Больше всего я ненавижу готовить(

503 сообщения в этой теме

Опубликовано:

так, мене цікавить чим закінчилася епопея з супом і м"ясом. ви стали різать м"ясо, муж не звобив засмажку і ліг спати. прокинувся - і?[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а что ему мешает самому звонить или платежки платить? [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, дякую, нарешти дийшло. У мене е аджика смачна густа помидорно-перцева, е оливки зелени, е грудинка хороша, сир, печерици. Нормально буде?[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я мужа в прошлом году научила жарить тонкие блины) ничего, получаетсяно сам попросил показать как[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да на пустом месте тогда. Не как правильно, а как называется)) феерия, а не тема() [+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А разве не как варить правильно?) А еще помню рубилку про стейки с участием жены ресторатора, [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а "сама правильна кутя"?:) [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, по аджиці у піцці - то д"Олеська спєц, я ні разу не пробувала. по начинці все норм, тільки, знову ж таки наголошую, не накидайте її сильно багато - потече і все перепаскудить.[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

угу. хворій дитині - пельмені і піццу + рада, що у когось таке можливо. [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

добре, буду намагатися [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, но вас обурив именно мой пост)))) + я написала исключительно к тому, что выполняя свой кусок работы, моему мужу не впадлу сварить суп, но зачем же, если суп - это мой кусок работы....у каждого свои куски, но если , как в случае автора, в семье разброд и шатания, то я за магазинные пельмени.[+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я екса раз так теж припрягла, він, наївний, посмажив, з тих пір я тільки бовтала тісто:)[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) "мене такі пости обурювали" (минулий час) пельмені - да, але після них тре кухню півдня провітрювати[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не чула про таке)) [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зато сыты [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

он бы его потребовал чуть позже) на ужин
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тоже не пойму)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я при всем желании не могу дочку кормить недомашним. на ней это отражается мгновенно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

заглянул в кастрюлю,попил водички и ушел) но это не все+ сегодня снова дома в 14.00не знаю где он начал подьедать)) но не голодныйя довариваю суп и начинаю рекомендованную ликарем тыкву с рисом чечевицей и мясом (не начинала бы но мясо уже вчера протушила и чечевицу ж купила)Он в комп.Суп сварился,покормила малую...Выползает-Что у нас поесть?Говорю-то что ты вчера помогал готовить)Пошел жарить картошкуВсе разговоры о том что надо помогать- заканчиваются Ты мне тоже не помогаешь (выполнять задания) или я был на работе.Будем переходить на пельмени раз так.А говорил что понял почему с первой женой так было.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та я наче не засуджую. Намагаюся принаймні.. Я просто не розумію авторку.. Вона нижче пише що він їй таски видає... А вона їх виконує. Я в таких випадках відповідаю.- Сорі, у мене інщі справи заплановані.Я чесно подібного не розумію. Ми ж дорослі люди, а комікс про дядька Поджера, який картину вішав англійською проходили класі в 5-му... (Там уся родина мала бути задійснена, хто драбину тримав, хто - цвяха подавав..)Це дітячий садок.. Я, честно кажучи уже загубилася к їхній маячні і образках одного на іншого..Я не можу грати в ігри, а ти - так, а я - так, а тоді я - так. Я відверто кажу. - Ось - вареники в морозильці, отам - макарони. Хто голодний - варить на всіх. А мені тре картину домалювати (книжку дочитати).[+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

звісно, без ігор, принаймні нам з тобою, простіше [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, ок, хай смажить... гордий:) [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я розумію про що ти. але.як каже мій батько, "так-то воно так, тільки трошечки не так!":))автор, мені здається, задекларувала "мідії - на вечерю з пастою"ну, бог з ним, задекларувала... ну, схотілося мужикові, має право у власному домі з"їсти те, що прям схотілося.виникає питання - за чий рахунок той банкет?за рахунок авторки, що витрачає свої ресурси і час на приготування.нє, він, звісно, попонував поїхати і купити мідій (витратити своїх 20 хвилин на приготування соусу, кстатє, не пропонував).те, що муж робить зараз - це показний протест. ось ти, така сука, мене не годуєш, я сам! САМ!!! собі насмажу картоплі! Атмосфера в сім"ї розжарюється, скоро дійде до "а чого це я мушу тебе з дитиною по лікарнях возити якщо ти..." Правов своїх просто так ніхто не віддаватиме.щодо хорошої дівчинки. так, це ти вірно підмітила.але, відкрию тобі секрет полішинеля. хай навіть авторка і 200 разів задекларує свої потреби - їх ніхто не почує. чому? тому що щоб їх почути треба своїми правами поступитися, підняти сраку з дивану і зготувати совус.авторка зараз дура, бо не декларує потреби, почне декларувати - стане стєрвою і пилкою. даблбайнд, неможливо бути достатньо хорошою жінкою, хоч яким би порадам ти не слідувала.і ваппщє, мене сильно-сильно пружать заяви на кшталт "мужик нє тєлєпат, єму нада била толька сказать...", я на це рік життя витратила, якщо не більше.ти відчистила білий килим у вітальні, а мужик-нєтєлєпат зайшов туди у грязних черевиках. ти йому кажеш "мілай, нєльзя лі в слєдующій раз снять обувь?". а він і в слєдующій раз... тому що похєр скільки ти дихала доместосом і як наламала спину з пилососом... і ти йому знов озвучуєш, бо недостатньо зрозуміло пояснила і він - нє тєлєпат... і так ще 10 000 разів. хоча насправді не треба шукати чорну кицьку у темній кімнаті, особливо... бла-бла-бла... все ясно "єму так удобнєє"! всьо! єму так удобнєє і на тєбя єму посрать. соррі."вона посилає не ті сигнали". не треба з мужиків робити немовлят. він коли картоплю посмажив, так з рота у жінки ладен був видерти, бо то ж його час і труд. а про те, що жінці важко од мартена не відходити ані нє панімают? "жєнщіна от пріроди пріспасоблєна чістіть унітази"? про свій час, труд, ресурси, образи, ТДО і прочая вони дуже добре всьо панімают, бо то ж своє і болить, а от про жінку... що за хуйня - робот заглючив?соррі за многатєкста, щось зачепило:)[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

теперь вопрос куда девать 5 л супа))) тыкву с рисом чечевицей и свининой я конечно в себя утилизирую))это просто бомба!+ в спокойном состоянии муж довольно покладистый)что прошу купит, за конфетами когда сладенького хочется -сбегаетНо не дай Бог сделать замечание! а тут едой упрекают..успокоится.. куплю пельменей,сосисок )))) и заживем)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

)))мужчин нельзя наказывать едой и сексом - закон природы))))) () [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах