Батьки. Зовсім непотрібні? Слідами теми "а чи кажете ви своїм батькам про неприємне"

272 сообщения в этой теме

Опубликовано:

не знаю, мені й "ну, якось буде" - це вже поміч може, просто в нашій родині всі жінки - кремінь? ;) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

понимаешь, излишняя погруженность родителей в жизнь детей - тоже не гуд. прочитано[+sign]Решила убрать в шкафу: вывалила все, перемерила, накрасилась, натанцевалась... Все. Устала![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Звичайно впливає, травма поколінь нікуди не ділась І нас зачіпає, навіть якщо ми цього не усвідомлюємо.Але того не зміниш, а працювати ефективно з тим, на що можеш впливати...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Моя мама никогда не дружила со мной, у нас никогда не было доверительных отношений Если мы и общались ( еще в детстве), то исключительно на темы "делай уроки- вынеси мусор- иди поешь". Все. У нее изначально негативное ко всему отношение. - вы где? - мы - в ТЦ. - вот, нечего вам делать, только заразу цепляете всякую, сидели бы дома и тд.С чего мне с ней делиться чем- то, чтобы лишнюю порцию критики услышать?С дочерью у нас как- то все иначе, потому я надеюсь, конечно, что лет через 20 все будет так же, но никто не застрахован.Но я не связываю мои отношения с матерью и дочерью между собой. С разными людьми разные отношения.[+sign]Если вы нашли женщину своей мечты, с остальными мечтами можете распрощаться!)Учительница проверяла сочинения и плакала: теперь она знала, как провести лето, но годы были уже не те..................)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

последнее предложение - ППКС [+sign]Решила убрать в шкафу: вывалила все, перемерила, накрасилась, натанцевалась... Все. Устала![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и да и нет. Немало людей просто отвечают по теме исходя из своего опыта... Но это не значит, что носятся с обидой.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ммм, так тут про різне Ви почали з теми, щоб не травмувати батьків або щоб уникнути тирад чи конфлікту їм не розповідають всіх подробиць. А закінчили тим що сваряться і не спілкуються. [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

давай [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я теж на це дуже-дуже сподіваюсь. про останнє речення [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о да, совсем незаметно, из чего исходят))) или от чего.... Незабвенное, просто так:У меня ж опыта больше....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, ви бачите? навіть якщо ми того не усвідомлюємо ідуть якісь процеси - і не тільки "я-мої батьки", але й "мої діти-мої батьки" це теж про покоління[+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

відношення не повинні обтяжувати жодну із сторін, а навпаки викликати бажання до спілкування+ але це вершина майстерності, частіше хтось таки залишається невдоволеним. Іще люди частенько слухають, але не чують потреб один одного.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Думаю дітям потрібні бабусі і дідусі і різні моделі поведінки в сім"ї і тато потрібен всім, але якщо тато алкоголік, то кожна нормальна жінка буде старатись обмежити його спілкування з дітьми. В кращому випадку спілкування буде формальним.Те саме зі старшими родичами якщо вони неадекватні.А емоційна холодність , тобто коли люди спілкуються але на поверхові теми, таки, здається, частина пострадянської культури. Я як згадаю реакцію моєї мами на мою вагітність, (в шлюбі зачата) ой-йой, смерть бабусі була більш світлою подією. А потім.... нащо зберігати, може та дитина хвора в тебе ще будуть діти, ти і не рада ним будеш, ой у тебе мабуть нема молока, це трагедія, як тепер жити, ой у нього мабуть діабет, аааааа І з тим як мама може надавити на больові точки, це дуже не здорові стосунки, тому природньо, що їх обмежують.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

роздумую про пострадянську культуру може, ще до цього домішується сьогодні те, що у нас взагалі якась внутрішньокланова жіноча жорстокість одна до одної возведена просто до гігантських масштабів? не вчили нас ані співчувати, ані жаліти (я у хорошому сенсі слова) - мовчки роби, живи, тягни, помри. Може, з того наші такі природні реакції - це критика, роздратування та невдоволення? [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, ну це точно, "мама краще знає, що тобі потрібно" це всі відчули : )))) але ну рідко буває так, аби стосунки були такими елегійними. час від часу усі всіх обтяжують [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не дуже зрозуміла хто там що відчув, але налаштуюся викидати каміння із свого городу))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я думаю, что все же это имеет значение. Не всегда, но имеет. + Например, то, как отец относится к матери, часто повторяется уже у сына со своей женой. В модели "ребенок-родитель" то же самое. Да, это так не всегда, разумеется. Я склонна считать, что дети изначально берут пример своих родителей за основу, а потом вносят свои коррективы или не вносят, делают "от противного" - наоборот... Но все равно модель, которую показывает родитель - это основа. Имхо.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А якщо замість "якось буде" кожен раз отримуєте потік причитань "ой-як-же-все-погано-що-ж-тепер-буде" і у складній ситуації замість витрачати енергію на пдтримку себе, доводиться витрачати її на заспокоєння мами та її причинать і втішати вже її? А потім - переконувати вже себе, що таки не повна жопа і якось воно буде.Не судіть - і не судимі будете.[+sign]The Earth is full - go home![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

можливо і таки правда, що щось жорстоке між жінками у нас є навіть за собою помічаю, хоч це абсолютно не свідомо. Не розумію навть звідки. Багато дійсно чогось хворобливого в стосунках в суспільстві і в сім"ї, що з цього первнинне не знаю[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а ще краще потик "аятобиказала, я казала, он людськи дити... а ти шо? ой бидааааа" по посл предложению ппкс[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ось про це я і казала у центральному пості - що діти легко можуть так само вчинити з батьками (з нами) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

є така штука, скажіть? [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Батьки - це не є апріорі "самі рідні та близькі люди" виключно за фактом батьківства. Як і всі люди світу, вони бувають різними - і такими, за кого життя віддати не шкода, і такими, яким снігу взимку давати не варто. Єдине, що мене завжди в подібних темах дивує - так це те, як деякі безумовно намагаються представити свою модель як єдину можливу, і танцюють лише звідти.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

С какой радости я буду делиться и что-то рассказывать родителям, если всю жизнь я слышала, что я тупая, ничего не понимаю, замуж выйду за идиота, нормальный на мне не женится. Меня не целовали и не обнимали, никогда! Родители не говорили, что любят меня никогда! Я росла, как бурьян, никого не интересовало моё настроение, что я думаю и какие у меня мечты, мне давали еду и одежду и требовали, чтобы я слушалась и хорошо училась. Я никогда и ничем с ними не делилась, с какой радости я буду делать это сейчас?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах