Закон о запрете абортов

594 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Ваша мати свое життя для вас не пожаліла розміняти [+sign]Если проблема имеет решение — то волноваться незачем, если решения нет — то волноваться бессмысленно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

татю. навіщо мені заспокоєння. ок, давайте формулювати точніше "вбивство ембріона не є вбивством людини" - так ок?а якщо вбити глиста - це буде вбивством чи ні?[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і? [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

радійте та цінуйте [+sign]Если проблема имеет решение — то волноваться незачем, если решения нет — то волноваться бессмысленно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Це природній процес, жіноче тіло створене для того. цицьки створені природою не для того, щоб їх в пушапі носити, а для того, щоб годувати ними дитя. Інстинкт розмноження - первісний інстинкт самиці. Так, лосось здихає після нересту, нерест виснажливий для лосося. Але ж ми не лососі, ми не відкладаємо тисячі ікринок за раз, щоб забезпечити збереження популяції. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Танька, не пиши про те, чого не знаєш на собі, ОК? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ти і не могла тої турботи ніде побачити. бо її нема. жінка - то мусить бути такий автомат з функціями: слідкувати(sic!) за cобою, пыклуватися (sic!) про оточуючих, эмоцыональне обслуговування, скус, кухня, дітонародження, і чим дешевше то всьо стане бенефіціару, тим краще. в ідеалі - най сама си з дітьми забезпечує і чоловіка на своїх плечах тягне.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Народження дитини - це продовження життя, а як же іначе. Продовження мого життя також так, воно б продовжувалося і без дитини, але набагато коротше і якісно інакше.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дискримінація не в тому хто що про себе розуміє. я багато чого про себе розумію і формую коло.але це не означає, що я позбавлена від того, щоби 90% своїх ресурсів витрачати на вирощування дітей.щоби праправнути "не розуміли дискримінації", тре аби репродуктивний труд у сім"ї (народження і вирощування дітей та забезпечення життєдіяльності наявних членів родини) ділився навпіл. тоді дійсно не буде мови про дискримінацію (ну, ще звісно купа чинників є, я зараз не хочу вдаватися) [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я не люблю "про природу". чоловіки природою створені щоб зі списом ганяти за мамонтом, а сидять оно за лептопами.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чого б це "коротше"? звісно "якісно інакше".до народження дитини я писала картини маслом, граза баха на роялі і складала музику.звісно немовляча посмішка чи вмирання од страху над дитиною в лікарні - то якісно інакше. але, як на мене, дорогуваті посмішки виходять... аж геть задорогі.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Таня, я не хочу більше з тобою сперечатися Я сказала, я проти заборони. Все. а от стосовно маргіналок, не думай про всіх, як про себе. Ну, а стосовно "вона вимушена з ним жити", прости, я в це не вірю. Буває, так, у дуже рідкісних випадках. а взагалі просто від інфантільності. Хлопи розвели і прочєє, ніхто не завадив контрацептиви пити, як резинку любов не дає надягти. У кого є бажання, тост шукає можливостей і знаходить їх.[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну то виключно твоє сприйняття :) Розслабся і починай отримувати задоволення. А коротше - тому, що діти - це продовження мене і мого чоловіка. якби я не народила, моє життя припинилося б з моєю смертю - ну не створила я нічого, щоб залишити нащадкам. І картини маслом не написала, і на роялі тільки в карти можу :)))) Моє дитя - то моє продовження, найякісніший і найцінніший мій витвір :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ви хочете сказати, що є групи людей, у яких репродуктивна праця ділиться навпіл?прям групи - сім"я і її оточення?нє верю(с)[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

що ви хочете сказати? Що аборт не шкодить жінчиним нервам? Чесно, я не знаю, якою колодою треба бути, щоб зробити аборт і навіть ніде не кольнуло б. Вже вибачте, ви самі напросилися на комплімент. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

маса і сила жінок і чоловіків різниться. великий відсоток згвалтувань (на побаченнях, подружні, родинні) не афішується."вона вимушена з ним жити", у, я те саме можу сказати "не думай про всіх як про себе":))я зрозуміла, що ти проти відміну абортів і за те аби жінки цінували свої піськи.я теж.всьо:)[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларко, сорі. Мені подібні сентеції "моє і чоловікове продовження" ніколи не були зрозумілими.я живу, ок. помру, ок. що буде далі і чи житиме хтось, схожий чимось на мене, ще 50 років - мені пофігу.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

звісно, шкодить нервам, як шкодить будь-яке хірургічне втручання: буде боляче, страшно, важкий відхідняк від наркозу. звісно, нервуєшся. про себе. боїшся, дякуючи пропаганді, за втрату репродуктивних функцій.про ембріон - якось не той-во.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) давайте розберемося. жінка створює у лоні 4кг м"яса і кісток, потім у стражданнях народжує, потім вигодовує і робить перерву в кар"єрі.припустимо, що з її виходом на роботу, увесь репродуктивний труд у сім"ї ділиться навпіл: прогулянки, лікарні, кухня, прибирання, покупки ітп.чим чоловік компенсує ресурси жінки, витрачені на вагітність і декрет?[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну зара мамонти беруться власне з лептопів, таке життя поки чоловіки ганяли за мамонтами, жінки бавили 5-7-10-ту дитину, і ні в кого і в мислях не було якось регулювати народжуваність. Так що паритет зберігається. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

перерв в кар"єрі не було, тобто жінка волочила на собі немовля і ще й працювала, нормально:)"ресурси фізичні він відпрацьовував чітко рік беручи на себе фізичні витрати ресурсів на 80%" - це як?чоловік не працює в офісі? він працює вдома і паралельно заколисує немовля і миє унітази?[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

корочє, у вас всьо більш-менш. но він вам винен, бо не відшкодував здоров"я, втрачене за вагітності і пологів:)[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

який паритет? зара жінка - і за дитиною, і за мамонтом, і за хатою, і + краса як третя зміна.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах