Щуцення Джека Рассела

345 сообщений в этой теме

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я здесь)+ тел. 0983696153
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це інша песька :) То я авторові як приклад показала. Автор дивиться на іншу собаньку [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А, невнимательно глянула))) Сорри)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

додам я зараз своїх продаю, все оформлювала як слід, навіть чіп поставила, то стосовно ціни, яка майже дорівнює моїм витратам, я часто чула, що це дорого. Ті самі 3 тисячі. Дуже повільно літом продаються, тож не хвилюйтеся.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, Аню, я вже й не знаю, що питати :)) Ніби й все зроузміло із цією пропозицією: дело темное :) Але за 10-15 тис ми його не купимо, однозначно. Чесне слово, я б взяла без документів, але страшно через агресивність можливу.Це думки вголос :/// Напевно, на сьогодні досить, бо кипить мозок у мене вже, а нічого для себе не вирішила ,все одно. Ніби більше заплуталась, навіть :))) [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Если вязка зарегистрирована+ то можно позвонить в клуб и спросить, была ли данная вязка.Сомнительно, что при зарегистрированной вязке не делают документы на собаку, так как документы будут стоить 100грн. на щенка, а собака удорожает вдвое. Какие возможны варианты. Собака могла повязаться с каким то соседом в ту же течку, что и вязали и хозяева сомневаются от какого кобеля щенки, поэтому не актируют помет. Или с клубом какие то соры, но в таком случае в большом городе можно перейти в другой клуб. Возможно заводчик исключен из КСУ, но опять таки можно пойти в ККУ. А есть фото щенка?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Коли більшість цін від 6 тис, то 3 - це підозріло одразу ж у випадку із Дж.Расселами. Хоча, хочеться вірити в удачу :)Ми майже купили на вихідних, їздили до рідні в село, дорогою назад, ну, прям нам по дорозі, мали заїхати в Житомирській області до одних, а вона трубку не взяла! Ми стоїмо на трасі, на повороті в потрібне село, а вона трубку не бере :)) Не наш песик, очевидно [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мірчик, я вибачаюся, що лізу з порадами, беріть краще дівку. вони менш агресивні, ну і тічку два рази на рік легше пережити, особливо в маленької собачки, ніж цілий рік у кобеляки гон :))) У мене теж перша собака, я не натішуся, що дівку взяла. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Оце Ви розписали!! Спасибі Мені от такі теоретичні моменти і стали цікаві. Не відомо для чого воно мені, але якось затягнуло питання, закортіло дізнатися чи можливий такий варіант взагалі.От оголошення http://www.ss.ua/msg/ru/animals/dogs/jack-russell-terrier/appjd.html[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

есть такая волшебная вещь -стерилизация. и круглый год собака спокойна хотя у меня нестерилизованный кобель не причиняет особых неудобств
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та за що вибачатися!? Я рада таким порадам ,як манні небесній! Бо це ж також питання головоломне :)[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нам оця з Житом. області, що трубку не взяла про перевязку якусь розказувала для кобелів[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мир, врут как сивые мерины. мне тоже рассказывали про сказочные цены на документы аж пока я не взяла на себя труд спросить у знающих - сколько же они стоят на самом деле
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну ось у нас стерилізували сусідського лабрадора. Мало того, що він розтовстів - ширший як довший став, так і як ліз на мою Мішку, так і лізе. При тому, що вона жодних приводів не дає :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, скільки я так "не наших" покупців оминула :) Домовляються люди на конкретний час навіть, а потім зникають, не попередивши, що їх не буде. Точно, не наші!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)))) Ох, подумалось раптом: я тут ще не раз і не два буду потім з"являтися, кого б ми не купили, врешті решт :)Ми такі далекі від песиків, шо й подумати страшно. У нас амадіни лише є і в далекому дитинстві кошеня було :))[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Если на фото те щенки, которых продают+ то это Джеки, во всяком случае очень похожи. Без перекраса и с пятнышками на пузе. Врятли весь помет, от метиса выглядел бы именно так, кто то да отличался б. Спросите в каком клубе зафиксирована вязка и позвоните туда, спросите действительно ли была такая вязка от такой то пары собак. Узнайте кто мама и папа и пусть вышлют фото. Если поедете забирать щенка посмотрите внимательно на маму, вет документы, чтоб была печать вет. клиники на прививках. В обьявлении пишут, что кормят стартером, обратите внимание есть ли он и спросите смогут ли Вам дать на несколько дней для щенка корма, пока вы купите такой же. Нормальный заводчик всегда не откажет. Так как писать еще не значит кормить.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а стосовно ціни причину вказую, що спішу дуже. Ну не було досвіду, не думала, що так затягнеться, вже квитки всі куплені на відпустку, а тут таке.Да, в нас порода інша зовсім, але ціни також від... і до...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я особисто ще так свіжо пам*ятаю свої хвилювання, що радісно поділюся всім, що знаю :)))) Я крім Мішані більше собак не дивилася. Приїхала, вона нам підійшла за віком, заводчики ще пішли на певні поступки, і я погодилася. До цього у мене собак не було. У мене був тоді дуже сумний час, коли я вирішила її взяти як "ліки від депресії" :))))) Роль цю вона виконала на 12 балів :)))) Але я пам*ятаю, я вже дала завдаток, потім мене почали мучити сумніви - а чому вона не продалася? А чи нормальний це питомник? А ну як це не лабрадор? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и попросите свежие фото здесь они явно намного меньше
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, ну это кому как. у меня была возможность взять засидевшуюся 5-месячную вестодевочку за очень умеренные деньги у отличного заводчикамуж отказался - сказал что хочет чтобы у нас был малышонок и мы его уже для себя воспитывали как нужнону, хочешь - плати :))). взяли двухмесячного
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я виховую свою так, як вважала за потрібне. Взагалі виховання - процес довжиною в життя :) Більше того - моя до нас прийшла, ні на стіл не лізе, на другий поверх ні ногою, до клітки її за день привчила. я би і наступну собаку взяла тільки підрощену. А на рахунок прив*язки - встановлення зв*язку з собакою - це щоденна робота. І зараз вона прив*язана до мене не менше, ніж подружкина ретрівер, яку брали двохмісячною. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах