208 школа или наукова змина

219 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Ну естественно, это не общеобразовательная программа. Администрация лицея считает это своим ноу-хау)). Я думала, что это и так всем понятно+ И я, да и не только я, поясняли, что это плюс к общеобразовательной поограмме, а не вместо нее. Кстати, биология на английском появилась в программе раньше, чем на украинском)). В принципе я вас поняла, наверное, я бы тоже немного напряглась, если бы предмет изучался только на английском и больше никак))).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

до нас в а жодна дитина не прийшла З нашого класу після 7 потікали, причому не найслабіші
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

моей как раз сложно с английским у нее с языками не очень , долго делает, но предметы интересные, сидит занимается, да, много времени отнимает - но язык это основное, имхо.Могу сравнить как раз 208 и интеллект т.к. мой ребенок учился и там и там, и Интеллект это школа однозначно сильнее намного, тут без вариантов. Я не говорю о каком-то конкретном предмете или учителе, а в общем и целом - уровень детей, нагрузка, знания в комплексе на выходе и тд.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

кумедно..., а в нас зараз у 5 всі, навпаки, в А ломляться)) він уже відчутно більший за інші класи на паралелі. Я ще переживала, що ми в нього не потрапили, але тепер думаю, що все, що робиться, робиться на краще))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, а Вы в 5? Расскажите, плиз про экзамены
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну, спершу ми поїхали на пробне тестування у 208 Вони проводили минулого року десь у квітні пробне тестування, щоб діти відчули, як воно проходитиме. Хто набрав певну кількість балів - той проходив зразу, а всі інші на офіційне тестування. І от на цьому пробному син не добрав буквально 1 бал, було дуже прикро, тому що загалом він добре справився, але там не додивися, там неправильно записав. Словом, ми провели бесіду, що дуже важливо бути уважним на таких заходах, що не можна відволікатися, що треба перевірити обов"язково. І потім офіційні тести нам далися значно легше, тому що дитина вже мала уявлення, як все відбувається.У НЗ, син сказав, дали малувато часу. Чогось такого нового чи несподіваного не було, але довелося досить швидко працювати, окремі вправи у межах 10 завдання з математики він так і не встиг зробити.Загалом ми готувалися - робили зразки вступних тестів до 5 класу до всіх шкіл України, які тільки знаходили в інтернеті)). Диктанти трохи писали і визначали частини мови й члени речення.Удачі Вам! Якщо ще щось упустила - запитуйте)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а он не все решил в НЗ и все равно прошел? Мой тоже ооочень рассеянный. И тоже то не те цифры спишет, то не на тот вопрос ответит :(.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы в каком классе? в Б?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

На мой взгляд, этом году 5-А (будущему мат.классу) и 5-Б не повезло с учителем математики. Учитель не плохой, требовательный, но не для мат.класса. Дополнительно с детьми олимпиадные задачи не решает, к олимпиадам не готовит, не информирует о мат.мероприятиях, которые происходят в Киеве... Все в рамках школьной программы.Мат.классам предыдущих лет повезло больше, у них преподают ведущие математики лицея, результаты видны на олимпиадах.. Может сделают выводы и на след. год мат.классу дадут учителя более прогрессивного чем в этом году.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а нету матем.факультатива, куда бы из всей параллели 5х классов могли бы дети ходить?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нету. Я все думаю подойти на мат.кафедру и спросить почему наших детей обделили. Мой ребенок ходит на кружок при Лидере и я сама мониторю все мат.мероприятия в Киеве. Потенциал в НЗ очень высокий и его надо развивать. Боюсь, что к 7-8 классу уже может быть поздно...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

налаштовуйте зразу на уважність, це проблема для сучасних дітей У математичному тесті у НЗ було 10 завдань, а в 10 завданні було 6 чи 8 підзавдань (типу поставити знаки дій (плюс, мінус, множення, ділення) між пятьма пятірками, щоб вийшло певне число). У більшості виразів він розставив знаки, а в кількох не встиг. Все одно набрав 9.6 із 12 можливих балів. Цього було цілком достатньо. Попроходили діти зі значно меншими балами.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ха! а 5-В, Г, Д, Е повезло ще менше Вчитель взагалі перший рік працює в НЗ, задає по 2 задачі, працює наче навпомацки. Про олімпіади і мови немає. Єдине, що в Кенгуру узяли організовано участь... А якось на заміну прийшла вчитель з А класу, і сказала, що таких відсталих з математики вона ще не бачила. Питання (раптом цю тему читає хтось із працівників школи) чому такі різні рівні викладання математики на паралелі, якщо стверджувалося, що в 5 класах спеціалізації немає, і всі вчать математику на 1 рівні?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

оооо, что-то вы меня, господа, огорчили по поводу НЗ и математики в 5 классе
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а на сайте у них висит образец из 8 заданий и совсем нет такого задания, как ВЫ пишете :( ну и зачем на сайте вешать более легкий образец?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а Вы не огорчайтесь :) + вон Бедов выпустит 11 класс, и возьмет пятиклашек в след.году :). А раньше, насколько я знаю, у 7 класса всегда читали одни учителя математики, а уже в 8-м "А" класс брал другой учитель. У нас получилось, что сразу в 7 классе взял математик, который и будет вести дальше. Т.е. возможны разные варианты, учителя могут меняться. Во всяком случае, если у Вас мальчик любит математику, старайтесь попасть в "А". А по ходу учебы будет видно. Уйти в экономич. или филолог. можно всегда. Чем старше, тем сложнее, конечно. Т.к. у филологов, ясное дело, больше часов ин.языка, в экон. классе - экономика и география более углубленно. Так что придется подтягивать эти предметы. Но, мне кажется, что это проще, чем потом подтягивать математику для перехода в мат.класс.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас це завдання точно було - потренуйтесь тільки я не пам"ятаю точні цифри, які повинні були вийти в підсумку. Потренуйтесь виконувати з 2, 3, 4, 5, пошукайте в інтернеті такого типу завдання
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну, я особливо не кіпішую... Тому що я не впевнена, чи так важлива буде сину математика на майбутнє. Він доволі різнобічний у мене (ось зараз він каже, що найбільше йому подобається історія, а ще рік тому рвався у математичну школу, і досить легко в неї вступив) і ще невідомо, куди він захоче вступати після школи. А НЗ якраз і добра тим, що є варіанти спеціалізації і можна буде до кінця школи якось скорегувати свій напрямок навчання. Головне, що всі предмети загалом добре контролюються (тести, самостійні, контрольні щодня і з усіх уроків). Тут не запустиш навчання як у пересічних школах. Ну з поглибленим вивченням якось предмету, надіюся, згодом визначимося.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нам казали, що він бере чи то з 7, чи то з 8, коли вже справді визначена офіційно спецалізація А 5-6 мають однакову кількість годин з усіх предметів. От тільки вчителі різні...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Совершенно согласна! Я по поводу математики кипишую, скорее, по инерции после младшей школы Лидера)) Остались в Лидере друзья в мат.классе, постоянно обсуждаем и сравниваем учебный процесс.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, в этом году он ведет 6-е классы тоже + в расписании можно посмотреть
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і що, в Лідері серйозніше вивчають математику? Мій кілька разів поспілкувався зі своїми колишніми однокласниками, сказав, у НЗ все краще)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах