Щуцення Джека Рассела

345 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Дякую, тепер я про схему всього процесу хоч маю уявлення :) Можливо, вона не так говорил :) Я пишу зі слів чоловіка, які він мені написав у скайпі :))[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ага, 310 грн в лютому, подивилася свої записи [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:))))))) А вони рахують от так, очевидно: Если карта передана позднее 4-х месяцев после рождения щенков размер членского взноса на регистрацию помета увеличивается в 5 раз, позднее 6-ти месяцев после рождения щенков – размер членского взноса за регистрацию помета увеличивается в 10 раз.[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Коротше, я зрозуміла вже, що тут справи темні й мутні :((( Якби знаття раніше, скільки коштують ці собаки, починали б хотіти щось дешевше :/[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так собакам же ще 2 місяці лише. І передача карти помьоту - це актирування, наскільки я розумію. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та, це я сміюся -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мірчик, пошукайте цуцика, який може трохи засидівся у хороших заводчиків я так свою лабру - породну, красуню, шоу-клас - купила за дешевше в її 5 місяців. Не мала головняка з туалетами, привченням до вигулу і так далі. І в 5 місяців уже було видно, що за крокодила я беру :)))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а може це люди шукають шанс відбити всіх 10 цуценят на одному покупцеві? :)))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тобто, при купівлі цуценяти потрібно, щоб була метрика і цьго досить? -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ветпаспорт з щепленнями, якщо вже робилися [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шукати в оголошеннях, просто? Ми малому рекламнули це діло вже, він так загорівся, що кааапєц! Я й не очикувала. Вже каже: Якщо ці такі дорогі, давайте будь-кого іншого симпатичного[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, послухайте Ларису! я дуринда взяла собаку в 5 тижнив, ох и пригод мала! по повний, з 5 мисяцив вона стала адекватною, до того жаха Ларисина прекрасною собакою готовою до вживання уже з першого дня була - 5 мисячнаи це не доросла собака, просто не немовля)[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)))) Треба брать :))))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так не 3000, а то прям говорят и страхают, что так на 3000 дешевле [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

але щепленя будуть у 3 мис та + цуцика, у мисячного точно не буде [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

автор вище написала, що щеплення вже є. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нє, все одно, я не заспокоїлась :) Що, зовсім не можливий варіант перевірки у випадку, якщо в"язалися двоє Дж.Расселів, але цуцики без метрик? Тільки кінолог-експерт у цій породі зможе зробити вірні висновки оглянувши? Ииииии. Як вважаєте, якщо ж нам для себе, то може фіг на нього, на все це?! Гарне, схоже на те, що хочеться- от і чудово! Чи тут ризик у тому, що воно може виявитися дуже дурним чи хворим? [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дуже дурним. У раселів непростий характер, так чи інакше, це тер*єр, і якщо це результат поганого розведення - то получиться гавкуче, злобне і агресивне створіння. А не веселий песько, який гасає за фрізбі в рекламі :))) Цікавилася питанням, бо подружка хотіла брати ДРТ, я навіть тут тему заводила. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну як це без метрик? Чому? Гарне та схоже я дууууже проти! Це потакання розведенцам, котри розводять шо попало та обманюють людей!Я би так им и пояснила причину видмови вид покупкиА ще, це головне для вас, породна собака (з документами видповидними) буде мати вси зовнищни та повединкови характеристики. А у якоись схожои можуть бути вади у повединци, включаючи агресию.[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну це тільки вам вирішувати можна й ризикнути, все одно ж любити собаку потім будете. Але собаки без документів, думаю, мають бути значно дешевшими. Торгуйтеся, не думаю, що в неї порозбирають їх швидко. Стосовно щеплення - вони зробили у такому віці перше, розраховуйте ще на одне
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Боже мій, дівчата, ВЕЛИЧЕЗНЕ ВАМ ДЯКУЮ, що відповідаєете!!! -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вони і продаються значно дешевше Якщо з усіма документами, із супер-батьками, то по 6-9-12-20 тис продають.Страшно стало, коли дівчата написали про агресію[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сама рік назад металася, вибирала, лапки-вушка порівнювала :))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

маю на увазі, значно дешевше, ніж за 3 тис.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ось дивіться, яку бусю продають: http://www.dog.ua/Doska_obyavleniy/Prodam_shchenka_sobaku/Jack_Russell_Terrier/13274Мама не чемпіон, але виставкову оцінку має, ну і всі документи.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах