Щуцення Джека Рассела

345 сообщений в этой теме

Опубликовано:

мечты сбываются :) Поздравляю!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Але ж третя фотка в оголошенні, то вже підрісше цуценя, нє? http://www.dog.ua/Doska_obyavleniy/Prodam_shchenka_sobaku/Jack_Russell_Terrier/13274та й друга. Лише перша, дитяча, не їхня[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

там є їхня фотка, на ногах в джинсах соба сидить, тому я не дуже насторожилася [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сплюньте поки що ;) До неділі ТАК БАГАТО ЧАСУ ЩЕ, як спати спкійн тепер?:) Ех, шкода, що не на суботу, я в табір зібралася, сина провідати, от би показати.[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

хорошенькая! Удачи! У Вас все получится!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

їдьте в неділю провідувати, то й покажете. Ой, я вам аж заздрю, такий час у вас щасливий :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

то й першу не варто було плагіатити, дали свої фото та посилання на розплідник, та й по тому. Заводчики теж красені - продали собаку, а з продажу не зняли. Я доколупуюсь, даааа, профдеформація така))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну и классно, что определились! Удачи Вам и ей, правда, сейчас будет такое классное время :-) [+sign]Посмотрела в зеркало.Встала на весы.Прекрати истерику!Ты замужем! Не ссы.(с) Авдотья СмирноваБудущее — вкус не портит мне,Мне дрожать за будущее лень;Думать каждый день о черном дне -Значит делать черным каждый день. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та ну чого плагіатити, це ж та сама собака, та ще й вигідне фото. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую :) -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

важко перегравати вже Але, не неможливо...Подумаю-подумаю :))) [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну розкажете :))) Як вас дівка сприйняла і як синок зрадів :)))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

щоб дублів на було - дві однакові собаки продаються, тільки одна в Києві, а інша в Конотопі. Висновок пересічного громадянина - якщо в Києві продає заводчик, то в Конотопі бог зна хто аби кого з чужою фоткою.+ Я вам більше скажу, на ОЛКС 99% такого "конотопа" - натягали з сайтів у людських заводчиків фоток і під ними монстриків впарюють аж бігом((( Це вже навіть нікого не дивує.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та я знаю, я ж тільки рік назад лабрадорів дивилася :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Але у нас очна зустріч Може, то пересилають, не везуть же через півсвіту, образно, поїздом, щоб бути посланим? [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у мене така сама подруга як у вас - хоче собаку саманезнаяку)) я з нею під виглядом видатного кінолога ))) їздила цуциків дивитись... ой...+ при чому, я по об"яві бачу - не то пальто, а вона тягне дивитись, бо фоточка сподобалась)) ну, далі відомо, як у віршику: Собака-то как зарычит, а барыня как закричит : Разбойники! Воры! Уроды! Собака - не той породы! (с))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

І не бояться гніву, скажіть мені!? Ні Божого, ні людського :)) "крокодильчики"....[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)))))))))))))))))))))))))))))))) Моя вроді вже перегоріла :)))) В суботу буде у мене в гостях, спитаю :)))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нє, ну ті собачки не винуваті і теж мають право на комфортне життя. Але ж не за грубі гроші. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

доставка, здається, завжди за рахунок покупця, ну, то не важливо. Головне ми вияснили))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я про те, що, якщо на фото собака, то не можуть же привезти ан очну зустріч крокодила? Це ж не те, що ми самі поїхали, це їй кататися, хоч і за наш рахунок.І у неї між прибуттям і поїздом назад 2,5 години, не дуже й розженешся повисіти в Києві :))[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та ні, ну заводчик же сказав, що та собака в конотопі і господарі за особистих причин мусять її перевлаштовувати все тут гладко, не слухайте зависників :)))) Про тічку, напевне, треба було в заводчика питати - конотопські господарі можуть і не знати таких подробиць.Та й не переживайте вже, мені здається, ви вже її полюбили, ту собачку.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та ну, куди малюка тягти в табір одразу хай до нового дому звикає. Все робиться на кращеРозумію ваше хвилювання :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та не переймайтесь вже)). Ви ж у заводчика вияснили, що то одна й та сама собака, то вже видихайте)) У вас є можливість на власні очі переконатись, що зробили правильний вибір, а це вже 50% успіху. + Головне не соромтеся задавати питання, і не купуйте, якщо є сумніви щодо того, ВАША це собака чи ні. Ну, то загальна рекомендація і конкретної собаки не стосується)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ага, я теж вже поудмала, що питання треба буде ставити киянам цим І в розмові телефонній спитала, мовляв, можна ,якщо що, звертатися до Вас, як до "тата" ?:)[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах