До сліз шкодую про втрачені можливості

268 сообщений в этой теме

Опубликовано:

а так гарно?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Виявляється, навіть і в віртуалі анонімно не можна поскаржитися - плюси виставляють. Якщо є тут така людина, що я їй по життю зробила гірше своїм писанням - вибачайте!Завжди тільки хотіла помогти і підтримати тих, кого ображають, але потрапила тут в якісь войнушкі...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та тут впору расплакаться и пожалеть, только есть люди которым это помогает голову поднять, а есть тип людей, которые этим питаются... Так что... я не фабрика комбикорма, а потому уже свалила отсюда.)))Офф: звонки уже увидела, тел.заряжу и перезвоню.)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та немає тут ніяких войнушок... та й імпрекаційних оксюморонів теж.... Лено, коли люди заводять тему на форумі, зазвичай вони хочуть або просто виговоритися, або отримати порадуваша "сповідь" не схожа ні на одне, ні на другеяк на просте "виговорення" ви занадто агресивно дискутуєтеяк на прохання поради - занадто вперто підкреслюєте, що вони вам не потрібніа учасники просто хочуть вам допомогти - єдиним притомним способом, що його має кожна форумчанка: хтось вказує вам на ваші помилки (адже вони у вас є, правда ж? ви ж не безгрішна?), хтось дає поради, хтось співчуває... Однак немає ЖОДНОГО коментарю, який би вам припав до смаку... Дивно, правда? Може, пора згадати приказку: "якщо вас оточують одні дурні, то ви - центровий"?..[+sign] Во многой мудрости многая печали; и кто умножает познания, умножает скорбь... (с) Не ищи, человече, мудрости, ищи кротости. Аще обрящещи кротость, одолеешь и мудрость!(c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Господи, ну почему Вы всё так понимаете? почему у Вас всё чёрно-белое? Почему Вы заранее считаете тех, кто с Вами не согласен - врагами по жизни?это всего лишь форум-виртуальное общение с незнакомыми людьми, кто-то из которых может стать Вам другом.я тут тоже получала, и анонимно и в глаза-но считать врагами кого-то... слишком сильно[+sign]"-- Нужно всегда говорить то, что думаешь. -- Я так и делаю, -- поспешила объяснить Алиса. -- По крайней мере... По крайней мере я всегда думаю то, чтоговорю... а это одно и то же..."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зачекайте,що саме заважає вам сьогодні отримати ту освіту,про яку ви мріяли? перекваліфікація в межах одного технічного вузу дуже просто. У мене подруга навчалась на будівельника,за 1,5 роки стала в тому ж технічному вузі економістом.Звісно навпаки було б складніше(з економіки на будывельника) проте багато викладачів та пердметів з первших курсів зараховуються автоматично.Чому б не отримати ще одну освіту?Щодо заміжжя-я не бачу багато щасливих студентських шлюбів. Шлюб поза студентством більш дорослий та розумний.Та і порядні хлопці зустрічаються на роботі,в інеті,в театрі, в гостях у друзів тощо. То не ваша ще доля,прийде час і буде шлюб
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Санні, поясніть слова Квессі про мене: "ви (тобто я) занадто агресивно дискутуєте"! Покажіть, де у цьому топіку я занадто агресивно дискутую.Може, справді, я не помічаю, у мене такі стереотипи спілкування склалися в дитинстві, про що я чесно й завела цю тему в тому числі...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

блин,вы уникал)) если работать то только на панели? бебиситер,уборщицка,промоутер,расклейка объвлений,написание курсаков и контрольных(мой заработок был)-на общагу хватит с головой
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я не мріяла ні про яку освіту. Я хотіла бути ближче до людей з моїм способом мислення, от і усе...(+) А щодо студентських шлюбів - то ті з них, що протрималися за 10-20 років, навпаки, виглядають дуже успішними...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а я на співчуття навіть не претендую:-))))))) а звички до осуду, дякувати Богові, не маюусе інше з мого попереднього посту, ви пропустили мимо вух, пардон, мимо погляду?[+sign] Во многой мудрости многая печали; и кто умножает познания, умножает скорбь... (с) Не ищи, человече, мудрости, ищи кротости. Аще обрящещи кротость, одолеешь и мудрость!(c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я й сама можу пояснити, нащо ви людей спантеличуєте?:-)) ми з Санні все-таки різні особи:-))))[+sign] Во многой мудрости многая печали; и кто умножает познания, умножает скорбь... (с) Не ищи, человече, мудрости, ищи кротости. Аще обрящещи кротость, одолеешь и мудрость!(c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Чем дальше в лес, тем больше дров. Сначала вы писали, что хотели инженерное образование и что не нашли мужа. Теперь оказалось, что муж имеется, а образования вы вообще никакого не хотели. И про маму в одном посте пишете одно, в другом - другое.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так, поясніть, будь-ласка - хоч один приклад ДО того, як мене хтось АНОНІМНИЙ і "неагресивний" поліз "розсекречувати"?З якою метою? Мабуть, щоб ефективніше мене підтримати у моїх проблемах?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Знаєте, у мене таке враження, що я тут у театральний на комісію здаю екзамени... Ну не вистачає Вам власного досвіду оцінити ситуацію - нащо Ви мене намагаєтеся "підловити"? Мені й так по життю "весело", повірте...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Добре, давайте розглянемо "нейтральний" приклад. Наш з Вами діалог: Я :дякую.Мене цікавить саме "імпрекаційний":) Ви: Це оказіоналізм, від слова "імпрекація". Смішно?Що смішніше: користуватися громіздкими зворотами з уже вигаданими кимсь словами - чи займатися мовотворчістю? Отже, з мого боку ситуація виглядає так. Я не зрозуміла значення слова "імпрекаційний", хоча зрозуміла (Лінгво-корисна прога) значення слова імпрекація. Прошу уточнити. Ставлю смайлик (типу - поясніть мені, нерозумній).Тепер про Вашу відповідь.Це оказіоналізм,( дякую за новий латинізований термін, я не філолог, вибачте, здогадалася приблизно про значення) від слова "імпрекація". Смішно? ( що смішного? Чи Ви той смайлик сприйняла як насмішку?)Що смішніше: користуватися громіздкими зворотами з уже вигаданими кимсь словами - чи займатися мовотворчістю? (а я звідки знаю, задала конкретне питання, відповіді на яке не почула).підкреслюю, що це була зовсім нейтральна тема, але Ви й тут знайшли "зачіпку", щоб не те що образитися, а зайняти оборонну позицію. На Вас же наче ніхто не нападав.[+sign]"-- Нужно всегда говорить то, что думаешь. -- Я так и делаю, -- поспешила объяснить Алиса. -- По крайней мере... По крайней мере я всегда думаю то, чтоговорю... а это одно и то же..."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Як це "ніхто не нападав"? Прошу мене вибачити і зрозуміти, але якраз у цей час в сусідній гілці темки дуже навіть нападали! "дякую за новий латинізований термін, я не філолог, вибачте, здогадалася приблизно про значення" - вибачте ще раз, але я подумала, що як Ви НЕ питаєте про "оксюморон", який вигадала не я і не зараз, то ви філолог і в темі питання цих... лексичних засобів збагачення художнього тексту...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Аффтор, вы оччень образованная, но глупая девушка. Кто же захочет вникать в ваши проблемы, если вы так реагируете на то, что вам советуют. Вы умнее всех - так разбирайтесь сами! А то столько флуда по итогам...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

аффтор, а что у вас не так с мужем? про маму понятно....она считает, что вы взрослый человек....и хочет чтоб вы самостоятельно научились принимать решения......ваша мама была против вашего брака?[+sign]Я как фотон, который не только свет, но еще и волна......[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Поверьте, мне глубоко фиолетово. Никого не пыталась и не пытаюсь подловить Просто почитала тему. Сначала одно было, а когда дочитала до конца, то оказалось совсем другое. Вы хоть перечитывайте то, что сами пишете. И, смотрю, что вы очень любите оскорблять людей. По всем прошлись:)))) Не трудитесь отвечать, я ухожу из темы и читать ваш ответ не буду:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тупик, кругом тупик! Осилила темку, с трудом. Ненависить ко всему миру за собственную несостоятельность. "Шкодую про втрачені можливості"... Вы потеряли их тогда по той же причине, по которой сейчас обвиняете мир вокруг Вас. Неверие и нежелание, больше ничего. Если нет желания шевелиться, перестаньте культивировать свою эксклюзивность. Может их и не было никогда, возможностей, а так иллюзии...[+sign]"Дна нет. Просто глубже не пускают". Станислав Ежи Лец[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Ненависить ко всему миру " - ну знаєте, свої твердження треба хоч трішки намагатися аргументувати. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, я считаю что аноним был неагрессивный может ли человек, задавший элементарный вопрос считаться агрессивным? просто поставив знак "?"Цель - показать автору, что его стиль и манера поведения на форуме весьма заметна, показать автору что я догадываюсь кто это пишет. Этого делать нельзя?Лично я не собираюсь поддерживать никого в его проблемах. Обычно я поддерживаю человека когда он стремится их решить.[+sign]Мама! А бывают розовые очки?Бывают... Вот влюбишься и узнаешь)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"вы очень любите оскорблять людей. По всем прошлись:)))) " - знаєте, якщо Ви на мене за щось образилися, то це ще не означає що ВИ - ЦЕ УСІ, тобто що Ви одна на світі.Шкода Вас, якщо Ви дійсно в душі настільки самотня людина ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а с мужем...что не так? вы вышли за него только из-за маминых советов?[+sign]Я как фотон, который не только свет, но еще и волна......[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Этого делать нельзя?" Так, цього робити не можна з ряду причин. По-перше, тикати пальцем у когось не ввічливо, тим більше потім ховаючись за чиюсь спину і залишаючись при цьому анонімним. Це дитяча виходка. Якщо Вам цікава людина, і Ви вважаєте за потрібне ВЗАЄМНО ДОВІРИТИСЯ одне одному - РОЗСЕКРЕТЬТЕСЯ першим! Спробуйте спитати те в приваті, давши свою пошту, якщо те питання Вас по ночах мордує.Нехай усі знають, хто це конкретно такий виступає за прозорість і проти анонімності! Тобто кому можна буде довірятися в приваті, а кому ні...Але річ в іншому - що другого такого разу на цьому форумі вже не буде, бо чудово видно ставлення найактивніших його відвідувачів - і немає віри, що такий алгоритм тепер буде використовуватися з доброю метою.Бо, напевне, всі "проіскі" тут з якихось причин приписуються кому попало...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах