94кг (исповедь)

623 сообщения в этой теме

Опубликовано:

боже-боже, как жеж жить с плюс 4 кг от школьного веса :) ржу до слез
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Скажи? небось у школьни трусики не влазит и пэрэживае! [+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

На Протасовке далеко не всё можно. Только овощи. Для того, кто любит мясо - это наказание, а не диета:) И еще на ней нельзя сладкого, мучного, а из фруктов можно только 3 зеленых яблока в день. Я 2 года назад на протасовке сбросила 5 кг, но до конца досидеть не смогла и нарушала постоянно: то борщик поем, то сало
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

2 года? трындец. КАК? у вас хватает терпения сидеть 2 года на диете?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне он тоже в принципе был неплох но убивало отсутствие фруктов и малое кол-во овощей[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и в школьный минуспервый лифчик :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я, поки не пішла на спорт, успішно худла зашиванням рота. а як пішла, стала трохи більше собі дозволяти - і всьо:( + пару кг маю теж.хоча, мама каже, тре в паспорт подивитися і не рипатися.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і холодно, і натирає, і вени, сцуко, болять:( [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тада. десь статтю читала, що, навпаки, люди з вагою близько +10 від сучасної норми здоровіші за "нормальних".я, кста, коли в "ідеальній" своїй вазі, то періодично люблю свідомість втратити.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага, как идешь на спорт - начинаешь больше жрать. что есть то есть :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня благодаря йоге ноги уже не болят. но натирает все по-прежнему
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а от нє нада за святе своїми грязними пальцями! до дітей у мене була майже двійка.а зараз... у варі вже більші цицьки:((((((((((([+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у Светлячка, быстрее всего. я вообще ее обожаю, она изменила полностью мой взгляд на мир
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мені вапщєта гомеопатія допомагає. але ходить все "дно не люблю:)[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ггг. я как раз на ФБ вывалила ворох платьев, где ОГ 92 а у меня уже сотняно не радовает ни разу, бо эта сотня не сама ж пришла, а благодаря равномерно размазанному слою жира по вссему телу :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

2 года НАЗАД:)) сама дієта, здається, близько 5 тижнів [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

кста, майжа "моя" дієта. не вистачає тільки хліба і літра олії... ну, і сирів жирних.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

92 - то мрія, то так в школі було... майже... зара - 85.75 - об"єм під груддю, 85 - типохрудь:)а про сукєнки ти типу натякаєш піти і купити їх у тебе? а де?[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ггг :-) прекрати, Таня, я тебя умоляю! жиртрест тоже мне....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ти мене давно не бачила:) + у мене, сцуко, пузо стирчить і ззаду такі кавалки на поясниці.прес 2 рази на тиждень ніц не допомагає.пішла, зареєструвалась на тому дієтдайрі... і, знаєш що? я вже з"їла 600 ккал! хоча, їсти ще толком і не починала: чай з медом вприкуску + 2 бутера на роботі. а ввечері щ й буде таця салату! з хлібом! ще й невідомо якого салату, може знов білочка?:)тре в сусідки кухонні ваги випросити на пару тижнів.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не намекаю :) жалуюсь, жалко же :( я их планировала носить долго и счастливо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о вот уже компания:))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так 94 кг же у человека... Куда ж ему бег? Ходить надо со скоростью не менее 6 км в час[+sign]Счастье - это свойство характера. У одних в характере его все время ждать, у других непрерывно искать, у третьих - повсюду находить.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня самое опасное время на пожрать сладкого - после 4 , вот прям щаз лежу мучаюсь))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У моєму талмуді було саме так - 28 днів без перерви. А оскільки я лінива, а спортзал не для мене, то 28 днів я витримувала легко, бо бачила світло в кінці тунелю))))Худла на розмір, тішилася і впевнено їла далі)))Шо подобалось - якщо не можеш робити якусь вправу - не роби або роби як можеш. Я на голові категорично стояти не хотіла, мені було лячно, шо я гепнуся і капець мені буде, тому я не робила. А якісь вправи мені класно вдавались - десь на третьому тижні, коли тіло вже розуміло, що воно схудло, стало стройне і може легко закрутити ноги за голову))Талмуд десь є відфотографований. Можу пошукати.[+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах