Можна виговоритись?

263 сообщения в этой теме

Опубликовано:

soloshka, офф. Ви в себе "на районі" вчора пізно ввечері та вночі запаху хімічного не відчували? В нас знову було чути сморід(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Цитата нашего младшеГо (6 лет) на эту тему+ Сказана очень уставшим тоном в ответ на то, что я в шкафчике на общую полочку положила штаны и шапку: " ох мама, я вижу ты обо мне совсем не заботишься".[+sign]Все мы ветви одного дерева.Чужих детей не бывает.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я би сказала щось типу: хочу перевірити, чи пролізу у двері. сміливіше смійтеся над собою. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я спокійно кажу - ти знаєш, ми зара щапланували інші витрати Тобі купиться як тільки зможеться, ми спробуємо якнайшвидше. І все. Головне - спокійно, весело, без ниття і претензій.про роздавання зайвого -я мала на увазі, нехай мала віддає старі речі і звільняє місце для нового.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не можу сказати, прибирала вчора. коли витрушувала постіль з балкону, ніби нормально.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сіла і звісила. але не без моєї "допомоги":(((. не надто я добра. коли накипить, можу "орать" так, що самій і страшно(чи мені пора лікуватись), і соромно. правда, вчора була "сама толерантність". але, підозрюю, що десь вранці гаркнула на неї.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

то не чарівний штурхан, а побиття лежачих)) автор по натурі альтруїст і забуває про себе. їй приємніше віддавати. відповідно, інші люди її використовують. хтось більше, хтось менше. дочка, в силу особливостей характеру, використовує більшеПетрановська тут не допоможе. автор чекає, що дочка буде про неї думати. а дочка не з тих, хто думає про когосьякщо у автора викривлення в сторону альтруїзму, то у дочки - в сторону егоїзму. в природі золотої середини немає, але є баланс
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, я думала, я авторові відповідаю [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100 [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та ні, гарний варіант запропонували, дякую)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

слушайте, она станет взрослой и уйдет. вас будет вллновать пыль в ее доме или добрые отношения?)) оно того не стоит, честно. Еще на тупиковые моменты есть фраза "давай я тебе помогу" [+sign]Если Вам нужны кондиционеры по приятной цене - пишите [email protected]____________________________________Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неде[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

іноді можу розвернутись і піти. принципових речей мало. Петрановська точно забила б болт на все і пішла налагоджувати стосунки з дитиною. а мені для свого душевного спокою треба було прибрати. Кажу ж, захоплююсь такими, в яких все виходить. В мене- не все.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Співчуваю дитині з неадекватними батьками. Невже можна навчитись бути адекватним по книжкам?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ОФФ. Извините, автор. krevetka80, я Вас ищу! Вы можете дать свою почту?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я тоже старшему рассказываю, что ему повезло больше, что он целых 5,5 лет жил сам и мама с папой уделяли только ему время. Я стараюсь постоянно проговаривать преимущества того, что он старший. Но детям всё равно жаль себя. Они ревнуют, обижаются, считают знаки внимания.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я такая, которую шпыняли:))) И да, живу неряшливо. Когда жила с родителями, то у меня был идеальный порядок, регулярная уборка и т.д. Первые годы замужества еще придерживалась этого всего, а сейчас порядок только в моих шкафах. А так везде бардак. Мама каждый раз возмущается, когда приходит в гости и рассказывает, что "тыжедевочка" и всё прочее, но мне уже всё равно. Нет, я убираю время от времени:) И у меня даже бывает временами идеальный порядок (но недолго). Обязательно убираю, когда приходят гости, но если кто-то неожиданно приходит, то мне очень стыдно, но...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тю, сказати що пазли і ігри це не іграшки а навчання. І заслуговує малий новими словами, новими вміннями. І ви дійсно занадто серйозно до всього ставитесь про табір - це вже перебор. Ви ще побори в школі з неї вирахуйте і вартість меблів в кімнаті. Давайте їй кишенькові гроші, хай збирає на те, що хоче. Планшет за таку поведінку - сто разів ні.[+sign]Я за правду боротись готов, і за неї пролить свою кров,Та з собою самим у війні не простояти довго мені (І. Франко)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах