Вы позволяете себе сьесть картоху с котлетой?

824 сообщения в этой теме

Опубликовано:

ой, а я бы ходила, но типа ж низя в разные места так))(-) [+sign]такое:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

І не кажіть) Хоч візьми та насмаж, прям провокація якась) [+sign]У нас не осталось сил на получувства и полутона. У нас остались силы только на любовь и ненависть (с)Бойкотую товари зі штрихкодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В какие 40? У меня первые седые волосины появились в 18 - пойду убюсь [+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та я смажу регулярно)) [+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

почему? на стандартные 1600-1800 ккал можно вкусно и разнообразно питаться, без голоданий Но 10 бутеров с сыром, конечно, сюда не влезут.У нас нет ни культуры еды, ни осознанности, отсюда и лишний вес повсеместно, и болезни сердечно-сосудистой, и многое другое.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ого как телефон меня троллит.6 кг добавил и не поморщился) на самом деле лишних 3 кг))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) а я обьелась.перешла на каши что случается редко. Накупила разных круп и даже гороха разноцветного))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не знаю, що кому вкусно, для мене салат ьез 100мл олії - не вкусно [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я з віком жииирненьке все більш шполюбляю:) [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дааааа???? [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"А компот?!?!?" (С) Федя %)[+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у мене прес, сцуко, твердий, але над ним шар жиру [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я обленилась - даже его перестала варить. Говорю детям, что воду пить полезней )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100, я про те ж пишу. шкідливі для здоров"я маніпуляції (те саме бразильське бікіні) називати гігієною і доглянутістю...[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ви не Марценюк випадково? :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ви дуже чітко озвучили свою позицію: зморшки потребують коррекції. наявність нескоректованих зморщок = неповазі до себе.[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так понятно. тільки не треба шкідливі дієти, операції і косметичні процедури наливати доглядом, гігієною ітп.[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бережіть себе, одним словом :)) бо з тим інтернетом... [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да, позволяю, я сейчас много чего себе позволяю, членство в спорт-клубе приостановлено, эх ((( Меня летом из дома выкатывать будут, если я не остановлюсь )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ок, ваша фраза була про неголені пахви. даффайтє апсудім:) [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А самогонный аппарат еще тебе не вернули??? [+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, он что, у меня на чердаке, ВИКА? Ира! Девки, расскажите!!!) [+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1, те саме хтіла написать [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я собі накупила такого плану: http://womensecret.com/en/shop/autumn-promotion/triangular-bra-with-satin-trims-5566223?from_catalog=true&taxon_id=nullтам кісточка тільки на боці під піхвою. нічого не давить і соски прикриває.але дозволити його можу тільки в худому свому стані, бо як живіт і срака випирає, мені з пласкими грудьми "для самої себе"(див. Беккі) негарно:)[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чому стереотип? часу дійсно на все може не вистачити.(вертаємся знову до нашої дискусії з Альфаромео)у кожного з нас є обов"язки, після того як відкатав обов"язкову програму, можеш катати довільну. нехай ця довільна має 100 пунктів. нехай у тебе "зробити манікюр" стоїть у першій двадцятці, а у мене там стоїть, скажімо, "відвідати сауну", а манікюр - на 98му місці. як можна встигати все?[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах