Батьки. Зовсім непотрібні? Слідами теми "а чи кажете ви своїм батькам про неприємне"

272 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Кошка, талантливые работы! Честно. :) () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А куда ты их деть предлагаешь? :) Мое имхо. Такие люди, как Има, дают немного света и другим. В этом смысл. :) Карму людям поправляют. :)[+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Именно так.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так і Ви також все пропускаєте крізь себе. Ну, скажімо так, Ви особистість сильна, і Ви можете сказати : " А я все одно тебе люблю", і піти далі. Тому що так має бути- діти люблять і поважають батьків, і діляться з ними усім, іноді на шкоду собі. Я, наприклад, так не можу. Не вистачає сили особистості. Набридло періодично збирати себе докупи після необережної відкритості. Розумію, що це неправильно, але так само розумію, що або жити однією родиною з батьками, або жити однією родиною з чоловіком та дітьми, іншого вибору немає (для мене). Стосовно Європейського досвіду- наскільки я розумію, там батьки і діти ( якщо не брати до уваги мусульман, в них по-іншому) частіше живуть своїм окремим життям, зберігаючи взаємоповагу. В нас я досить часто бачу, що батьки страждають від того, що не можуть те, що називається, "жити для себе". [+sign]Не существует самопровозглашённых злодеев, зато самопровозглашённых святых - целые полки и дивизии. А где зло и где добро, в конце концов определяют историки одержавших победу. (с)Не надо путать оптимизм и идиотизм.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не понимаю термина: "должны любить". [+sign]Не существует самопровозглашённых злодеев, зато самопровозглашённых святых - целые полки и дивизии. А где зло и где добро, в конце концов определяют историки одержавших победу. (с)Не надо путать оптимизм и идиотизм.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мене навіть колишній муж хвалив, яка я мама )) вже будучи колишнім ))) вони такі, ці особисті рекорди "попри, а не завдяки" ....[+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

всіц різні. Той, хто не літає, "доганяється" інакше. Святців всіх вже розібрали по канонах [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, більше особистого життя, аніж колективного [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас не стануть вчити старенького, не стануть навіть іноді лікувати, бо "скільки йому вже лишилося" це правда [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та що мені ображатися, це щось ваше, особисте, не моє [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага, і генетично закладена необхідність в жертовності. [+sign]Не существует самопровозглашённых злодеев, зато самопровозглашённых святых - целые полки и дивизии. А где зло и где добро, в конце концов определяют историки одержавших победу. (с)Не надо путать оптимизм и идиотизм.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У нас старенькі люди не хочуть купляти собі новий одяг бо "скільки мені там вже лишилося".... [+sign]Не существует самопровозглашённых злодеев, зато самопровозглашённых святых - целые полки и дивизии. А где зло и где добро, в конце концов определяют историки одержавших победу. (с)Не надо путать оптимизм и идиотизм.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А мне так не показалось. Тема стоящая и говорить есть о чем. Но каждый увидел свое, как всегда впрочем. + Некоторые еще и как личную обиду восприняли почему-то.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

как правило, на добро, мою позднюю родственницу все тянут, тянут, и ничего тянущие привыкли, она другой жизни не знает)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Просто сапоги надо было снять) [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це правда. І навіть не дуже старі "не купуй мені того зонтика, нашо воно мені, скільки я тут ще буду..," це точно Ви підмітили [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не за потрібне, за важливе... Я теж вважаю ці "бічні зв"язки" важливими, і для наступних поколінь також тому і спитала. У мене була ДУЖЕ жорстка бабця з одного з боків. А з другого боку - ще страшніший атас. І я досі відчуваю це іноді. Хоча це вже через покоління, навіть не батьки [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну так, задля чогось нам усі люди у нашому житті потрібні, вони нам карму "лобзиком", ми їм - так само для чогось кожному видано власний набір особистостей навколо. Але радянська схема батьківства і нашого покоління як їхніх дітей з точки зору кармічних зв"язків мені часом нагадує ситуацію з анекдотом про повний корабель бл.дей, яких два роки Всевищній збирав, аби разом розібратись. для чого це все нам - я поки не розібралась. думаю ще. може, саме для того, аби з нас почалося щось інше[+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

кому що болить, той на то і болісно реагує. Це ж форум, тут завжди так не розібрались, шапками закидали, пару спустили - ух, норма. Я без претензій, мене важко здивувати. За винятком певних непорозумінь, мені дуже корисними вдаються відповіді дівчат, дуже. [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це жахає більш за все (( [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

але батько, це теж наше коріння, просто тут мамам більше дісталось але з батьками ситуацій часто-густо не простіша [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах