Закон о запрете абортов

594 сообщения в этой теме

Опубликовано:

я приняла его, как универсальный пример того почему женщины оказываются перед выбором. Поэтому я как бы не перекрутила, я восприняла это как универсал. И еще отчасти потому, что сколько бы я не слышала оправданий аборту, почти всегда это из серии "мы все хотели, а потом он меня подставил". А в реальности все гораздо прозаичней..[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

жила-була дєвочЬка, сама винувата, ога:)) зачєм секс до шлюбу? зачєм бєрємєнєть? зачєм в короткой юппкє вєчєром?слів "мужчина", "партнер" навіть не вимовляємо. їхнє поведінка не обговорюється і не засуджується. це, бляха, стихійне лихо, тайфун Канмурі. дєвочка сама себе завагітніла як унтерофіцерська вдова сама себе висікла.от дєвочЬка так само як і ти подумала, що в данній прекрасній країні, де наречений може безневинно злитися од вагітної молодої, вона "нє смагу сама". має право? має! і без пояснень на тему "чому в короткій спідниці з жоніхом до шлюбу трахалась".у тебе є статистика жінок, що на аборти по 2 рази на рік ходять і ти хочеш щось із цим зробити? те саме можеш зробити, що й з тютюнопалінням, імхо. [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та не, не универсальный) Я еще часто слышу о страхе и ужасах ОК, а в реальности.... люди просто не предохраняются или используют шлангНо это уже от темноты и уровня развития индивидума зависит[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну да, краще "фсі кругом винуваті, шо я вагітна" от для того ми і обговорюємо, щоб своїм донькам пояснювати, що унтерохвіцер может передумати, і перед тим, як завагітніти, треба думати головою.Ти весь час хочеш мені довести, що жінка практично завжди невинна. А я не погоджусь із тобою. Чому? тому що багато таких моментів пережила на своєму віці і взмозі чітко сказати, що винна була Я. Так, не одна Я, але я мала всі можливості до біди не довести. Але я цього не робила. Чому? Тому що дура була, так і як моя мати, яка мене цьому не вчила. І мені не соромно в цьому зізнатися. І це я хочу довести до інших.Жінка невинна тільки в прикладу насильства. Все. У всіх інших вибач, не впевнена в партнері і в тому, що готова народити - використовуй контрацепцію. І так, в природі (а ми живемо доки що по законам природи, це не віднімав ніхто), в природі самець ні за шо не відповідає. Вирішує тільки жінка. І саме ми розпустили своїх мужиків. Тому що його "я в прєзіке нє могу" для нас важливіше, ніж "а я не хочу потім іти і вбивати живу істоту в собі", да хрєн з нею, з істотою, бляха чьорт, я не хочу іти, лягати в наркоз, дозволяти кому ковирятися до крові у своєму органі тіко за те, що твоя піська краще за мою мастурбацію, а ти не любиш резинку. На кресло до гінеколога деякі бояться лягти, і боляче їм і соромно і все таке інше. А як на аборт - так це ж святе, маю право.Ми всі хочемо щось зробити. Так, я би хотіла, щоб жінки навчилися поважати себе. вважай, що ось така місія в мене.[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ваша логіка дуже загадкова) І якщо ви не православна; то хоча б лікарям вірите? Бо їхя думка щодо шкоди для здоров"я абортів однозназна+ якщо б пологи були настільки шкідливими для жінки; людство давно б вимерлоЗгадайте ще будь ласка шкільний курс біології - сперматозоїд сам по собі ( так як і яйцеклітина) це ще не життя; а починаеться воно зі злиття цих самих клітин[+sign]Если проблема имеет решение — то волноваться незачем, если решения нет — то волноваться бессмысленно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

яким чином світ має право впливати на рішення? нирка - то теж життєвоваживий орган і не обов"язково його забирати тільки посмертно. так само як і кістковий мозок чи що ще там.примусова вагітність - то те саме що й примусове донорство органів.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

правільниє слова гаварітє, таваріщ начальник. тільки знову "ми самі у всьому винні". ми даємо, ми розбазарюємо. раби самі винні у свому дискримінованому становищі, самі до цього допустили.нє, я згодна, що до тіла тре допускати тільки вибраних, але, нажаль, у нинішньому соціумі мужчина (яким би не був) - приз, жінка - розходний матеріал.давай пофантазуємо:жінки всі до однієї стали перебірливими, усі використовують 100% контрацептиви, уникають (якимось невідомим чином) згвалтувань і погоджуються вагітніти тільки за умови перерахування на їхній банківський рахунок кругленької сумми (кошти на вирощування дитини до 18 років і материнська зарплата).демографічні показники стрімко падають, що робить держава?теж, подібно тобі, розповідає "твая матка прінадлєжит общєству!"?[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, давайте приміняти логіку. якби аборти були такими шкідливими, то купа жінок з 20ма абортами, про яких каже Берімор, теж давно би вимерли, а вони приходять на 21й.а ситуацію з 20ма пологами вище проілюструвала Бяка, вона для здоров"я жінки катастрофічніша.думка лікарів і про щеплення однозначна, але це не значить, що я маю їй довіряти. лікарі транслюють те, що вигідно державі.що таке зігота я знаю, не хвилюйтеся. ок, дрочити і менструювати можна по-вашому. що скажете на рахунок купи самовільних викиднів?[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а если родился нездоровый? ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тань, а ти в курсі про моральний стан жінки після аборту? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

кто вам сказал, что это "очевидно пагубно"? Все эти процессы (взращивание паразита) + Это естественные процессы, на которые настроен женский организм. Никого ведь не смущает взращивание яблок на яблоне и истощение дерева этим :)). Для чистоты сравнения, надо припомнить какой вред приносили организму аборты в конце 19 начале 20 века.У моей бабушки было 7 родов, она умерла в 85 лет, в анамнезе гастрит и больше ничего.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

потому что это неправда :) + если есть пруф - покажите, плиз.Мы не говорим о родах ежегодно, равно как и об абортах ежегодно - а о разумном применении контрацептивов и родов с достаточным промежутком между беременностями (не менее 2 лет), так ведь?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Добре; робіть "корисні" аборти щоб державі було не вигідно з приводу самовільних викиднів - те саме; що й з приводу самовільної смерті; тобто внтрішньоутробна смерть ( хтось живе 90 років; а хтось значно менше) про 20 пологів чи 20 абортів - це ж ваша тема була про природність чи не природність контрацепції?)так от - голова вона не тільки для того; щоб шапку носити та губи фарбувати; нею щей думати корисноі при сучасних можливостях контрацепції можна вагітніти стільки; і тоді; коли жінка цього бажае; а не як прийдетьсявзагалі; м"яко кажучи; дивуюсь - то грудне вигодовування шкодить жінці; то пологи; навіщо тоді народжують не розуміюможливо саме в вашій сім"ї сумний досвід пов"язаний з вагітностями і дітонародженням; але більшості жінок приносить материнство щастя і користь для здоров"я[+sign]Если проблема имеет решение — то волноваться незачем, если решения нет — то волноваться бессмысленно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нікого виснаження яблуні не засмучує. і природу теж не засмучує виснаження і старіння окремих тварин.з точки зору еволюції, все що відбувається з організмом після розмноження не має значення.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

фкурсі. а ти в курсі про післяпологову депресію?:) [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

більшості жінок приносить материнство щастя і користь для здоров"я? ок, щастя - то "прєдмєт тьомний і ісслєдованію нє подлєжит".поговорімо про здоров"я.заводьте новою темою опитування: "які хвороби і ускладнення ви отримали внаслідок вагітності, пологів і ГВ", список буде - закачаєтесь.ну і, для балансу, заводьте ще "яких болячок ви позбулися внаслідок вагітності, пологів і ГВ?"яка нахєр користь для здоров"я? звідки?[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Жінка невинна тільки в прикладу насильства" насильство буває різним. "жінка без дитини - пустоцвіт", що транслюється звідусиль - теж насильство.нормалізація виключно гетеросексуального вибору для жінки - теж насильство."за законами природи самець ні за що не відповідає" - подібні тези - моє улюблене. пояснювати соціальне законами природи - то є за гранню.значить, скажімо, в Европах, де батько мусить 50:50 приймати участь у вихованні дитини діють одні закони природи, а у нас - інші. браво![+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

опитування теж буде не об"ективне науково доведеного факту про те; що грудне вигодовування зменшуе шанси виникнення раку грудей вже мае бути достатньо[+sign]Если проблема имеет решение — то волноваться незачем, если решения нет — то волноваться бессмысленно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Бо у Європі не за законами природи живуть, а за законами суспільства А у нас природньо всеБо суспільство таке цікаве)[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от человека природа ожидает далеко не однократное размножение, потому ей не все равно, что происходит после одного-двух-трех размножений. + и для природы важнее организм, приносящий потомство. За ним она ухаживает тщательнее :). Например, для груди полезно хотя бы раз выполнить свою функцию, это снижает риск различных заболеваний.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а для зубів і кісток, наприклад, виконання груддю свеї функції геть некорисно:) куди бігти?:)[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ок, вы меня убедили - давайте запретим нафиг рожать! + Слишком много вреда от беременности, от родов, и это мелочи жизни по сравнению с тем, что ожидает мать в ближайшие 18 лет :)Аборт переносится легко и не так уж вреден для здоровья, почему бы не пропагандировать его? Плакат в метро "Беременность приводит к депрессии - сделай аборт!"Как по мне, нет нужды сравнивать вред для здоровья или пользу, когда мы говорим об абортах. Важно исключительно желание или нежелание женщины вынашивать беременность. И никто не будет спорить, что оптимально - подумать об этом желании или нежелании до зачатия, правда?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В моральне пекло можно попасть при любом раскладе - у каждого оно своё, и потому каждый решает для себя сам. Где именно оно подстерегает тебя - сразу ни предположить.[+sign]Сделал добро - отойди на безопасное расстояние, чтобы ударной волной благодарности не зацепило.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

угу. прихильники "природніх" аналогій дуже люблять розповідати як левиці прайду самі піклуються про своє потомство і самого лева, а лев, сцуко, лежить в відпочиває.тільки не зауважують, що той лев здійснює близько 30-50 сттевих актів на день. і такий лев - один з небагатьох обраних, що своє право на левиць відвоював у інших левів. інші ж або лежать мертві, або дрочать в стороні, не переходячі кордонів території альфа-самця... та й жити у даному статусі цьому альфі геть недовго... но ми ж воліємо жити "природньо" тільки за тими аналогіями, що нам підходять. і зазвичай за принципом "щоб у мене все було і мені за теє нічого не було", не замислюючись за чий рахуной той весь банкет.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я такого не заметила вообще. Как и многие мои знакомые. + истории про выпавшие волосы и зубы только в инете читаю :). Возможно зависит от питания, продуктов, образа жизни. Например курение способствует вымыванию кальция из организма и затрудняет его всасывание. А курящих полно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах