Ваші улюблені українські пісні, вірші та інші твори ?

297 сообщений в этой теме

Опубликовано:

))) ич яка! отак!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

про танго --- це ви вірно підмітили ;-))) І дуже доречно як для першого весільного танцю )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

хі-хі ))) Мабуть колись в його роду теж хтось з українських козаків "потоптався" ))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

йой.. в нашому роду точно хоть із татар "потоптався".. Але до тієї музики кров мовчить )) [+sign]"Я глубоко верую в мудрость Господа Бога. А одним из главных проявлений мудрости является чувство юмора". Иоанна Хмелевская[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

плач єремії. я піду в далекі гори. + http://www.youtube.com/watch?v=feGCvRFlSl0&NR=1володимир івасюк, автор пісні, взагалі є супер.[+sign]++++++++++++++++++++++++++++только примирившись с собой, мы осознаем свою цель.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а ви не стримуйте себе, не стримуйте! ..... ;-)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пісні: Била мене матиБила мене матиБерезовим прутомЩоби я не стояла З молодим рекрутом. А я собі стояла,Аж кури запіли,На двері воду лляла, Аби не рипіли. На двері воду лляла,На пальцях ходила,Щоб мати не почула, Щоби не сварила. А мати не спала,Усе чисто чула,Та й мене не сварила - Сама такою була.-------------------------Тече річенька невеличенька,Схочу - перескочу,Віддай же мене, моя матінко,За кого я схочу.Як оддавала, наказувала:В гостях не бувати.А як прийдеш ти, моя донечко,То вижену з хати.Один рік минув, другий промайнув.На третій скучила,Перекинулась в сизу зозулю,В гості полетіла.Прилетіла в сад, в сад зелененький -Сіла на калині.Та й стала кувать - жалю завдавать,Як жить на чужині.Сидить матінка край віконечка -Рушник вишиває.А найменший брат, бодай не діждать,Ружжо заряджає.Дозволь ти мені, моя матінко,Ту зозулю вбити,Бо вона кує, жалю завдає -Тяжко в світі жити.Не дозволю я, мій милий сину,Убити пташину,Бо тій зозульці, як моїй дочці,Тяжко на чужині.----------------------Чом ти не прийшов Чом ти не прийшов, як місяць зійшов, Я тебе чекала. Чи коня не мав, чи стежки не знав, Мати не пускала. Чи коня не мав, чи стежки не знав, Мати не пускала. І коня я мав, і стежку я знав, І мати пускал.а Найменша сестра бодай не зросла, Сідельце сховала. Найменша сестра бодай не зросла, Сідельце сховала. А старша сестра сідельце знайшла, Коня осідлала, Поїдь братику до дівчиноньки, Що тебе чекала. Поїдь братику до дівчиноньки, Що тебе чекала. Тече річенька невеличенька, Скочу-перескочу, Віддайте мене, моя матінко, За кого я схочу. Віддайте мене, моя матінко, За кого я схочу. Чом ти не прийшов. Чом ти не прийшов. Чом ти не прийшов.[+sign] Я помогаю людям с проблемами...Устраняю[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ще улюблена у виконанні Матвієнко : Ой, летіли дикі гуси…Ой, летіли у неділю дощову.Впало пір’я на подвір’я,Закотилось, як повір’я, у траву.Ой, летіли дикі гуси…Ой, летіли дикі гуси через ліс.Не кажи своїй подрузі,Хто тобі корали зоряні приніс.Як постука нічка темнаУ віконце знов,Не питай мене даремноПро мою любов.Ой, летіли в день осіннійДикі гуси до самотньої верби.Там, де двоє – там весілля,А де троє – перші ягоди журби.Ой, летіли до світанняДикі гуси через марево ночей.Бережи своє коханняТи, дівчино, від корисливих очей.Ой, летіли понад вечірДикі гуси через ліс у зелен гай.Ти відкрий подрузі двері,Але серце їй своє не відкривай![+sign] Я помогаю людям с проблемами...Устраняю[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

гарні пісні. особливо під чарочку ;-)))) Всі три обов"язково присутні на святах у моїх батьків, коли збираються їх друзі ..)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і оцю колискову обожнюю: http://www.youtube.com/watch?v=fwEtAwXgeaQособливо " тремтить вишенька мала" )))[+sign] Я помогаю людям с проблемами...Устраняю[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Матвієнко - це взагалі окрема тема. Пісні в її варіанті важко переспівати якось по-іншому..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О, під чарочку обов*язково потрібно співати "Зеленеє жито" ))) http://www.youtube.com/watch?v=z9g22_rtipw[+sign]"Я глубоко верую в мудрость Господа Бога. А одним из главных проявлений мудрости является чувство юмора". Иоанна Хмелевская[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

скільки років я не чула цю колискову... стримую сльози [+sign]то ли жизнь прекрасна, то ли я мазохистка...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Червоніючи признаюсь -- вперше чую... Дуже ніжно ! Вразило... Бонд, дякую вам, що познайомили мене ще с однією новою піснею !
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ніііі, це не під чарочку, це вже коли " на коня" ;-))))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Ой , кум до куми залицявся" "Із сиром пироги "))) [+sign] Я помогаю людям с проблемами...Устраняю[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, моя улюблена!!! завжди в сльозах коли чую .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В.Симоненко Ти знаєш, що ти — людина?Ти знаєш, що ти — людина? Ти знаєш про це чи ні? Усмішка твоя — єдина, Мука твоя — єдина, Очі твої — одні. Більше тебе не буде. Завтра на цій землі Інші ходитимуть люди, Інші кохатимуть люди — Добрі, ласкаві й злі. Сьогодні усе для тебе — Озера, гаї, степи. І жити спішити треба, Кохати спішити треба — Гляди ж не проспи! Бо ти на землі — людина, І хочеш того чи ні — Усмішка твоя — єдина, Мука твоя — єдина, Очі твої — одні. [+sign] Я помогаю людям с проблемами...Устраняю[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Шукала Пономарьова - знайша це: http://www.youtube.com/watch?v=VIeYJdcEW7IБілик: "Зіронька" - люблю [+sign]Моя ёлочка желанийВ каждой хорошенькой девушке, В каждой застенчивой лапушке Могут быть где-то упрятаны ...лядские гены прабабушки!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

!!!!! ТАК!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

!!! І ще Стус: Цей біль — як алкоголь агоній,як вимерзлий до хрусту жаль.Передруковуйте прокльониі переписуйте печаль.Давно забуто, що є — жити,I що є — світ, і що є — ти.У власне тіло увійтидано лише несамовитим.А ти ще довго сатаній,ще довго сатаній, допокипомреш, відчувши власні крокина сивій голові своїй.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Платон Воронько (як зразок ) : На золотом гаптованій галявціБерізка-юнка закружляла в танці –Аж серце виривалося із тіла,Аж платтячко за вітром полетіло.Стоїть вона, тонюня і біленька,Без хусточки, без платтячка, голенька.Веселі очі раптом – повні сліз,Як і у всіх оголених беріз.Не за одежкою затужені вони,А що не буде танців до весни.--- У нього багато гарних поезій..)[+sign] Я помогаю людям с проблемами...Устраняю[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

.. ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Із останніх: http://www.youtube.com/watch?v=mq8yCiPAHk8&feature=relatedАле я і сам фільм переглядала на одному диханні, жоден аватар так не чіпляв[+sign]Мои лайковые перчатки слишком дороги, чтобы бросать их в лицо кому попало...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага... написав В. С....а далі машинально...бо думав про Стуса...))А от Стус : Синові Коли ти бережеш залізний спокійвсупір загальній паніці й клятьбі,коли наперекір хулі жорстокійміж невірів ти віриш сам собі.Коли ти вмієш ждати без утоми,обмовлений, не станеш брехуном,ошуканий, не піддаєшся зломуі власним не хизуєшся добром.Коли тебе не порабують мрії,в кормигу дум твій дух себе не дасть,коли ти знаєш, що за лицедії -облуда щастя й машкара нещасть.Коли ти годен правди пильнувати,з якої вже зискують махлярі,розбитий витвір знову доробляти,хоча начиння геть уже старі. Коли ти можеш всі свої надбанняпоставити на кін, аби за митьпроциндрити без жалю й дорікання -адже тебе поразка не страшить.Коли змертвілі нерви, думи, тілоти можеш знову кидати у бій,коли триматися немає силиі тільки воля владно каже: "стій!"Коли в юрбі шляхетності не губиш,А бувши з королями - простоти,коли ні враг, ні друг, котрого любиш,нічим тобі не можуть дорікти.Коли ти знаєш ціну щохвилини,коли від неї геть усе береш,тоді, я певен: ти єси людинаі Землю всю своєю назовеш.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах