Мнение :***мужчина должен полностью обеспечивать женщину

380 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Однозначно. Вопрос только, к чему эти рассуждения к моему посту? я о семье и жизни не один год вместе, а не о любви, болезни и печеньке. Вопрос не о чашке чая, а о ежедневной пахоте на благо не только себя. И да, если ты 10 лет не работаешь, а тебя кормит муж, будь любезна создавать уют, тепло и обеспечивать горячий ужин на вечер.П.С. если можно, не отвечайте. Потому что диалога между нами все равно не получится. Вы умудряетесь такое выкручивать из моих постов, задавать вопросы, смысл которых мне не ясен. Я имею уважение к Вашему мнению, и прошу иметь уважение к моему. Обсуждать нам с Вам точно нечего. Кроме недоумения, Ваши ремарки и вопросы, у меня ничего не возникает. Допускаю, что у Вас так же. Возможно, я косноязычно доношу свои мысли.[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

про швидку... я перейматимуся цим, коли коли кількість побитих жінками чоловіків перевищить кількість побитих чоловіками жінок. гарний курйоз, побільше би таких.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

розумієш... "нє работаєш" - то може бути дуже різним. доглядаєш за немовлям, хворою дитиною, бабцею - то всьо може називатися "нє работаєш", правда?[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зріш в корінь - "они умеют быть полезными своим ... мужьям" усі шукають користі. не тільки мужики.тіко чомусь, я бачу, більше прийнято жінок за подібні пошуки чморити.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я вже зрозуміла что Пластілін всі мої пости якось через свою ситуацію перекручує. Як згадаю те, що навидумувала з моїх відповідей в темі про еміграцію...Таня, ну зрозуміло, що я не маю на увазі такі випадки. І дійсно, сидіти вдома можна з різних причин. Я не знаю, невже це не зрозуміло??? Що я не маю на увазі такі випадки.Я знаю купу жінок, які сидять вдома просто так, носять велюрові штані, цілими днями ганяють байду, байдикують, відрощують собі сраку, теревенять по телефону, заказують собі рожеві штори, ні розвитку, ні розуму. Ще й руки з дупи, бо навіть картоплю відварити не можуть. Сама з себе нічого не уявляє, але туди ж "чоловік мені винен". Я про таких, а ви починаєте вже сюди додавати "хворих та інвалідів". Ідрит мадрит.[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, ти мене знаєш. за останні пару років у мене не було потягу "пожаліти мужика" і, судячи з тенденції, навряд чи скоро з"явиться.рівняти "просить на цигарки" зі, скажімо, поламаними ребрами я б не стала. що чоловікому заважає так само виносити мізки жінці у відповідь на її мозгойобство? відсутність власних мізків?[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, бачиш, найголовніше в дискусії - визначитися з термінами. я на цьому акцентую тому що для багатьох "СІДІШ в дєкрєтном ОТПУСКЄ" - то дорівнює байдикуєш.щодо велюрових штанів... ну, чомусь же мужик з нею лишається, ми не знаємо. мо" вона йому пурпуровим димком віддячує, чи як його там?:)[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Те же саме, що заважає жінці заявку в міліцію написати за зламані ребра... відсутність власних мізків, теж скажеш? А що заважає жінці припинити принижувати себе? Теж відсутність власних мізків? Чому жіночі помилки - це жахлива поведінка чоловіків, а чоловічі помилки - це відсутність власних мізків?Про зламані ребра - хто що може. Я тобі скажу, що якщо б деякі тьотки могли ламати ребра, вони б ламали. Як ламають долі своїх дітей, чоловіків і інших близьких[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, зато их обеспечивает мужчина)) довольны, наверное))) [+sign]- Не люблю людей.- Ти просто не вмієш над ними знущатись![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну, я це не мала на увазі, і мені здавалося, що це всім зрозуміло та й декрет, знаєш, різний))) вже 16 років, а вона все у декреті :) Щодо пурпурового диму. не в курсі))) Ну, жінки теж чогось залишаються з такими довбнями, шо жах. Це дивина часу)[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

угу. і найбіль феєричне, це те, що й жінок, в яких століттями не було можливості отримувати якісну освіту, розпорждатися своїм майном і взягалі своїм тілом і розумом питають "а де, бляха, ваші нобелівські лауреати?", тим самим "доводячи" черговий раз заточеність жінки під прання і материнство.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тому що користь - це основа взаємовідносин і якби всі в цьому зізналися, було б легше жити. бачити в чомусь користь багатьом здається брудним і аморальним вчинком. А я так не вважаю. Якщо тебе чоловік забезпечує вже який рік, вибач, він для тебе корисний. І якщо він це робить із задоволенням, і щасливий, то й ти йому корисна. Навіть якщо користь просто у можливості бачити тебе і радіти рисам твого обличчя)[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, если миллионами он обязан клаве... [+sign]- Не люблю людей.- Ти просто не вмієш над ними знущатись![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

по другому абзацу - про яке приниження мова? якщо про "вона залишається з чоловіком-тираном" - то найчастіше нестача ресурсів для утримання себе і дітей при розлученні.про ребра. так, деякі ламали б якби могли (я - так точно, гиги:)). і чим більше мужиків стикалися б з потенційною можливістю отримати поламані ребка у відповідь на насилля над жінкою, ти менше би, імхо, жінок страждало. (я тут викладала вже статитстику злочинів у штатах, де відмінили дозвіл на володіння зброєю, "добрим словом і пістолетом", десь так).[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да! [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вони ще часто поступають з клавами на кшталт "всім, кому винен, я прощаю!":) [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та ладно, яїчкі у нашому патріархальному суспільстві ще довго будуть "поталанило":)[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Статью не читала) возможности нет С заглавным постом не согласна- никто никому ничего не должен
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, Таня, не маю часу розмусолювати нещодавна тема, де він бив, вона заяву писала, і тут же завагітніла. Ну ти вважаєш, це не від "дурних мізків"??Короче, не хочу далі про це, бо нема бажання))[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня уже давно только одно требование - чтобы мне с мужчиной было лучше, чем без него)) желательно, чтобы гораздо лучше)))и всегда была согласна, чтобы и меня мужчины рассматривали в подобном ракурсе))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зачем тогда семья? Даже соседи друг другу в чем-то должны
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

між тим, якщо почитати інтернет, то стає зрозуміло, що багато чоловіків заздрять жінкам, тому що жінки, еееее можуть мати користь від своєї еееее вагіни. якщо нею правильно розпорядитися )))). багато чоловіків аж бісяться від заздрощів :))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1000
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну я еще один раз отвечу, ок? + именно потому, что я как-то никогда не замечала, что я как-то что-то выкручиваю и тд, всегда отвечаю на определенный пост, - про чай - так про чай, про иммиграцию - так про иммиграцию. без каких-либо задних мыслей.честное слово: для меня новость, что мои ответы для вас настолько неприятны. возможно, это я косноязычна, а не Вы.и с моей стороны - я не хотела бы такого непонимания, так как Вы мне очень нравитесь. но если Вы уверены, что у нас никак не получится, - ок, бейте меня по рукам (образно)), я сразу удалю свой ответ (не всегда смотрю, кому отвечаю).[+sign]самое позднее когда комар сядет на твои яйца, ты понимаешь, что все можно решить без применения силы (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах