Больше всего я ненавижу готовить(

503 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Так, про картоплю я не дуже вчитувалася.. "сь ти, така сука, мене не годуєш, я сам! САМ!!! собі насмажу картоплі"На це я роблю покерфейс. Їм картоплю і кажу "дякую". Він задовбеться грати, коли я не граю, і почне щось вимагати. От тоді вже можно сісти и почати домовлятися. Знову ж, я виходжу із того, що автор написала, що вона не мала до чьоловіка претензій і все у них гуд. А те що ти пишешь, то дуже далеко до гуд, імхо. Тобто хтось із вас трохи помиляється. :)"авторка зараз дура, бо не декларує потреби, почне декларувати - стане стєрвою і пилкою"Так, тре щось обрати. :) Завжи не вийде бути "хорошою дівчинкою". Тре обирати. "Стерва" - дуже непогано. :) Насправді всі "хороші дівчатка" трохи стерви, якщо не дури. :) (Насправді те, що у жінки називають стервозніст"ю, у чоловіків називають здоровим егоїзмом і лідерскими якостями)Це - моя позиція. Вона не підходить тим, хто не готовий не звертати уваги на те, що його суспільство засудить..Я з задоволенням вислухаю, що б ти запропонувала автору. Не для сперечань. А задля досвіду..Я добре розумію, що ти глибше копаєшь і відслідковуєшь гендерні кривди краще. Ну + я завжди намагаюся знайти швиденько вихід з глухого кута.. І коли його бачу, не дуже схильна до співчуття..[+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А чем нельзя наказывать женщин? () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нє, якщо відвертий неліквід - то в смітник. але мені шкода виливати на два дні прострочений кефір чи домашній сир типу "творог" що вже не дуже свіжий
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

женщин вообще ничем нельзя наказывать() [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нет. Искать не буду, просто поверьте на слово) Я там реально "Ничего не сделал-просто зашёл"(с))) Один из участников уверял, что яйца вкрутую, всмятку и в мешочек -это все под моей больной фантазии. Ну, короче, я пришла просто показать своё превосходство, в теме сколько варить яйца до определённой кондиции. Написала на свою голову..)) [+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сама аутентична)) [+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А я в смітник. Якщо два дні. Не знаю навіть чому. Ревізор))) Сир -то вже треба розуміти, що означає несвіжий В мене день, три -це максимум з дня приготування коли даю в сирому вигляді, потім тільки з обробкою. А купований -день. [+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

голод лечит
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

именно так) если я подаю правильные сигналы - я пилю) то есть в идеале чтоб молчала и радовалась что он ест и носит мне мидий+ хотя не будет мидий- я не потрачу свое время на их приготовление, то есть выиграю. Как только мы доходим с ним в обсуждениях до этого уровня система дает сбой, он обижается)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Очень часто первых жен хают почем зря. То есть хает перед вами превентивно, чтоб вы успели выводы сделать. Вот же( [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))))вашего не сильно вылечил.... [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ахах, надо было пашотом добивать:) я не знала, что вы там были в теме, помню какая-то тема яичная, а вон оно что))[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так))) але я його з вогню годую, а потим вин мене так, то ж смажимо обое [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

потому что вы должны по умолчанию, всьо [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а якщо сказала за килим вдруге - вона стерва та чипляеться до мене)) [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Клазька?! Полетит? К зятю? Делать голубцы?! Вы ее точно ни с кем не перепутали? :))) () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Он еще не начинал лечиться. :) [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я прошу прощения... Но разве для ребенка на диете суп с зажаркой - норма? () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я нічого не можу запропонувати автору, бо не маю успішного досвіду вирішення подібних конфліктів.бути хорошою дівчинкою - це тупо вдовольняти потреби сім"ї за рахунок власного здоров"я, часу, дозвілля тощо.бути стервом - то витрачати массу свого ресурсу на копання чоловіка, що ніц нічого не хоче робить. КПД прямує до нуля, бо він саботуватиме твої прохання як тільки зможе, ти ж витратиш купу нервів (=, знову ж таки, здоров"я, час, ресурси).можна домовлятися з тим, хто грає чесно. домовилися - робим. часто ж мужики користуються кутузівською стратегією - відкладають на потім, обіцяють, роблять, але неякісно, і цим вимотують противника.я жила пару років у подібній боротьбі. наразі простіше і швидше самій зробити (чого і добивається кутузов, правда?:))зараз я так не живу, але наразі противник знову ж таки у виграші, бо всі репродуктивні клопоти переклав на мою спину і сам раз на тиждень приходить до дитини зробити козу... чого він, власне, і домагався.[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ога. хто би про теє пам"ятав:) [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

принес продуктов,нажарил картошки (спросил кто будет,на кого готовить) и сказал что ругаться хватит)))+ это впервые вот так чтоб прям сам и решительно )ура!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в общем, повыделывались? идите готовить снова) [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

кстати, из просроченного кефира как раз получается самая пышная выпечка. Поднимается хорошо. ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

невиліковне))) [+sign]Наши лучшие слова - интонации(с) Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах