Т.Г. Шевченко это только я его не понимаю?

713 сообщения в этой теме

Опубликовано:

советская идеология и Маяковского возвеличила за пару-тройку пафосных стихотворений и абсолютно закрыла глаза на его прекрасную лирику. Ну и что? Имеющий глаза -да прочтет, как гриццо))[+sign]Без кота и жизнь не та...)))Чему бы грабли ни учили, а сердце верит в чудеса!)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а я просто была потрясена -в начале 90-х - композициями только на стихи Шевченко группы "Кому вниз"! Я помню те ощущения восторга и гордости за нашего поэта!))[+sign]Без кота и жизнь не та...)))Чему бы грабли ни учили, а сердце верит в чудеса!)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Господи, та їдьте вже звідси, ЇДЬТЕ!() ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

))))))) [+sign]Без кота и жизнь не та...)))Чему бы грабли ни учили, а сердце верит в чудеса!)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Барто - это кошмар кошмарный. Долой Барто!Даёшь Юнну Мориц и Усачёва! :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Абсолютно згодна. Тільки і оцінювати адекватно Ви її не можете. Упередженість в відношенні завжди відбивається на оцінці. ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

О, так... :)) у моїх батьків був 12-ти томник КВ. Це було щось:)) Як згадаю ці вечори з чаєм та черговою п*єсою... Приємно, що є однодумці :))...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я знаю, что я не одна такая :-) Если честно, я очеееень редко читаю комменты на украинском.Если читаю, то только потому, что знаю человека лично.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ви не одна. Вже кого, а Шевченка... Я його читаю, як дихаю. І мої діти теж. Він пише як УКРАЇНЕЦЬ про УКРАЇНЦІВ. Він - ПРОРОК, ТИТАН, він бачив куди Україна котиться і попереджав. І, читаючи його, я бачу ВОЛЮ, ВОЛЮ України.Таки допишу.Шевченко є в моєму житті. Бо я народилася і виросла українкою. Бо мій прадід був висланий і спочиває з миром десь під сосною у "сонячному" Магадані. Бо мою маму і чоловіка ловили під хатами совЄти, коли ті ходили до родичів колядувати.Бо мою вже покійну бабцю тримали і били в СІЗО, бо вона "нЄ надлЄжаще" підперезала шубу ремнем із п`ятикутною зіркою, при тому настійливо розмовляла зі слідчим українською.Бо мій прадід мав спокусу, але відмовився хрестити дітей у католицького ксьонза.(Село Пашуки було під Польщею довгий час).Бо я зараз чую історію і свекрушиної сім`ї. Людей, які пережили прихід двох совЄтів.О так, я дуже добре розумію Шевченка.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Причем еще с позапрошлого века раскрученный бренд. Так как еще в 19 веке почти в каждой украинской хате рядом с образами висел портрет поэта. Кто ж его тогда пиарил?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Слава Україні!!!!!!!! ....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

переводы Шекспира и Бернса Маршаком -прекрасны! [+sign]Без кота и жизнь не та...)))Чему бы грабли ни учили, а сердце верит в чудеса!)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо, все перечитала, очень люблю Шевченка
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Сам себя сделал? Это просто талантливый ребенок, котороу повезло быть замеченным благотворителями. И еще тысячи незамеченных...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Оставляю за собой право высказывать свое мнение о чем считаю нужным. И ни у кого не спрашивать разрешения. Нравится это кому-то или нет[+sign]"Для женщин, которые не поддерживают друг друга, в аду приготовлено специальное место." Мадлен Олбрайт [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

"У всякого свой вкус: один любит арбуз, другой свиной хрящик." )))) [+sign]"Для женщин, которые не поддерживают друг друга, в аду приготовлено специальное место." Мадлен Олбрайт [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

"просто"? якщо людину хазяїн відпустив вчитися до Петербургу, а там Рєпін з друзями вирішили його викупити - значить, не "просто" він був талановитий+ і щоб графа розкрутити на благочинність, треба було бути не "просто"ну і знову-ж таки, писав про те, що його оточувало і що йому боліло.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я не воспринимаю Шевченко. Так же, впрочем, как и Некрасова.Ну далеки мне проблемы крестьянства в Российской Империи; ну что я могу поделать?=====================Кроме того, как убеждённый космополит, считаю, что деление литературы на национальную (углубленный курс, много часов) и иностранную (по верхам пробежаться) - крайне вредно и неправильно. Я за один большой курс литературы; возможно с небольшим перекосом в сторону литературы, которую большинство класса способно прочитать в оригинале.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

12-томник?!! Я не знала что у него так много. У меня была 1 книга его, сборник. 100 раз перечитывала.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у Бернса очень простые стихотворения, элементарные рифмы ,а поди ж ты- классик у неразумных британцев)) [+sign]Без кота и жизнь не та...)))Чему бы грабли ни учили, а сердце верит в чудеса!)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Нуууу. А Стельмах, А Лина Костенко, а Довженко. Это же красиво и душевно! [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©НА гору - С горыВ школу - ИЗ школы[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вас чи нас не одиниці :) в моєму оточенні їх теж не одиниці. Просто в Києві мова спілкування в соціумі ще автоматично залишається російська Спочатку батьки, а потім і їх діти в соціумі розмовляють російською. Тобто, мовою міжнаціонального спілкування залишається російська. Колись я теж страждала з цього приводу :)), але потім зрозуміла, що страждання тут не до чого, просто потрібно робити те, що ти особисто можеш зробити в цьому напрямі. І вже кілька років розмовляю в більшості українською. Хоча, деколи з задоволенням спілкуюсь і російською. Діти теж розмовляють українською, і інші діти теж починають відповідати українською, навіть ті, чиї батьки української не знають. Більше того, в мене є приклади сімей, які переїхали до Києва з абсолютно російськомовних регіонів, не розмовляли українською взагалі, а зараз цього навіть не скажеш.Це все питання часу. Русифікація тривала дуже довго. Українізація теж потребує часу. Єдине, проти чого особисто я, це ставити рос.мову в ранг "ворога". Кожна додаткова мова - це лише плюс. Якщо, звісно, українська в пріорітеті та повазі (мається на увазі загальнодержавні пріорітети, особисті - це справа особиста).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А вот согласна! [+sign]"Для женщин, которые не поддерживают друг друга, в аду приготовлено специальное место." Мадлен Олбрайт [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение