Батьки. Зовсім непотрібні? Слідами теми "а чи кажете ви своїм батькам про неприємне"

272 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Респект :) () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О! Вторая часть - в точку. () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это еще не кошмар. :) () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне выше на такое предложили выпить кофе и успокоиться) А тема таки странная. Повезло человеку, зачем по чужих больных местах топтаться.Видимо многого не говорили, хотя иногда лучше не знать как оно бывает и спокойно писать такие темы;)[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Поддержку полностью!!!!! Отлично сказала, добавить нечего!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ух ты :) Классные ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так красиво! вы молодец) [+sign]Все врут©"Не позволяйте шуму чужих мнений перебить ваш внутренний голос. И самое важное, имейте храбрость следовать своему сердцу и интуиции. Они каким-то образом уже знают то, кем вы хотите стать на самом деле. Все остальное вторично" - Стив Джобс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

справа лише в тому, що я ніколи не казала, кого і як я люблю, а про пощастило, нуууу...... звісно, форуму відніше :) актуальний стан справ знають кілька дуже близьких людей, з місцевих - Космос, Алеська, Левада. Решта вважає, як ти - що мені у всьому, і в мамі, і в татові, і в дітях, всюди пощастило. Нє, я без наїздів, вважайте так, так навіть цікавіше. Тепер по темі. Я питаю, бо мені цікаво те, що я спостерігаю у суспільних настроях. Я дивлюся на цю країну, на дві інші європейські, нині мені близькі країни, як будуються оці стосунки з поколіннями. Саме звідси й питання. Мені все цікаво, я дивлюся і думаю. Хоча, скажу відразу, такого звірячо-неприйнятного ставлення я не бачила НІДЕ. Напевне, старенька Європа пережила ці рудименти давно, і вже покоління батьків моїх однолітків - воно інше. ХОЧА!!! У деяких проявах, хмхм... я думаю, наші свободолюбці були б нормально так шоковані. Я, скажімо, була. А з того, що тут народ форумський відразу кидається ще раз мірятись бідами, піськами і вихованням дітей - це зайвий раз доводить, що в нас немає погляду на ВСЕ, у нас лише погляд НА СЕБЕ. Так й усе по тому. [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

про пози - мені часто здається, що наші батьки так і не змогли собі знайти не "позу", а якусь "позицію" в житті. Але часто-густо то не вина, а біда.Мені взагалі тема про дітей-батьків часто здається якимось виходом євреїв з Єгипту - неначе ми цілим поколінням дружно ВТЕКЛИ з ролі дітей і старанно вхопились за роль батьків. Єдине питання лишається, чи зможемо ми стати БАТЬКАМИ, коли в нас не було досвіду бути ДІТЬМИ по-людськи. [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, відразу почали приміряти, хто кому хто :) але я звикла [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а от до речі так! впав - ще й додати, розбив - ще й наорати це по-нашому. По-батьківські [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

читано-вивчено. Дякую :) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Знаєте, що мені здається? що покоління батьків не завжди розуміло, навіщо їм ті діти взагалі [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у мене така старша дочка. Вона може півроку тримати в собі і просто вважати за зайве говорити. бай зе вей, сучасні вчені кажуть, що позиція батьки = друзі не така вже й благостна, як здавалось на перший погляд. Я точно не згадаю, але там йшлося про відповідальність і про будову зразків. [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а ви вважаєте це за важливе? втручання у сім"ю "сухих" людей? точніше... коли в сім"ю приходять такі люди? відразу додам, що я не трансформую тут своїх фобій, мені справді цікаво знати. [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

для багатьох родин народження дітей було найстрашнішою помилкою злочином, навітьсоціально благостним таким ... [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ви не доїли шоколадку ) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

афігєть краса [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

значить, хтось з цих двох зробив усе, аби не хотілось бачитись це якщо про причину. А якщо про "що з цим робити", - то кожен для себе вирішує. [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я перечитала несколько раз и не уверена, что правильно поняла вас. У меня достаточно теплые отношения с родителями и другими родственниками, с некоторыми мы каждый день общаемся, но неприятностями я делюсь по минимуму с ними Особенно если эти неприятности носят временный характер.Лучше я положительные эмоции с ними разделю :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я спробую пояснити Мені здається, що у нас - нашого покоління - дуже вивернуті стосунки з батьками. При тому, лупцювали, ігнорували, принижували приблизно всіх (перепрошую, якщо я когось вже тут випадково образила), підтримували і на руках носили одиниць. І виходить, що ми - здебільшого - не потребуємо батьківської участі у нашому житті. Я кажу саме про емоційне ставлення. При тому, залишаютсья люди, які якось викрутились.І взагалі тема про дітей-батьків часто здається якимось виходом євреїв з Єгипту - неначе ми цілим поколінням дружно ВТЕКЛИ з ролі дітей і старанно вхопились за роль батьків.Єдине питання лишається, чи зможемо ми стати БАТЬКАМИ, коли в нас не було досвіду бути ДІТЬМИ по-людськи. Я, звісно, вже отримала тут кілька звинувачень на свою голову, але якби я грала на полі "я - жертва дитинства", мене б сприймали інашке. Як свою. Зрозумілу. Саме того я НЕ ХОЧУ так грати. Припустимо, що в мене все прекрасно, і я не втікала з дому, і не палила щоденників, і не - не -не -не. Сама собою тема проекції стосунків через покоління нікуди не дівається. А може й дівається. Там вище дівчата цікаво писали про "неусвідомлене". І про епоху. Мені подобається. [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Кого? Человека, который со своей обидой что-то делает, это вроде не должно утомлять; вреда от обиды много, целесообразно уменьшить влияние этого фактора на качество жизни (это, собственно, и есть продуктивность).Кого-то другого? Так преодоление человеком своих обид вообще никого больше, кроме этого самого человека, не касается, не вижу повода кому-то быть утомленным.Не понимаю)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Задумалась. Але ж я просто не можу! Коли мені справді було важко на душі, я не могла навіть поїхати в гості до батьків. Зовні виглядало все нормально - жила далеко, телефонів ще не було, листи писала звичайні. Ну наче якась стіна - я була впевнена, що при побаченні, при першому ж слові на важку тему - просто розплачусь - а мене такою батьки ніколи не бачили. Я би просто не витримала маминого співчуття і жаління. Вона дуже м"яка, і добра, але все більше схильна домислювати, придумувати і свято вірити в свої домисли і фантазії, побудовані на будь-яких словах. І іноді деякі моменти обговорювати з близькими. Зрозуміло, її хвилює, ій потрібно проговорити і порадитись, щоб заспокоїтись.А я інша - якщо мені погано, я закриваюсь, і мене доводить до сказу думка, що хтось про це знає, співчуває, жаліє, обговорює - і особливо мама. От коли я заспокоюсь, пройде деякий час - тоді я зможу говорити про ті події нейтрально, тоді і поділюсь інформацією (але не своїми переживаннями.).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, мама меня жалеет не меньше брата, брат у меня старший :) (+) просто я всегда была более самостоятельной и стойкой. Это как раз мое решение не искать укрытия у мамы, а не потому, что мама не пожалеет.[+sign]Девушка должна быть готова к любому повороту судьбы, поэтому в ее сумочке всегда должны находиться загранпаспорт, купальник и фата.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах