До сліз шкодую про втрачені можливості

268 сообщений в этой теме

Опубликовано:

у меня история абсолютно ваша.... только я приехала в Украину в конце 10 класса.....ессесно без укр. языка.....и ТОЖЕ не поступила туда , куда хотела ( русская филология ,самое смешное........без укр. яз. не взяли на русский( ????) но дело было в разгар развала СССР и резкой украинизации) .....что мне оставалось? - ехать в Питер ( я тоже тамошняя) , или в Сибирь( где все родственники) ...общага , весёлое студенчество.......родители были против отпускать меня одну , а я не настаивала.....Спокойная жизнь у мамы под боком перевесило мечты о профессии.....ни у что ? Получила экономическое образование .....оно ВООБЩЕ не моё.....я не усидчивый человек , корпеть над цифрам мне нереально , подчерк - классический врачебный- фиг кто разберёт.....зато , как грил папа - " всегда найдёшь кусок хлеба..." логично ....Профессия не моя , но анализируя ситуацию СЕГОДНЯ ,понимаю , что родители были правы.....хотя по спец-ти работала оч. мало....[+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины ." Басё[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Обожаю этот стих! Всегда его вспоминала, когда хотелось о чем-то пожалеть:) И еще: всё, что не делается, делается к лучшему в этом лучшем из миров. Это тоже для меня как девизКстати, я тоже в свое время не поступила в КПИ после курсов. У меня был шанс поступить летом, но я пошла в другой вуз. И всегда только радовалась, что закончила именно его. Он мне открыл очень много возможностей, о которых я даже и не мечтала. В КПИ я бы такого не получила.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да вы что? Странно. Я училась в русской школе, но с украинским (особенно с сочинениями) всё было в порядке Сейчас мне уже тяжело думать на украинском (сказывается проживание в русскоязычной семье последние несколько лет), но украинским я владела очень и очень. Так что не надо.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я тоже его часто вспоминаю , когда начинаю хотеть о чем-то пожалеть))))))) и сразу попускаетИли когда хочется кого-то обвинить в своих неудачах!!! Надо себя анализировать!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да, докумнеты не прятались, мед. карту сделали с поликлинике (бесплатно) Ездить.....что же там ездить? Метро - форева))))...не пеняйте на родителей.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дівчата, вірш ЖАХЛИВИЙ! Перечитувала його сьогодні - схоже на якесь заклинання, піддалася цим настроям.Раптом - дзвінок: мама!Вона телефонує мені кожен день! Контролює, намагається впливати на моє життя. Але коли я в неї щось прошу, вона завжди мені дууже легко в цьому відмовляє. А самій нудно, то вона ще й лізе з якимись претензіями, що я їй не приділяю увагу. А там де їй вдається взнати, що я хочу щось вирішити, то вона лізе "впливати" на мене і звбороняти! І ось уже кілька днів я витримувала з нею нейтральний тон і вдавалося зводити бесіду до кількох слів, тому що вона мене вже дуже дістала, лицемірка егоїстична! І от ви не повірите -чітко під настрій їй вдалося влізти і розкрутити мене на розмову. Аж досадно.Дівчата, думайте, нащо ви читаєте ті вірші...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви знаєте, якщо Вам подобається бути жертвою, то не вірші, ні ми ні при чому. навіть у тому, що розмова з мамою не вдалася, винні:1) мама2) автор вірша3) дівчина, що його тут виклалаа Ви, звісно, біла та пухнаста...[+sign]"-- Нужно всегда говорить то, что думаешь. -- Я так и делаю, -- поспешила объяснить Алиса. -- По крайней мере... По крайней мере я всегда думаю то, чтоговорю... а это одно и то же..."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

І нещааасна - це головне :) А як приємно! Жалійте мене, жалійте! [+sign]Мои лайковые перчатки слишком дороги, чтобы бросать их в лицо кому попало...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Фу... Це не вірш жахливий... Але ж ви чуєте лише себе. Продовжуйте жаліти себе. І звинувачувати усіх, крім себе. Жертвою так приємно бути. Так приємно себе жаліти (ви ж і тему, мабудь, завели саме для того, щоб вас усі пожаліли). Мама не вічна. Знайдете собі потім чоловіка, будете його звинувачувати, що віддали йому найкращі роки свого життя, а потім, коли чоловік не витримає (чи може, й витримає), будете дітей своїх звинувачувати, що ви ж життя на них поклали, ночей не доспали, а вони...Продовжуйте! І ні в якому разі не читайте віршів або прози з оптимістичним змістом. Краще за все читайте драми і трагедії.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Світланко, цей вірш якраз і є драмою та трагедаєю індивідуальності, яка змирилася зі своїми ролями у масовці.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Знаєте, Ви чуєте те, що хочете чути. Що вам заважає виявляти власну індивідуальність? мама, папа? Чи Ви чекаєте якоїсь особливої пошани від оточуючих за те, що Ви-це Ви? І в чому полягає Ваша індивідуальність? В тому, що Ви пливете за течією, але скаржитесь, що річка пливе не в той бік?[+sign]"-- Нужно всегда говорить то, что думаешь. -- Я так и делаю, -- поспешила объяснить Алиса. -- По крайней мере... По крайней мере я всегда думаю то, чтоговорю... а это одно и то же..."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Добре, може мені чогось і не вистачає до сформованої індивідуальності... Але ну не можу я і не хочу "геніально слухати" теревені про те, що стара дурна тітка не купила собі туалетний папір. При тому що, коли я була РЕАЛЬНО залежна від неї (і зараз, між іншим, не зашкодила б її допомога - тільки ж та, що я прошу), їй завджи було плювати і куди я хочу, і про що я прошу, і чи хочу я при цьому слухати КОЖНОГО ДНЯ В ТОЙ САМИЙ ЧАС розповіді про туалетний папір (при тому що жити зі мною в одній квартирі вона категорично не згодна)!Я не знаю... Може, я маю бігти заробляти гроші на найкрутішого лікаря, консультуватися у нього, чи не склероз у неї часом прогресує, що вона оте не купила?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А, так мама категорически не хочет с вами жить в одной квартире? И вы обвиняете её, что она не дает вам самостоятельности? Ню-ню.И еще понравилась фраза: "і зараз, між іншим, не зашкодила б її допомога". То мама жить не дает, то помощь её нужна "стара дурна тітка" - это вы очень красиво выразились о маме И кстати, да, вам надо "бігти заробляти гроші на найкрутішого лікаря, консультуватися у нього" только не для мамы, а для себя.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Світланко, от Ви мені можете пояснити... Що я ВАМ особисто зробила, що Ви мені таку гидоту пишете?Я не просила мене тут напучувати, Я ВЖЕ ГАРНО ВИХОВАНА і ПЕРЕ-ВИХОВАНА СВОЄЮ МАМОЮ, принаймні не гірше ніж Ви точно...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Стара дурна тітка" - это про маму так? Храни господь вашу маму, как жаль ее. Такое воспитать...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та успіхів Вам у щасливому майбутньому з моєю мамою! .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Кстаті краще ідіть у тему "Що робити з мамою" і там приєднайтеся до порад здати жінку в дурдом! .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А шо, я б із нею навіть погодилася на одну палату, аби тільки отако всі не нападалися.. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Мама, вибач, я вислухала 10 разів про туалетний папір. Коли в тебе зявляться цікавіші новини, зателефонуй мені будь ласка.,а зараз, вибачай, я трохи зайнята". Вибачте, але Вам так подобається бути жертвою....[+sign]"-- Нужно всегда говорить то, что думаешь. -- Я так и делаю, -- поспешила объяснить Алиса. -- По крайней мере... По крайней мере я всегда думаю то, чтоговорю... а это одно и то же..."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну, куда пойти, я как нибудь решу без Вас. Если сильно далеко, могу ведь, и собой прихватить. А палата, таки, ваше все.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так визначтеся нарешті - разом зі мною чи окремо. Бо, видно, ніяк не відліпитеся зі своїми наїздами. "Если сильно далеко, могу ведь, и собой прихватить." - Ви мене прямо так налякали після моїх слів "успіхів Вам у щасливому майбутньому з моєю мамою"...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я кажу приблизно те саме. Але чомусь мою матір НІКОЛИ НІЧОГО не зупиняє перемивати мені, дорослій людині, кістки просто у мене на очах: - зі своїми подругами, - зі своєю сестрою (мене вона сестрою чи братом не ощасливила, ще й батька мого з дому вигнала), - з моїм чоловіком.Це нормально? Ви теж так вважаєте за потрібне робити з дорослими дітьми? БУДЬТЕ ГОТОВІ ДО ТОГО, що їм так само як мені буде важко приткнутися кудись і їх ніхто не поважатиме.Тому що ДІТЕЙ ТРЕБА ПОВАЖАТИ, навіть якщо Ви цього зі сторони своїх батьків просто не помітили.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мілль пардон, Ви писали, що не знайшли собі пару? [+sign]"-- Нужно всегда говорить то, что думаешь. -- Я так и делаю, -- поспешила объяснить Алиса. -- По крайней мере... По крайней мере я всегда думаю то, чтоговорю... а это одно и то же..."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Троха в сценарії наплутала :) [+sign]Мои лайковые перчатки слишком дороги, чтобы бросать их в лицо кому попало...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А чому мама повинна поважати Вас, якщо Ви не поважаєте її?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах