Закон о запрете абортов

594 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Кстати очень много женщин попадают на сохранение именно потому, что ранее делали аборты.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

боже-боже... і хто то пише:)) [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вот и я за это же!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

такие аборты не делают, а просто плодятся дальше -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Согласна во всем!!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Очень хорошо написали!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Очень хорошо написали!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Согласна во всем!!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Согласна во всем!!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1000
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

заборона абортів не призведе до їх зменшення, а тільки до зростання частоти підпільних (небезпечних) абортів це уже доведено практикою багатьох країн. І справжнє головотяпство - просувати закон про заборону абортів тоді, коли країна хоч на крок, але наблизилася до прийняття ВОЗівських рекомендацій по безпечному аборту - надання переваги медикаментозним абортам і в пізніших термінах, аборт за бажанням жінки на більш пізніх термінах...[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

висока статистика, Таню. Я точно не знаю, зара наче зменшилася, але в 2005 році на одну народжену дитину було два переривання. Зареєстрованих. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ха-ха, а чого ж тут ніхто Польшу не згадує? А по суті, так, не пройде але вибірковість вражає.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мабуть погоджусь, не знаю що і як робити, але, як на мене, то аборт не може бути нормою і це аж ніяк не в площині рішень за саму себе() [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

знаєте яка черга устновлювачів на відказників проблема сирітства тут ні до чого. Такі мами просто не пишуть відмов, або дітей забирають з сімей вже шкільного віку[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Це власне в площині рішень за себе. І ВООЗ рекомендує підвищити граничний термін переривання вагітності за бажанням жінки [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на такі випадки закон не розповсюджується, згвалтування, хвороби в дитини чи жінки, соціальні проблеми [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, у мене все було прозоро і дітопозитивно:) [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так польки їздять на аборти у Львівську область. Тобто там є і заборона, і аборти нігде не ділися. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В смысле??? Мне лично этот закон никак не страшен
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пардон, а хто ж має за жінку вирішувати? носити - їй, терпіти дискомфорт від вагітності/пологів/декрету - їй, займатися вирощуванням дитини і онуків - у 99% їй... давайте хтось інший за жінку порішає: депутат, партнер, панотець, гінеколог... я шизію, дорога редакціє![+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это пяць)))))))))))) [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Правильно, а все тупые пусть рожают () [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А я еще слыхала про "легкий аборт" таким словом вакуумный называли:( Со всеми вашими словами согласна, увы( Ваш пост бы распечатать и по почтовым ящикам разнести[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да, был диагноз, но партнер не хотел детей, и должен был быть уверен, что все соблюдено. Впрочем, я тоже не собиралась от него, ну и не могла, как я полагала. Меры принимала для очистки совести))Удивилась безмерно.И таки да , думаю, что чудо. У меня прогестерона в организме не наблюдается) Так было даже во время беременности.[+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах