Лолита. Кто ее перечитывает и зачем?

369 сообщений в этой теме

Опубликовано:

ппкс [+sign]Чем ярче горят мосты за спиной, тем светлее дорога.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я еще и в театр ходила на спектакль)) . [+sign]Чем ярче горят мосты за спиной, тем светлее дорога.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Читала "Король, дама, валет" - очень понравилось. Я не считаю Набокова плохим писателем, ни Боже мой ))) Но "Лолита" далась мне тяжело. Хотя я после большинства книг "заболеваю", очень остро восприняла "Парфюмера", например. Любая книга накладывает отпечаток на читающего ее. И вот "Лолита" - это просто сборка ночных кошмаров для мамы девочки ((( Хотя все подано невероятно красиво и талантливо ))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

абе я якраз в дитинстві і читала (років у 14:)) [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і ви правильно зрозуміли, що + "Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя" буде недоречним [+sign]Я такая нелогичная, что конь, стул, двадцать восемь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чому кошмари? то є реальність. педофілів в рази більше від статистичної кількості.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Кобо Абе я читала. Один твір. І на мене він справив велике враження.+ Це досить коротка розказка про міську людину, яка потрапила на півострів, який заносило піском і всі жителі там боролися з цим. Для мене ця розказка стала якоюсь системоутворюючою прямо. При своїй аскетичній японській простоті.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

важке у тебе було дитинство :))))) я в 13 від нічого читати схопила Такео Орасімо "Жінка". Нічого не зрозуміла, але мужньо дочитала :))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

якщо шукати улюблені, то мені "ада" подобається (там, кста, я готова прийняти невмирущу любов у якості ідеї:)) і "Себастьян найт"[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Женщина в песках? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а я про спектакль сюжет снимала подростком на местном тв() [+sign]Здравствуй, мир!....и мы наблюдаем за тенью и светом...(с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так причини все ті ж - "од нічого читать" хоча, абе мені сподобався і взагалі всілякі японці.гірше було, коли схопила якийсь лікарський підручник по лор-болячкам, там було про видалення адеоїдів, гланд, алгоритми проведення операцій з малюнками:))[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я читала где-то на просторах интернета, что в Голливуде каждый первый имеет какую-то проблему (алкоголь, наркотики, расстройство привязанности), и каждый второй-третий - по малолетним девочкам. И их мамы туда приводят. Одна только Гвинет Пелтроу порядочная, потому что она из богатой кинематографической семьи.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мабуть. я її, кста, значно пізніше прочитала за "чуже обличчя" і пр. вона мені тоді (наприкінці школи) досить простенькою видалася.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

угу ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нє, ну читають же люди. а що там такого неможливого? [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да, но когда ты все это читаешь, визуализируеш, то становиться очень страшно. Я же не могу каждый день это ощущать, а пока читала книгу - ощущала, не самые приятные эмоции.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Згодна на 100%+ (Ніколсон, за чутками, теж педофіл - вибачте всі, хто після цього буде жити з цим інфо). Але мені здається, що ці два твори вичерпують список.я от ще люблю книжку "Момент істини". За нею знято фільм. І хоча фільм зроблено слово в слово за текстом, це трохи не те. Тому що ці два види мистецтва зовсім різні, і користуються різними інструментами.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Памела Треверс,к слову, 20 лет не давала Диснею согласия на экранизацию книги + интересно, как совкам удалось ее уговорить? или...?[+sign]Я такая милая, что Бемби по сравнению со мной — просто олень. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мене підкосило те, як на двадцяти сторінках не відбувалося нічого, а просто хлопець описував свої враження від напівтемної кімнати, де він засинав. Я якось люблю, що більше дії, якогось гумору, іронії, життєрадісності, а не бубоніння про якісь там тіні і дерева.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так отож!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

книгу читала очень-очень давно -кроме омерзения ничего другого не вызвала. Фильм смотрела кусками исключительно из-за обожаемого мною Джереми Айронса -но до конца не смогла досмотреть... Ненавижу эту вещь в принципе. Тоже никогда не пойму ее гениальности...[+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дик, що голівуд? варто лише глянець подивитись, сучасний ідеал жіночої краси - цілком педофільський: форми 14ліньої дівчинки, відсутність волосся, молодість ітп.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та да. Є ще й такі, що просто відверто дівчаток фотографують. Мамаші при тому. отак, два міра, два кефіра. Одні Набокова читати не можуть, а інші самі своїх дочок в журнали відводять.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ризикну нарватися на капці, але я в дитинстві ані аліси, ані поппінс не зрозуміла. аліса - ще так-сяк, але поппінс:([+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах