Какая Россия, Какая Европа. Бяларусь!

1 114 сообщения в этой теме

Опубликовано:

вот видео ее приезда пост фактум тут в котором она говорит, что в момент нападения ее не было на месте
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Несогласна. Я не говорю, что все остальные в белом, но у них хотя бы нет психологии зеков()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

МАМИ, БАТЬКИ! НЕ ВЕДІТЬ ЖОДНОГО ДНЯ, ЖОДНОЇ ХВИЛИНИ СВОЇХ ДІТЕЙ ДО ЯЛИНКИ НА МАЙДАНІ ДЕ БУЛА ПРОИТА КРОВ!!!! дітям вистачить домашніх ялинок і затишку, підтримайте націю хоча би так! хай весь світ дивиться на "святкову" ялинку оточену силов ами... не будьте байдужими!из фб Iryna L.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

((((((( [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©НА гору - С горыВ школу - ИЗ школы- Вас не то чтобы не любят и боятся, вас просто побаиваются и недолюбливают... ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Соболев молодец и Гриценко, (если правильно помню), заткнули рот этой Бондаренко и В илкову
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Да. Только потому, что он СУДИМ, нельзя было выбирать, уважая себя. Ну нельзя! [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©НА гору - С горыВ школу - ИЗ школы- Вас не то чтобы не любят и боятся, вас просто побаиваются и недолюбливают... ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а он не один раз сидел? это точные сведенья или ОБС? мне тоже дико, что происходит... .[+sign]Мама и маленькая банда:)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Пасечник и зек. Для меня выбор очевиден, правда, Саша. [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©НА гору - С горыВ школу - ИЗ школы- Вас не то чтобы не любят и боятся, вас просто побаиваются и недолюбливают... ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Да за кого угодно, но только не за бандита. У меня в голове не укладывается, как обычные нормальные люди могли голосовать за человека, который совершал такие низкие преступления, который не гнушается бить людей
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В Михайловском. В окружении Беркута. [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©НА гору - С горыВ школу - ИЗ школы- Вас не то чтобы не любят и боятся, вас просто побаиваются и недолюбливают... ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

яка ж це ялинка, де пролилася кров (((((( [+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Михайловский, это на укрнэте я прочитала
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну... и что Вы предлаете взамен Сидеть на диване? Лучше уж наша оппозиция, хоть какая-то Да, нет у нас Саакашвили. И ЧТО СМИРИТСЯ С ЭТИМ БЕЗЗАКОНИЕМ, "патаму что" мне не нравится оппозиция.....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А один - это не показатель? Для обычного человека - бывает, оступился. Но НЕ ПРЕЗИДЕНТ СТРАНЫ, нет. [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©НА гору - С горыВ школу - ИЗ школы- Вас не то чтобы не любят и боятся, вас просто побаиваются и недолюбливают... ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а в якому?() .ч[+sign]We Scare Because We Care (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Поддерживаю!!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Крымский, это правда. [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©НА гору - С горыВ школу - ИЗ школы- Вас не то чтобы не любят и боятся, вас просто побаиваются и недолюбливают... ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не один. Всё это окружение, которое его выдвинуло - это братки. А кто еще сидел за разбойные нападения? Вы знаете кого-то из политиков не из окружения Януковича? Когда его избрали премьером и на всю страну зачитали биографию, я была в ужасе. Кто это? Как такого могли избрать премьером? А его на президенство, оказывается, готовили. Позорище. В России хотя бы кгбист при власти, а у нас - зек
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Чекайте. До ялинки ще країні дожити треба. [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©НА гору - С горыВ школу - ИЗ школы- Вас не то чтобы не любят и боятся, вас просто побаиваются и недолюбливают... ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

И ладно бы он был судим за спекуляцию, например. Но нет же()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Здесь ненормативная лексика, но суть правдива 100%: Аби не повторювати все те саме по стопіццот разів кожному індивідуально, просто пощу діалог з одним юношєй блєдним со взором горящім:===Денис Як тобі мєсіво?Tetyana MontyanПрогнозовано. Підставили діточок, йобані жОППо-гандони ДенисТак а навіщо ж було так? Можна було просто відтіснити і все. Їх там в чотири рази більше було.Tetyana MontyanЧистий прагматизм ригів. Щоб усугубіть у дітей враження від кидняка жОППи.ДенисТам і закордонні журналісти під розачу потрапили.Tetyana MontyanЗвичайно.ДенисПиздець якійсь Tetyana MontyanТю. Я дивуюсь ажитації навколо цілком пересічної та прогнозованої події. ЗлочЬІнна Влада та Непримиренна Опозиція все розіграли як по нотах, кожна отримала свої плюшки, і лише нещасні наївні діти вигрібли жорстоких пиздюлів Денис Як це - цілком пересічної? Коли таке було?Tetyana MontyanВ 2001 році було значно гірше. Тоді паконули більше 300 студіків і закрили в СІЗО СБУ майже два десятки УНСОвців. Причому пиздили значно жорстокіше - просто непорівнювано.Денис КоріннийЗі Шкілем?Tetyana MontyanТак. Яка коротка пам’ять у людей!І Югочка Луценко тоді всіх спровокував разом з Турчиновим, а потім всіх здав, як склотару.ДенисПідари Tetyana MontyanТю. Яке несподіване прозріння. Тому я і кажу - це все було прогнозовано, я це все вже проходила.Денис А що далі буде?Tetyana MontyanНічого. Життя продовжується. Абсолютна більшість населення, як і в 2001 році, навіть не помітить того, що відбулося. Це насправді нікого не їбе, крім купки юних пасіонаріїв, які поперлися на Майдан на заклик безпідповідальних жОППозиціонерів чи просто за покликом наївного сумління.ТАКІ ПИТАННЯ НЕ ВИРІШУЮТЬСЯ НА МАЙДАНАХ!!! Денис Ну ви ж з Дімою Гройсманом підтримували пусєк.Tetyana MontyanЯк підло купка підарів цим користується! Денис Та мені байдуже та купка, мені людей шкода. Вони ж люди.Tetyana MontyanЯ не підтримую такі пиздуваті акції, але підтримую наївних людей, які їх здійнюють. Тому що вони не вчать матчастину і не відають, що творять.Денис Так тут же та сама ситуація, чи ні?Tetyana MontyanПриблизно. Шкода дітисьок. Я хотіла виступити перед ними та попередити, що буде саме так, півтори години простояла на трибуні, але мені банально не дали слова.Денис Беркут, кажуть, під допінгом був.Tetyana MontyanБеркут - це завжди Беркут, робота у них така - їм похуй, кого бити.ДенисТи гадаєш, це ні у що не переросте?Tetyana MontyanТю. Схуялі? Ти перечитав політизованих постів у фейсбучіку.ДенисЯ не спав ніч ))) сприймаю все збуджено ))Tetyana MontyanБідна дитина. УНСОвців тоді всі кинули, мене кинули теж. Не переймайся, твій біль нікого не їбе.Денис І Тюлька їх кинула найбільше.Tetyana MontyanА ще запам’ятай та повторюй як мантру: "ІНСТИТУЦІЮ МОЖЕ ПЕРЕМОГТИ ЛИШЕ ІНША ІНСТИТУЦІЯ"!!!ДенисСпробую.Tetyana MontyanУ тебе немає інституції, сильнішої, ніж та, яку ти хочеш перемогти? Тоді сиди і не пизди, а створюй таку інституцію.ДенисВсе, наче починаю заспокоюватися.Tetyana MontyanНе хочеш наполегливо пахати роками, створюючи таку інституцію, а хочеш всього і відразу, просто кілька днів проплясавши на Майдані?Тоді не дивуйся, якщо банально вигрібеш пиздюлів, а на твоїх кістках та скривавленому тілі нагрібуть політичних очків такі феєричні жОППо- та риго-підараси, яких навіть пекло не прийме.ДенисТа я і не плясав там, так, зайшов один раз подивитись.Tetyana MontyanНу і правильно. А діти отримали жорстокий урок, який вони не могли б вивчити менш жорстоким способом. Дорослішай, нарешті, вчись на уроках історії. ДенисОк. Дякую за просвітництво. Щиро.Tetyana MontyanЗавжди будь-ласка.===[+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©НА гору - С горыВ школу - ИЗ школы- Вас не то чтобы не любят и боятся, вас просто побаиваются и недолюбливают... ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Для відновлення пам’яті - http://www.pravda.com.ua/articles/2006/03/9/3074768/[+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©НА гору - С горыВ школу - ИЗ школы- Вас не то чтобы не любят и боятся, вас просто побаиваются и недолюбливают... ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мне Кучма из всех президентов тоже больше всех нравился, но будем честными: именно Кучма пропустил Януковича во власть
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

яке обс? Перший раз за розбій, другий - за тілесні ушкодження() .[+sign]We Scare Because We Care (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дивіться новини зараз по 5 ідуть, про постраждалих и[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение