Возраст и поведение

313 сообщения в этой теме

Опубликовано:

ну ви ж не вчора ці тату набили, правда? :)) я теж люблю носити бойфренди, не ношу офісного одягу, ну і так далі. Мені 42. Але мені б і в голову не прийшло надіти міні і відкритий топ. Бо на все свій час. Коротку спідницю і відкритий топ зазвичай надягають молоді дівчата у пошуках партнера. За теорією семирічних циклів, людині властиво створити сім*ю і розмножитися десь між 21 і 28 роком життя. Тому така поведінка нормальна для молодих дівчат. В 42 у людини інші соціальні задачі. Отже, я вважаю, що людина, яка в 40 веде себе як в 20, зависла в тому семирічному циклі, тому що не виконала якісь соціальні задачі, властиві тому циклу. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вимагати - це підійти до жінки і сказати: А ну негайно надіньте штани! А ми тут так, дискутуємо. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лєн, а я вважаю, що неприродньо бабульці одягатися і поводитися як дівчина, що шукає партнера хоча б тому, що бабулька не може розмножитися. Можна зберегти почуття гумору, доброту до оточуючих, а не стати злобним стервом... Багато як можна лишатися молодою душею. А спідниця вище коліна на бабульці - це називається "молодість, вернися!"[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вспомнилось, во времена юности у нас очень долго байкеров называли рокерами ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и что характерно, женщины 40+, которые действительно, имеют отличную фигуру и тонус кожи и мышц, не оголяются. Чтобы иметь такое тело в этом возрасте надо иметь определенный склад характера и ума
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+10000, те саме вище написала, тільки не такими розумними словами. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

для здоровья однозначно полезнее, ходить в чем душа просит, чем обсуждать смешно ли кто-то выглядит, потому что одет не по возрасту.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Чому не вчора? Одну рік тому збiльшила. Я не розумiю, хто встановлюе жорсткий вiковий ценз Так, можливо топ у поєднаннi з мiнi занадто, але чому у 40 я повинна рiзко змінити свою поведінку і смаки?Скільки не подорожую світом, не бачу такої кількості обаблення після 40-ка, як у нас. Певні соціальні задачі не заважають слідкувати за собою, займатися спортом, показувати гарні ноги, не фарбувати сиве волосся, їздити на рок-фестивалі, займатися екстримом та інше.Можливо, саме тому у нашому суспільстві і вважаються старими люди за 40? Тому не хочуть наймати на роботу за віковим цензом, вважають недоречним починати новий трудовий шлях з учня і т.д.У нас тільки й чуєш "не встигла до...", а в світі мої звичайні друзі йдуть працювати інтернами задля нового досвіду, одружуються, змінюють країни. Ми ж не про міні, правда?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а надо чтоб со всех сторон была пенсионерка?))) может табличку на спину повесить?)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ааа поговорить да.. .[+sign]я, як людина крайнє подла, цинічна, аморальна і безотвєтственна можу собі позволить всякі глупості так що звиняйте якщо кого образив і розчарував в його лучших ожиданіях[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ці люди не старі. В них просто інші соціальні задачі. і подорожі, рок-фестивалі, нові професії, зміна країни як раз не йдуть в розріз з цими соціальними задачами. А от поведінка, спрямована на пошук репродуктивного партнера - так, наводить на думки про незакриті до 30 гештальти. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну не закрыты и что? кому какое дело до чужих мотиваций одевания?)) человеку хорошо, неважно каким образом, ищет она в сто лет партнера или просто считает свои ноги красивыми и достойными для демонстрации всему человечеству)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну, так у Гурченко уже тогда и возраст-возраст был )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та раді бога, вона має повне право одягтися як хоче, я, в свою чергу, маю повне право мати свою думку про такий стиль одягу, ну і про його носійку заразом. Кожна з нас залишається при своїх. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну мені особисто наприклад табличок вішати не треба :))))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А человечеству нужна эта демонстрация?)))) Человечество имеет право высказать свою оценку демонстрируемого?))) Его же для чего то демонстрируют?))))) [+sign]Никто не хранит тайны лучше того, кто ее не знает.Зачем нам бумеранг? у нас грабли есть![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

про вас тоже наверняка кто-то думает, то что вам не понравится. одеваться чтоб "никто не подумал " мне было свойственно лет в 13)) в 16 уже попустило))) Думаю "думать" можно, это наше неотъемлемое право))). хуже когда находятся озвучивающие думы "доброжелатели"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну вот я, часть человечества оцениваю все положительно, мне нужно свободное общество людей без оглядки на чужое мнение)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шо характерно, я якраз так не одягаюся :)))) Одягаюся яскраво, броско. Може, в якійсь мірі сексі :))) Але не виклично сексуально. Мені глибокі декольте і ультра міні на жінках мого віку трохи смішні. Хоча мені особисто ноги як раз дозволяють. Я свою думку людині в лице не озвучую, якщо вона мене не питає. Але певне враження складається, і я трохи розумію, з ким маю справу.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а я всем говорю что все хорошо и великолепно))) или не говорю ничего честно скажу, вот здесь я люблю рассматривать в гиде покупки, скажу что 95% мне не нравится, но я ни разу никому не написала "жлобство отстой, дурной вкус итд". это мне не нравится, а люди имеют право на свое мнение
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тобто Вас саме міні бентежить?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

образно :)) те, що з ним пов*язано - сигнал "Я в пошуці" [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да шо ж вы все не успокоитесь, у вас свое мнение, у меня свое, я вам его не навязываю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

)))))вот так и некая часть человечества, ставит свою оценку, выражает мнение...и чихать хотело- надо это кому то или нет:))) Человечество без оглядки- никого не волнует ничье мнение - свАбодА!:))) [+sign]Никто не хранит тайны лучше того, кто ее не знает.Зачем нам бумеранг? у нас грабли есть![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это ваш какой-то личный сигнал. у меня мини таких ассоциаций не вызывает
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах