Дєвушки, а чим Ви недовольні?+

373 сообщения в этой теме

Опубликовано:

та я стерва ще та))))і носки не стіраю, і вечерю часто не готую, вдома не прибираю І як це ще чоловік не втік))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я таки непрошибаемая :) - всем довольна :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так их же не в ополонке стирать надо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я тебе говорила, выходи за моего старшенького, ты ему ишшо тогда приглянулась))))+ а конкретно что делаешь, чтоб изменить ситуацию или таки пусть будет как есть?)[+sign]Волк остался бы жив, если бы не заговорил в темном лесу с незнакомой девочкой в красной шапочке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

три раза в день борщ.но своего то я уже убедила в пользе здорового питания. так что творога на тарелку хрёцнула, вишенками обложила - вуаля.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Усім задоволена , крім того , що гинуть наші хлопчики . З рештою можна розібратись . Ага ... побачила , що в гендерному смислі ... В гендерному - я одна з найщасливіших на цьому світі ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

И что, Вас это не унижает??? [+sign]Волк остался бы жив, если бы не заговорил в темном лесу с незнакомой девочкой в красной шапочке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

недовольна тим, що чоловік-сцуко не хоче ходити в спортзал, а я дуже парюся його здоров"ям. бо ще й вагу набирає.що я роблю? пиляю як бензопилка Дружба. лякаю усіма відомими хворобами, нагадую про тата, який рік як помер через власну дурість і недбальство щодо здоров"я, а міг би жити і жити.не годувати - не вихід. бо жере сам :))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

треба привчать, щоб самі))) в мене інша проблема, щоб щось моє у благородному пориві не загріб і не виправ шерсть на 90 градусів))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

откуда растут деньги - для женщины там лишняя информация)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вишенка -то вже панськи витребеньки :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну дивіться, один раз я все засуну в пралку, другий раз він, і навіть не помічаємо... хіба то робота?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О, надо убедить и своих, что борщ это вредно))) Хай жрут творог три раза в день))) [+sign]Волк остался бы жив, если бы не заговорил в темном лесу с незнакомой девочкой в красной шапочке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну и все, не парьтесь :) ни своей карьерой, ни его :) когда нужно будет переживать - не переживайте, вы об этом узнаете :)йо, мне все-таки интересно - ну выучили вы хинди, и шо, узнали что-то интересное из трындежа мамы с золовками на кухне?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, балую
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а в мене все, не як у людей, навіть невдоволення... 1. Завеликі цицьки.2.. Недостатньо коштів, щоб це виправити.3. А ще я дужжже невдоволена, що старію...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Марьиванна, мне б ваши проблемы...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

То він спіціально, шоб унизить Вас як женщіну))) [+sign]Волк остался бы жив, если бы не заговорил в темном лесу с незнакомой девочкой в красной шапочке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а лучче - овсянку на воде :) это еще и экономней
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я недовольна тим, що в мене чоботи сьогодні протекли :) правда, 5 км по сніговій цілині - це для будь-яких чобіт важке випробування. А так все добре. Як я це зміню? Замовила зимові чоботи Крокс, там пластикова ступня :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да они там так разговаривают, слово хинди, слово английский хорошо что я там редко бываю)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бляха, ну він тобі дає просраться однозначно:(( співчуваю, видужуйте!я би, мабуть, на твому місці, вже давно той спорт відмінила (хоча, це, звісно, не вихід:(()[+sign]хіба мати винувата, що дитина дурнувата?[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на фразе "иногда обижаюсь и ТП" впала в глубокий ступор :))) навела резкость и разглядела разделители :)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

по прыщам могу помочь : есть отличный косметолог с медобразованием , проконсильтирует , подскажет что купить в аптеке и за неделю прыщей не будет .. И в копейки обойдется ) Опробовано на близких)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це не те щоб я недовольна. Це мені просто болить. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах