знадобиться? Він у них такий гарний, веселковий :)) А оцей поводок, що під ноги взягається, такий типу, але силіконовий http://cs302715.userapi.com/v302715741/3e7/JLzstKAktxM.jpg[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я живу за містом і їжджу до тренера щотижня. Решту днів займаюся сама, вранці і ввечері. Я не хвастаюсь, бо всі пиріжки з полок і так мої :) Але з раселом вам обов*язково треба буде взяти хоч пару уроків дресури, інакше це буде жесть. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ооо... мы своего тоже брали после натуралки, на корм перевели легко (правда, щенку было 6 недель). Сейчас только корм. [+sign]Посмотрела в зеркало.Встала на весы.Прекрати истерику!Ты замужем! Не ссы.(с) Авдотья СмирноваБудущее — вкус не портит мне,Мне дрожать за будущее лень;Думать каждый день о черном дне -Значит делать черным каждый день. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

по этому поводку не подскажу, у нас ошейник + поводок [+sign]Посмотрела в зеркало.Встала на весы.Прекрати истерику!Ты замужем! Не ссы.(с) Авдотья СмирноваБудущее — вкус не портит мне,Мне дрожать за будущее лень;Думать каждый день о черном дне -Значит делать черным каждый день. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я б таку шлейку взяла, для легкої собачки нормально [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ха, мяч! Моему нужны ВСЕ мячи, у сына сожрал футбольный, охотится за моим фитболом. Лайкер самый живучий, у них зубы ого-го, учтите, игрушки будут "гореть". [+sign]Посмотрела в зеркало.Встала на весы.Прекрати истерику!Ты замужем! Не ссы.(с) Авдотья СмирноваБудущее — вкус не портит мне,Мне дрожать за будущее лень;Думать каждый день о черном дне -Значит делать черным каждый день. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Раз на тиждень їздите? Я, доречі, звернула одним оком увагу на фразу про другий поверх, думала пізніше повернутися до неї :)) [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага, наша теж любить лайкер :))) і ще класна річ - м*ячики на верьовочках. Правда, з такими теж руки страждають, але весело вчора прикол був - дивилися кіно, ну соба понятно з нами :) В кіно показали собачку. Мішка як забігає, заметалася, гавкнула спочатку, а потім побігла за своїм лайкером - похвалитися тій собаці, який у неї м*ячик є :))))))))[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

главное туда писать по-русски)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:0))) мой, пока маленький был, лаял на них. А сейчас смотрели сериал "Шерлок"... а моего так зовут - очень волновался, почему его из телека зовут :) [+sign]Посмотрела в зеркало.Встала на весы.Прекрати истерику!Ты замужем! Не ссы.(с) Авдотья СмирноваБудущее — вкус не портит мне,Мне дрожать за будущее лень;Думать каждый день о черном дне -Значит делать черным каждый день. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на рахунок собаки на другому поверсі? так, наша на другий поверх не ходить взагалі ніколи. і на дивани не лазить. На заняття їжджу раз на тиждень, отримую від тренера догани і домашку, потім тиждень сама вдома займаюся. Ми просто так дуже рідко гуляємо, частіше - заняття і потім пулер або купання і заняття.Ще - якщо у вас газон, вам треба привчати собаку не пісяти на нього . Бо газону буде капець. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

раз на тиждень і я осилю :)) Газону ще немає, але вже зараз, напевно, привчити треба, бо в перспективі він буде.Блін, я не встигну стільки всього дізнатися до неділі! [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах