Щуцення Джека Рассела

345 сообщений в этой теме

Опубликовано:

привчати не важко, головне систематично я свою коли водила в туалет, спеціально виводила через задній двір. Коли вона сідала в туалет там, де треба, я її хвалила. Проколи бувають, наприклад, на початку весни був, коли собака ще не звикла до газону. Ну і коли собака гуляє на газоні, треба просто частіше її виводити в туалет туди, де треба. А взагалі, звикайте до того, що в вас мусить бути повна кишеня вкусняшок тепер :)))))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, у мене й кишень-то немає в домашніх спідницях:))) Мені треба спочатку щось прочитати, а тоді сюди повертатися, бо зараз у мене ледь не кожне Ваше слово викликає потім питань :/Повернувшись із пологового вперше, 11 років тому, заходячи в кімнату після душу, я подивилась на сина, що спить і розревлася: Що ж тепер робити із ним? Чи зможу я? Нічого ж не вмію...А ще, одним із найбільших моїх жахів щодо майбутньої дитини, був страх обрізати нігті. Мені здавалося ще просто таки неможливим, адже пальці такі малесенькі, а нігтики!!! І нічо ж, впорались! :))))[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну сину нігтики обрізали кінець кінцем? :)))) все буде добре я сама новачок в цих справах, тому дуже добре пам*ятаю, що саме хвилює новачків. У мене в домашніх спідницях теж кишень нема. Розкладала вкусняшки по маленьких мисочках в доступі на відстані руки. Для вулиці маю ось такого типу торбочку: http://zoodom.kiev.ua/tovary-dlya-sobak/aksessuary-i-uhod/sumki-dlya-lakomstv/trixie-sumka-na-pojas-dlja-korma-baggy-deluxe.htmlабо осьhttp://zoodom.kiev.ua/tovary-dlya-sobak/aksessuary-i-uhod/sumki-dlya-lakomstv/trixie-baggy-sumka-dlja-progulok-s-sobakoj.htmlХоча наша тренер свариться за цю сумку, бо собака починає п*ялитися не на мене, а в сторону, на сумку, у разі відсутності кишень вона просто незамінна. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

игрушки интересно покупать самой:) хит у нас - пуллер.Лежанка флисовая - теплая. На зиму - отлично. Но ради того, что подстилка " уже родная", я бы не покупала. Ваша станет родной через пару дней:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я видела много стерилизованных кобелей -ни один не писял сидя, как сука
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я нигде не писала, что он будет писять как сука, только о том, что перестанет метить и задирать ногу где надо и не надо. Писять - это 1-2 раза за прогулку, а каждые 3 минуты - это метить Разница есть в общем-то)[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мірчик, ну шо там? Дівка приїхала? Переживаємо :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 я теж чекаю)) Мабуть, забрала, раз не заходить - клопотів побільшало))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:))) Привіт, колеги :))))))))))))))) Не пишу, тому що одні питання, а мені не хочеться вас вже задовбувати. Впринципі ж, питання такі. що про все можна почитати.Любить сидіти на руках: варто сісти на підлогу, як вона вже сидить у тебе на колінах.Проміжна господарка годувала її натуралкою - це два тижні - а до цього псулька їла Роял. Ми зможемо перевести її на сухий знову, що скажете?Кігті треба відрізати, щіпці коштують сітльки ж скільки людські манікюрні ножиці?:/ Пісяється від щастя: заходить чоловік з двору в дім, вона вся така стрибучо-щаслива робиться і калюжку робить :) Ніч спала добре, один раз серед ночі прийшла до нас в ліжко, ледве вигнали. Рано-вранці ще раз. справа в тому, що у нас ліжка ще немає, а лише ортопед. матрас на підлозі, то їй не проблема зовсім застрибнути. Нам терміново потрібно щось дуже-дуже толкове про команди тощо, ми ж ні в зуб ногою. Не хочеться її заплутати неправильними словами. Вона українську зрозуіє? :)) Чи краще російською, може ж ми теж будемо ходити "в школу".Вона була Кірою, але ми хотіли, щоб син сам назвав, він повернеться у четвер. Чи не міняти вже? Ой, і нескінченно я можу так писати :))) [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

поздравляю вас!!!! пусть только радует псинка...+ вы можете и обязаны всё делать так, как удобно вам...- сушка??? нивапрос, переводите на сушку- украинский? хоть молдавский, собака понимает интонации, она моментально поймёт любой язык- переименовать? да кнешна можно. У вас маленький щенок, из него можно и нужно лепить всё, что угодно.... ( у нашей собаки 150 имён и все она понимает...и Маня, и Мара, и Моня, и Матильда, и Маруся, и Сукаидисюдащазпоспинедам, при этом по паспорту у неё вообще другое имя- когтерезку-гильотинку обязательно купите, без неё никак.- книжку, кнешна, купите, но у собаки для начала нужен минимум команд: ко мне, рядом, фу. А потом вы просто будете с ней разговаривать, оставив команды для мужа)))))всё получится.....вы учитесь, и собака учится. Только учите сразу правильно, чтобы потом не переучивать.[+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дяк :) От і кажу, про почитати бігом щось, щоб знати, як же воно правильно :) Можете порадити в мережі щось? І про те, скільки їсти, скільки пісяти.Цілими днями з собаською буду я, то ж мені треба знати дофіга :))[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ура, вітаю! На сухий корм перевести без проблем, тим більше, що натуралки було лише два тижні.Я можу позичити щипці відрізати кігтики, я стрижу кігті не частіше ніж раз в квартал :) Пісятися перестане, як підросте, в них ще нервова система нестабільна. Якщо не хочете, щоб собака лазила в ліжко, над цим треба попрацювати. Просто хваліть її, коли залишається на місці, як застрибне до вас в ліжко - терпляче і без емоцій переносьте назад до себе. Собаки розуміють команди будь-якою мовою. Я своїй командую російською (собака - єдина людина в сім*ї, до кого я говорю рідною мовою :))), є кілька англійських команд (короткі російські слова закінчилися, то в нас є райт, лефт, офф, бек...). Є навіть команда "ля-ля-ля" :)))) Чоловік говорить до собаки українською, ну і команди відповідно. Назвете, як схочете, через тиждень собака засвоїть нове ім*я. Називайте ім*я, як тільки вона на вас при цьому подивиться - кусок в пасть :)) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ООО! Вітаю! Тримайтеся!))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я предпочитаю таки породные форумы+ именно там вы найдёте не только общие советы, но и нюансы породы.....Если вы кормите сушкой, то смотрите на пачке есть пропорции от возраста-веса собаки. Та всё просто, производитель всё до нас придумал. И кол-во, и частота.Писает щеночек часто, какает обычно после каждой еды.....[+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я в 5 місяців собаку годувала 3 рази на день. Десь місяців в 8 перевели на дворазове годування. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вона зранку не їла нічого 2 шматки сушки і все. Правда, і не гуляла, а лише у справі - дощ іде.Вона не голодна чи їй несмачно? :) А смаколики типу полуниці ,банану ,черешні можна давати ,якщо на сушці? А коли? [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"кусок в пасть" - кусок чого? :))) Треба знати, що вона любить?[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

кусок вкусняшки. Нежирний сир, печінкові печенька (нижче напишу), спеціальні собачі печенька, кусок бублика, сухарик - та хоч би й корм! печінкові печива: змолоти яловичу печінку, додати часнику для запаху. Чуть муки. Короче, щоб вийшло як на печінкові оладки. Духовку нагріти. Деко застелити фольгою, вилити масу на фольгу шаром десь 1 см. Потримати в духовці до запікання. Вистудити, порізати шматочками 1*1 см.Дописала: якщо вона не хоче їсти, то вкусняшкою повинен бути тільки шматок корму. Взагалі, корм - це найбезпечніше і біля нього найменше мороки, нема ризику, що зіпсується або прокисне по жарі. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

е, чекайте з полуницями-черешнями. Моя подружка другий рік підряд робить своїй собаці страшну алергію. Минулий рік накормила полуницями, цей рік - черешнями. Яблуко можна дати. Але якщо вона не їсть - зара тільки корм. Вона стресує, нехай заспокоїться трохи. Поставили миску на 5 хвилин, хто не поїв, той не встиг. До наступного годування. Так, це затратно, оскільки багато корму піде в смітник. Але інкаше ви будете танцювати на цирлах біля її миски, а принцеса перебиратиме харчами. Спробуйте розмочити корм. І слідкуйте, щоб у мисці завжди була вода. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я Вас поздравляю! Я уже писала, своего перевела на сушку РК сразу же - всё ок. Сколько Вашей? + мой в 1,5-2 месяца ел 4 раза в день, сейчас 3 раза. Нормы на пачке написаны. Насчет "смаколиков" я бы не увлекалась. Вам же еще воспитывать (и поощрять как раз за успехи). Радостные прыжки с "пописами" у нас тоже бывали. Вообще собачка эмоциональная. Если найду - дам ссылку на книгу про ДР, нам хозяйка любезно выдала распечатанную.[+sign]Посмотрела в зеркало.Встала на весы.Прекрати истерику!Ты замужем! Не ссы.(с) Авдотья СмирноваБудущее — вкус не портит мне,Мне дрожать за будущее лень;Думать каждый день о черном дне -Значит делать черным каждый день. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, напишіть назву ,автора - я сама пошукаю! Дякую! Нашій 3,5 міс майже[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

какая полуниця смаколик???? у вас же СО-БА-КА ...нах ей ягоды???? мясо, косточка, сыра кусочек, собачьи вкусняшки.....придумали - ягода...жесть....[+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, нам сказали, що вона їх любить :)) Це не здуріла.От і подумала, якщо вона таке любить, але їжа ж не собача, то може її радувати за успіхи таким іноді[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вроде Алисия Фокс "ДРТ". Я саму книгу не видела, нам дали распечатку про щенячий период. Еще читала "Воспитание собак для чайников", а потом уже в школу пошли :-) [+sign]Посмотрела в зеркало.Встала на весы.Прекрати истерику!Ты замужем! Не ссы.(с) Авдотья СмирноваБудущее — вкус не портит мне,Мне дрожать за будущее лень;Думать каждый день о черном дне -Значит делать черным каждый день. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:-) Оля, мой за черешню родину продаст! Даю очень редко, он несет в "гнездо", как кость, там мееедлено есть, косточку выплевывает... Дивная порода :) Клубника, крыжовник, всё, что угодно. А я его РК... эх :) [+sign]Посмотрела в зеркало.Встала на весы.Прекрати истерику!Ты замужем! Не ссы.(с) Авдотья СмирноваБудущее — вкус не портит мне,Мне дрожать за будущее лень;Думать каждый день о черном дне -Значит делать черным каждый день. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах