Ваші улюблені українські пісні, вірші та інші твори ?

297 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Я обооожнюю цю пісню:) Правда -найбільш - ось у цьому виконанні+ http://www.youtube.com/watch?v=B1kUHSCOwrQ[+sign]Интернет, он не сближает. Это скопление одиночества. Мы вроде вместе, но каждый один. Иллюзия общения, иллюзия дружбы, иллюзия жизни….[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чому розплетена косаааа.... а на щочи брьонить сльозаааа
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

...Я думаю про Вас. Я знаю, що Ви є... Не знаю, чи побачу Вас, чи ні.А може, власне, і не в тому справа.А головне, що десь вдалечиніє хтось такий, як невтоленна спрага.Я не покличу щастя не моє.Луна луни туди не долітає.Я думаю про Вас. Я знаю, що Ви є.Моя душа й від цього вже світає. Ліна Костенко
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Боже, це ж була моя і моєї мами улюблена пісня!!! А я пам"ятала її лише уривками і все не могла згадати...Дякую тобі!!! Мама теж завжди плакала, коли її співала... Зі мною сьогодні таки станеться душевний розрив на шматочки ....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) І "Чорнобривці", в виконанні Козловского:)+ http://www.youtube.com/watch?v=sTNmlep4tls[+sign]Интернет, он не сближает. Это скопление одиночества. Мы вроде вместе, но каждый один. Иллюзия общения, иллюзия дружбы, иллюзия жизни….[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

класс!!! )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Казав менi батько))) Казав менi батько,Щоб я оженився,По досвiтках не ходивТа й не волочився.А я козак добрийТа й не волочуся,Де дiвчину чую,Там нiчкy ночую,А де молодички,Там i я двi ночки.Покiль не женився,Потiль не журивсяHi ложкою, нi мискою,Hi третьою колискою.А як оженився,Так i зажуривсяI ложкою, i мискою,Ще й третьою колискою.Як прийшов у хату,Одне каже: «Тату!»Друге каже: «Папи!»,Жнка каже: «Бери шапку,Тiкай к чорту з хати.Тiкай к чорту з хатиУ поле орати,А я co6i, молоденька,Пiду погуляти».[+sign]Я перестану любить тебя лишь тогда, когда слепой художник, утратив талант, нарисует на лазурных небесах звук падения серебряного лепестка салатовой розы на хрустальный пол замка, которого нет..[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:))))Погооджуюсь:) + http://www.youtube.com/watch?v=dcSCz-pWpz4[+sign]Интернет, он не сближает. Это скопление одиночества. Мы вроде вместе, но каждый один. Иллюзия общения, иллюзия дружбы, иллюзия жизни….[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

І як тепер тебе забути? (Ліна Костенко)+ І як тепер тебе забути?Душа до краю добрела.Такої дивної отрутиЯ ще ніколи не пилаТакої чистої печалі,Такої спраглої жаги,Такого зойку у мовчанні,Такого сяйва навкруги.Такої зоряної тиші.Такого безміру в собі!..Це, може, навіть і не пісня,А квіти, кинуті тобі....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В дні прожиті...(Ліна Костенко)+ В дні, прожиті печально і просто,Все було як незайманий сніг.Темнооким чудесним гостем Я чекала тебе з доріг.Забарився, прийшов нескоро.Марнувала я дні в жалю.І в недобру для серця поруЯ сказала комусь: – Люблю.Хтось підносив мене до неба,Я вдихала його, голубе...І не мріяла вже про тебе,Щоби цим не образить тебе.А буває – спинюсь на місці,Простягаю руки без слів,Ніби жду чудесної вістіЗ невідомих нікому країв...Є для серця така покута –Забувати скоріше зло,Аніж те, що мусило бутиІ чого в житті не було....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Господи.... чого ж мене дьорнуло пошукати відео... Під кінець просто сльози не змогла стримати. Слова не такі, як я знаю, але це ж зрозуміло.http://video.bigmir.net/show/119784/[+sign]Моя ёлочка желанийВ каждой хорошенькой девушке, В каждой застенчивой лапушке Могут быть где-то упрятаны ...лядские гены прабабушки!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, цей теж одна з моїх най-найулюбленіших пісень!! І музика в ній хоч достатньо складна, але дуже мелодійна.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:))))Теж люблю дуже. Особливо, як її Повалій виконує: http://www.youtube.com/watch?v=g2ImFglNmvU&feature=related[+sign]Интернет, он не сближает. Это скопление одиночества. Мы вроде вместе, но каждый один. Иллюзия общения, иллюзия дружбы, иллюзия жизни….[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А оце? простий, дитячий віршик, але який промовистий Сю ніч зорі чомусь колючі,Як налякані їжачки.Сю ніч сойка кричала з кручі,Сю ніч ворон сказав: «Апчхи!»Сю ніч квітка питала квітку:- Що ж це робиться, поясни?Тільки вчора було ще влітку,А сьогодні вже восени![+sign]"Я глубоко верую в мудрость Господа Бога. А одним из главных проявлений мудрости является чувство юмора". Иоанна Хмелевская[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

!!!))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і я шанувальниця Ліни Костенко. А з пісень відразу згадала "Україну" Тараса Петриненка І все на світі треба пережити,І кожен фініш – це, по суті, старт,І наперед не треба ворожити,І за минулим плакати не варт.Тож веселімось, людоньки, на людях,Хай меле млин свою одвічну дерть.Застряло серце, мов осколок в грудях,Нічого, все це вилікує смерть.Хай буде все небачене побачено,Хай буде все пробачене пробачено,Хай буде вік прожито, як належить,На жаль, від нас нічого не залежить...А треба жити. Якось треба жити.Це зветься досвід, витримка і гарт.І наперед не треба ворожити,І за минулим плакати не варт.Отак як є. А може бути й гірше,А може бути зовсім, зовсім зле.А поки розум од біди не згірк ще, –Не будь рабом і смійся як Рабле!Тож веселімось, людоньки, на людях,Хай меле млин свою одвічну дерть.Застряло серце, мов осколок в грудях,Нічого, все це вилікує смерть.Хай буде все небачене побачено,Хай буде все пробачене пробачено.Єдине, що від нас іще залежить, –Принаймні вік прожити як належить.Ліна Костенко "Пісенька з варіаціями"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)Дуже сподобалось.Спасибі:)() .[+sign]Интернет, он не сближает. Это скопление одиночества. Мы вроде вместе, но каждый один. Иллюзия общения, иллюзия дружбы, иллюзия жизни….[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а хто віконує її як пісню?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую )) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1000! дуже часто ці слова актуальні для нашого форуму ;-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дуже гарно і сумно.....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пісня про матір * (Посіяла людям...) Посіяла людям літа свої, літечка житом,Прибрала планету, послала стежкам споришу,Навчила дітей, як на світі по совісті жити,Зітхнула полегко - і тихо пішла за межу.- Куди ж це Ви, мамо?! - сполохано кинулись діти.- Куди ж Ви, бабусю? - онуки біжать до воріт.- Та я недалечко... де сонце лягає спочити.Пора мені, дітки... А ви вже без мене ростіть.- Та як же без Вас ми?... Та що ж ви намислили, мамо?- А хто ж нас, бабусю, у сон поведе по казках?- А я вам лишаю всі райдуги із журавлями,І срібло на травах, і золото на колосках.- Не треба нам райдуг, не треба нам срібла і злота,Аби тільки Ви нас чекали завжди край воріт.Та ми ж переробим усю Вашу вічну роботу, -Лишайтесь, матусю. Навіки лишайтесь. Не йдіть!Вона посміхнулась, красива і сива, як доля,Махнула рукою - злетіли увись рушники.— Лишайтесь щасливі... - і стала замисленим полемНа цілу планету, на всі покоління й віки.[+sign]Nemo me impune lacessit.Non cuilibet pulsanti patet ianua.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

про укр пісні тема вже є - дужа змістовна, мушу сказати. з прози - Кобилянська .[+sign]++++++++++++++++++++++++++++только примирившись с собой, мы осознаем свою цель.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я ее очень люблю, сильная песня. [+sign]Nemo me impune lacessit.Non cuilibet pulsanti patet ianua.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я цю пісню вперше почула у виконанні Еріки (з Фабрики зірок), переслуховувала разів мабуть 20 підряд ..... и звичайно ридала.... Мені здається, що від цієї пісні не можно не плакати, вона душу розриває на шматки... Дякую вам за неї!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах