Дєвушки, а чим Ви недовольні?+

373 сообщения в этой теме

Опубликовано:

а от тут я вже скажу таки. Кожного разу, коли я читаю від тебе про те, яка ти товста, я трохи "улыбаюсь". От чого ти видєлуєшся, ну нормальна ж жіноча статура !!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, не питай чом заплакані очі. ця сука любить мені попсувати нерви розповідями як він аж бігом готовий взяти дітей до себе. вже настільки задрав, що я кажу: ще один натяк і ти їх таки забираєш до себе, от прям відразу ж після подібних натяків!!! [+sign]хіба мати винувата, що дитина дурнувата?[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) [+sign]Сегодня утром пока красилась,5 раз в обморок падала от своей красоты.«Счастье — как здоровье: когда оно на лицо, его не замечаешь» (Булгаков)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

щаз тебе Клазя .... какдастьповарешкой!!! [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну і нормуль. але слизько. я тіко в екках і швендяю. в старих екках. бо нові вициганив старшенький, бо вони йому, бачте, красивиші, а я все одно тіко по лісу вештаюсь, собаці все "дно шо на мені взуте
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я незадоволена тим, що у мене 1. нема круглого будинка. а я хочу. (мені треба повернутись на 20-25 років назад, але з теперішньою головою)2. віком. (назад не полізу)3. фізичною формою (ну це, якраз, нескладно) наче все. [+sign]У нас не осталось сил на получувства и полутона. У нас остались силы только на любовь и ненависть (с)Бойкотую товари зі штрихкодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

если бы финансы позволяли- так бы и жила, наверное () [+sign]"женщина...всегда она..." (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Даю контакты : ( 044 ) 221-97-11 Косметолог Лариса ул Витрука 4 /9
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Хочу квартиру больше! хочу на нормальное море, а не в Одессу, где мне ФУ. А с этим долларом, с этим непонятно... еще хочу уметь радоваться каждому дню и каждой мелочи и не надумывать себе всякой ерунды.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

угу. сьогодні мінус два кіло. все чоловіки винні!!! чого - не знаю, але винні!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так муж же приставать буде і того, ну тіко рота розкриєш а він хоп - і всьооооо... [+sign]Волк остался бы жив, если бы не заговорил в темном лесу с незнакомой девочкой в красной шапочке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я уже берегу силы ... тоже многое не делаю, ну и пусть ...)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Здрасті... од мужиків тре держацця подальше, бо вони всі зговорилися на с ущемлять і уніжать+ а ми такі їм: а дулю Вам!!!Я лучче вимру, як мамонт, чим піду на компроміс з своєю женскою гордостю!!![+sign]Волк остался бы жив, если бы не заговорил в темном лесу с незнакомой девочкой в красной шапочке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я - лентяйка)) По крайней мере уже можно было пошевелиться и воплотить свои планы...мне))) [+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, це нормально :) У мене було й "пашу-пашу", і зараз печу пирогі та з дітьми уроки вчу, а теж не зовсім задоволена - тепер мені б роботу на першу половину дня, та ще й не вдома, а на людях, а о першій - адьо! и додому.ЩО роблю для цього - поки що майже нічого, усвідомлюючи, що все одно буду незадоволена. :)) Мабуть не така й незадоволена я :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я, мабуть, якась анемічна здохля, але, скажімо, від учорашнього графіку, я дещо втомилась.встала, зварила малій льон, зпекла запіканки, нагодувала дітей.відправила старшу до школи, малу завела на англійську (20 хв. ходу), сама побігла на тренування.забрала меншу, прийшла додому, приготувала обід і кекси, нагодувала.повела малу на малювання (20 хв. ходу), почекала її там, попила чаю, пов"язала.побігли з малою на танці (20 хв. ходу), терміново перевдяглися, пішла танцювать.прибігла Додому (1 хв), поставила вечерю.забрала меншу з танців, віддала дідові, повела старшу на тренування (20хв. ходу)прийшли. повечеряли, почитали книжку, вклала спать.не те що сьогодні: прийшла няня, лишила їй малу, перед роботою забігла на тренування, приїхала, туплю:)[+sign]хіба мати винувата, що дитина дурнувата?[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

самое больное место у меня необходимость работать)))) еще не нравится что дети хотят есть - те необходимо готовить, ходить по магазинам, ну и все вытекающие вокруг этого мероприятия неудобствак сексу привыкла, муж не будит)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, ясно, театр однієї акторки [+sign]хіба мати винувата, що дитина дурнувата?[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Юлічка... А шо з ними можна зробить? Невже різать? Може краще спину підкачать??? [+sign]Волк остался бы жив, если бы не заговорил в темном лесу с незнакомой девочкой в красной шапочке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Приєднуйтесь, це теж розмова про жіноче))) [+sign]Волк остался бы жив, если бы не заговорил в темном лесу с незнакомой девочкой в красной шапочке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Муж храпит( Что делать - не знаю( А еще вроде как, в статистику отчеты отменили, но статистика об этом ничего не знает.[+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та нє, у мене й робота наче є...непогана... не до першої щоденно, але день через 2, мені так навіть луччє, бо дорога багато часу з"їдає.все одно мене тії гуртки парять. і необхідність весь час пекти їм щось.а з третього боку, тре бути вдяним за то шо є.[+sign]хіба мати винувата, що дитина дурнувата?[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100. [+sign]хіба мати винувата, що дитина дурнувата?[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня муж шмыгает носом, - тоже проблема, не спим уже 8 лет вместе
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я б відрізала не вагаючись, це моє жахіття якесь... Але дорого и тривала реабілітація ((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах