Знайти в собі розуміння і толерантність

362 сообщения в этой теме

Опубликовано:

:-) [+sign]-не забывайте,что сейчас четырнадцатый год,-отозвался Валуа,-а четырнадцатый год каждого века отмечен бедами.© Гугл - это для слабаков. Настоящие мужики спрашивают у ясеня©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не, натуры на всех кровосисив не хватит...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, не щодня, але в нас заведено бабусю навідувати регулярно [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

маму можна все..... чи ти не знала .... блін [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

От ти розумієш? От мені не впадло працювати, я це люблю (с), мені не впадло народжувати і там циці псувати годуванням... Мене вибішує просто по вінця ситуєйшн, коли блін ти ще при тому всьому лишаєшся а) в позі недостатньо вдалого проекту, б) у стані постійної роботи над собою, в) вічно "просяшєй". Це просто триндець. Погодься, що стільки нерівності, скільки ми вигрібаємо, допоки виростуть діти, і скільки ми ковтаємо (кожна - свого), жоден мужчина не бачив у нічних страхіттях. [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бо колись я покохала таки найкращого .... [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, мать, не тупи : )))))) навіть я здогадалась! ))) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дооооооооооо... мене тыко дивуэ, що быльшысть цього не бачить "всьо нормально, все як маэ буть, егалыте, фратерныте..."при цьому, не наъвны баришны подыбне выщують, а дами зы стажем, якы вже теж гывна по вынця наковтались... психзахист - вын такий психзахист...[+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

угу: - мамо, дай я вирву тобы серце! - синочку, ти не забився?[+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а у мене колись пузо не висыло - ы??? [+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 .[+sign] "підарас" - це вопрос морально-етичного вибору, а не полового. Тим більше, шо живьом в странє, де підарасів в мільон раз більше ніж геївя, як людина крайнє подла, цинічна, аморальна і безотвєтственна можу собі позволить всякі глупості так що звиня[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

более того ругаются страшно на меня.мол кругом все хорошо, а хе...ю пощу.() [+sign]-не забывайте,что сейчас четырнадцатый год,-отозвался Валуа,-а четырнадцатый год каждого века отмечен бедами.© Гугл - это для слабаков. Настоящие мужики спрашивают у ясеня©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

руйнуэш глянцеву картинку [+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

воно в тебе, скелєтоніще, і зараз не висить : ) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

висить але рыч не в тым. покохала найкращого, став яким став. навыщо зберыгати ыллюзыю?[+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Осилила всю тему, тому вискажу і свою думку, як то кажуть, зі своєї колокольні+ 1) Відразу зауважу, що саме не відношусь до мудрих, хитрих, терпимих..і...бла, бла жінок і сама часто не розумію свого чоловіка..Але, ...один такий випадок у поведінці вашого БЧ - не привід для такої шаленої експресії. ... Ну був зайнятий ( з пустими руками, мало який там клопіт) не бачу проблеми. Тим більше, що систематичне свинство з його боку Ви заперечуєте....На форумі Ви отримали майже одностайну підтримку, бо так зрозуміла вас тут багато знають....ви випустили пар, пожалілися на чоловіків одна одній..... на здоров`я аби помогло. Але, на мій погляд, оцінка цієї окремої ситуації була необ`эктивна... 2) Чого Вас це так зачепило??? 8 років Ви розлучені....Чому Вас так боляче ранить поведінка Вашого бувшого чоловіка....невже він грає таку велику роль у вашому житі...Я розумію діти,...але Ви вже повинні були б охолонути до його поведінки...будь-якої..3) Добре, що все нормалізувалося. Це очевидно з Вашого поста про хепіенд. Але, Ви гіпертрофовано сприйняли ситуацію ( це моя така думка, а однодумців у вас вистачає :-))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да, Ларис я об этом. И о том, как ниже написали про комментарии подружек и мам. - А что ты хотела?! Половой солидарности - НОЛЬ. Поддержки - НОЛЬ. А почему? А потому что мы (тетки) все еще общество рабов. Мы не стремимся бороться за свои права. Мы не верим в это. Мы стараемся понравиться хозяину, приблизиться к хозяину и таким образом получить от жизни хоть что-то. Мы стараемся быть "хорошими".Это везде еще так. И в США и в Европе. Ну только скандинавские тетки немного ушли вперед.Как сказала моя препод по французскому. Я не буду рожать детей. Я хочу жить как мужчина. Ну да. Как вариант. Мы все виноваты. Только не в том, что слабо гребем. А в том, что поощряем это "я и лошадь, я и бык..", не пытаемся бороться. Не обязательно борьба - это что-то глобальное. Воспитание сына - тоже дело. Воспитание дочери. Запретить себе вообще думать о том, что ты (она) кому-то что-то должна по половому признаку.. [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Старается, поболее меня. Я похожа на жертву?))) Просто и я стараюсь. Я не призываю быть смиренною коровою.Эта тема вообще о другом. Я лишь написала что мужчины другие и надо это признать и какие претензии к бывшему? Все только на хорошем отношении держится с бывшими.Обсуждать более не вижу смысла,потому что обвинения такие считаю незаслуженными.[+sign]«Изменишь одно, изменится все»Однажды рискнув......, можно остаться счастливым на всю жизнь...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вмикайте артистизм, це дуже допомагає в спілкуванні зі свекрухою. "Віра Петрівно, мамоо - як Ви могли..." це ж по телефону вона не побачить, для гарного єфекту можна цибулю різати - сльози в голосі забеспечені))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А все дуже просто! У мене, вочевидь, рудиментарні стосунки з "матьйого", бо добряче поколупавшись у собі, я зізнаюся, що мене до білої піни довела саме оця її фразочка про "ні, не можна". Бо вона всю дорогу, як то кажуть, була проти мене, і я сприйняла це як продовження в бік моїх дівчат. І мені здається справедливим ствердження, що для жінок, що не підтримують одна одну, є спеціальний відділок у пеклі. друге. Зачепило, бо він грає велику роль у нашому житті. Те, що ми не живемо разом, а живемо з іншими на тепер, не робить великої різниці. І у цій системі так поводитись не гуд. Саме тому, що в нас так не заведено, а заведено навпаки: тобі треба - я встаю і їду, роблю і влаштовую. Мені треба - ти робиш так само. третє. Я взагалі дуже емоційна, вибухово емоційна, я б сказала. Що, помножене на консерватизм та якийсь перфецкіонізм, дає час від часу непередбачувані ефекти ))). Тобто, кажучи по-простому, якщо в моїй системі "што такоє харашо" раптом зсувається, то начувайся. Щось таке, особливості індивідуальні.Тому мені спустити пару - це важлива штука. За що велика дяка рідному форуму. [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Саме так. ТОму й нудить від "треба постаратися зрозуміти і вибачити", бо будеш терпіти поразки З якого бляха фіга?! Які до біса поразки? Я не можу це сприйняти на молекулярному рівні, іноді мені здається , що я народилась на два покоління раніше мені потрібного [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Птаха,скажите что лично от меня Вы хотите? Я, Вас поддержала.Я, Вас понимаюЯ, с Вами согласна на все 100Я написала главное,то что я поняла за многие годы- «Мужчины с Марса, женщины с Венеры» У меня нет желания что-то кому-то доказывать лишь только потому, что у меня нет никаких проблем с мужчинами.[+sign]«Изменишь одно, изменится все»Однажды рискнув......, можно остаться счастливым на всю жизнь...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

НІчого особисто від Вас, чесно! Даю слово, я ціную все, що Ви розказали і все, чим поділилися Мене просто ображає (десь на генному рівні) саме цей розподіл.Це така система, яку започаткували мужчини і для мужчин. Якась теорія генного і гендерного заговору, їй-бо. Я десь вже років 16 дуже уважно спостерігаю мужчин у їхньому природному середовищі, на роботі (у мене дуже "мужська" професія, хоч я і не сталевар, але у своїй сфері - у сильній меншості). І я бачу, що ніяких принципових відмінностей у "зборці", як пише Клазька, немає. Ні з якого вони не з Марсу. Все вони прекрасно розуміють. І навіть з першого слова. І нічого вони не забувають. І все вони тямлять. І ніякі вони не діти, і носочки їм зранку видавати не треба. І вмовляти ніяк не треба - ГАВ!! - і все робиться. Бай зе вей, це ГАВ може пролунати від боса, від розлюченого колеги, навіть від підлеглого, як його допечуть. І ніхто блін не впадає в образи, бо отримав "за діло", і ніхто не біжить гордість мужську викладати на столі рівними рядками. Заслужив - отримав - почухався - зробив висновки. Як КОЖНА нормальна ЛЮДИНА. А нііііііі! А ми - гратися. Хитрувати. Присідати. Нам про це книжки пишуть і семінари читають. Нам цю теорію продають за гроші. І я асболютно не до Вас зараз пишу, Ви не думайте (Ви далеко не перша в моїй історії, хто мені теорію цю "продає"). І більш того, я не вважаю, що у стосунках треба "стукатися лобами". Але стосунки, де "ти ж жінка, ти маєш бути мудрішою, відступися, промовч, буде краще для всіх" - це заздалегідь варіант повного безглуздя. Бо така теорія має читатися НА ДВА ФРОНТИ. А як вона читається лишень мені та товаркам - ні, дякую. Це не чесно. І ще навіть дописую. У тих стосунках, які актуальні для мене зараз, я "отрутою не плююся", але носитися з чиєюсь вторинною психологією, яка побудована на первинних статевих ознаках, у мене теж немає часу і натхнення. І знаєте, що дивно? Воно працює. І зовсім не так, як "заведено у народі". [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Если бы Вы делились почкованием, то это было бы справедливо.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Клазька, давай ))) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах