Для всіх втомлених від картошки і тисячі слов:))))

540 сообщений в этой теме

Опубликовано:

мене трошки напружує підхід, за яким+ зниження уваги до зовнішності приводить до якогось нереального внутрішнього комфорту)) не в тому ж фішка. фішка в тому, що не варто пнутися зі шкіри, що відповідати сподіванням чужих людей, у тому числі тих, яких ніколи більше не побачиш.мені образливо за авторку статті, яка лише в 50 усвідомила, що можна не звати неприємних людей у гості, носити, що подобається, і загалом жити як хочеться і т.п. перекос, на мою думку, полягає в сандалях з носками)))п.с. я дійшла до того рівня свободи, що ходжу на побачення лише з нафарбованими віями. раніше був винятково повноцінний мейк))[+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

буду сидити значить, як його заснути коли от-от щось видирветься вид дому( [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бгг))))+15 звездануто на все небо)) ветра нет - тока с балкона пришла, цветы поливала))[+sign]****************************************Я сегодня просто прелесть какая гадость!!!****************************************[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о-о ні; знов за рибу гроші)) про самоповагу то від іншого автора вже й прибрала в цій темі; щоб аби чого не втйшло знов)мені також здалось що ні о чого та самоповага до доглянутості; і то був пракично зародок тисячі слів[+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а, сори, я не побачила, шо ви про самоповагу уже потерли) я видповидала коли пост був повнистю справди, не треба за рибу гроши[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

меня не заставлял никто, но я ботанила и в школе, и в академии+ с надеждой, что это окупится в будущем)) очень парилась из-за оценок, но тут скорее всего дело в комплексе, насаженном родней в детстве: мне в первом классе поставили по хореографии двойку, и дядя сказал, что из-за этого меня не возьмут кататься и фотографироваться на его свадьбе. до сих пор обидно)))[+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ти не повіриш: написала і стерла. Хай, думаю, збережу інтригу))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ооооо)) ну от знов освідчуся Вам! яке взаєморозуміння!)) а пуш-ап+ що ви внутрішньо собі кажете, коли хтось говорить про пуш-ап, що це вульгарно, неактуально і всяке таке?Мені Ваша думка дуже важлива!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я думаю, навпаки: внутрішній комфорт і свобода привели до того, що авторка перестала + пнутися, щоб відповідати соціальним стереотипам - як у зовнішності, так і в спілкуванні тощо.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) должна быть в женщине какая-то загадка [+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Каждому своё. Для кого то жизнь несчастна со всеми манипуляциями по покраске, глажке, уборке+ А кто-то живёт и не подозревает что это настолько утомительно. Я чувствую ужасный дискомфорт с немытой головой. Вот сейчас болею, температура-а руки чешутся помыть:) . После покраски волос, коррекции маникюра настроение улучшается в разы.. Тоже самое с уборкой квартиры. Бардак не переношу физически-до потери настроения. При этом мне тоже в душе 18:), по паспорту под 40, и я уверена что в 50 я не пойду с немытой головой и в мятой футболке в ресторан. И в 60 не пойду. Настроения не будет:)[+sign]Люди имеют право заниматься любыми сексуальными практиками, которые им нравятся. Впрочем, они должны избегать секса с козлами.В эпоху голубиной почты спам приходилось еще и отстирывать.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Главное не белого цвета) все нюд Даже под белые блузки. [+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а, ще про самоповагу: я знаю людей, які не вийдуть з дому+ без зранку вимитої голови і ретельної укладки, коли все витягнуто на щітку та/або "утюжк"які ходять тільки на шпильці з платформою і вважають балетки взуттям для машини і городуякі дивляться на моє пухнасте волосся і кажуть, що я не вмію його укладати, бо воно "недотягнуте", хоча я й не збиралася його витягуватиякі вважають відсутність лаку на нігтях відсутністю манікюру як такогодумають про татуаж брівну і т.д.Мене це не напружує доти, доки вони не починають мені давати поради. А так - раді Бога, хай собі роблять шо хочуть, мають право.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

но ти, блін, зріш в корінь! підловила))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от мене теж немита голова напружує. Але на крайняк інколи ходжу, коли не встигаю.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Точно мені також одна жіночка постійно казала; що я маю нататуювати брови))[+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у піісят років той комфорт у неї з"явився!!! а соціальні стереотипи... вони не на 100% зло, імхо. десь на 95 за моїми підрахунками) () [+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

останні два, що я купила, нетипові для мене :) Темно-бузковий та блідо-голубий. Не до всього одягу підходять. Нафарбуеш, а на наступний день змивать, бо хочеш щось вдягти таке, що ніяк не стикується з синіми нігтями? :) А ще я готувати люблю, тому лак довго не тримається :( а дуже негарно, коли кольоровий лак облуплений.Так що стоїть моя колекція лаків, а я, якщо і мажу, то зовсім нейтральним :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а шо з белым не так? это не комильфо? Есть такое где-то в правилах этикета?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та да, накрайняк и я выбегаю:) .[+sign]Люди имеют право заниматься любыми сексуальными практиками, которые им нравятся. Впрочем, они должны избегать секса с козлами.В эпоху голубиной почты спам приходилось еще и отстирывать.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня плюс 20 )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это декор. И он тоже вызывает определённый градус уважения Человек старался все-таки. А пАучать -это их хлеб. Вкусно им так. Если есть время почему не послушать? Согласись, что многое зависит от личности. Одно дело - Орлова или Макарова, которых никто не видел в беспорядке. И дома на каблучках, и при мужьях;)Другое дело когда одни каблучки. Без Орловой и мужа. [+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я к пушапам спокойно относилась, пока не обнаружила Викторию Сикрет :) Это же просто бомба, какие они классные! Надо только правильно подобрать размер.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В определённой степени да. Некомильфо. Но у нас свободная страна Носите что кому нравится)[+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ураган) стекла шумят [+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах