Ваші улюблені українські пісні, вірші та інші твори ?

297 сообщений в этой теме

Опубликовано:

"Чорне море" Вася Клаб - пронизує завжди. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Oh my dear Ukraine Віктор Морозов. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Соколята Вячеслав Хурсенко hwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DMzKL07NQIEk%26feature%3Drelated
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот нормальная ссылка http://www.youtube.com/watch?v=MzKL07NQIEk&feature=related
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 у Братів Гадюкіних - майже все:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

З пісень люблю раннього Пономарьова - "В ріку перероста дзвінкий ручай", "Реквієм" і інші. з віршів є один найулюбленіший, але не знаю автора. Ось він:***ДоляПрокинулась- навкруг пустеля дикаІ небеса в палючому вогні,А наді мною із закритим ликомСяйлива постать в білому вбранні.- Чого мовчиш? - запитує у мене,У серці давній запаливши біль. -Я - Доля, Невідома, Незбагненна!Але сьогодні я служу тобі.Чого бажаєш? Забуття чи дива?Для тебе все, не гаючись, зроблю.І я відповіла: "Нехай щасливимПребуде той, кого я так люблю!"- Це той, хто серцем грав твоїм лукавоЙ, награвшись, навіть спогади жене?- О ні, неправда! Він в усьому правий,І навіть в тому, що забув мене.- Навіщо це! І ти забудь про нього,Новим коханням розжени пітьму.- Я знаю, що важка його дорога,Як можеш дати щастя - дай йому!- Ах, ти вважаєш, ніби він і досіЩе не зазнав життя ясних принад?- Як щастя у житті його збулося,Нехай воно помножиться стократ!- А ревність? Може, у чуттях шаленихВін припадає до чужих колін!- Яке це має значення для мене?Вже тим щаслива, що щасливий він..Все не згасала в небесах пожежа,Крізь покривало лик Судьби сіяв:"Проси для себе! Я тобі належу.Збагни, у нього Доля є своя."Я задихалась полум"ям хапливимІ вже сама ледь чула, як молю:"Я щастя хочу! І тому щасливимХай буде той, кого я так люблю!"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Оце Пономарьов http://www.youtube.com/watch?v=SprrwAfOh54
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

потрібен вірш Костенко про весну і любов Хто підкаже, тільки не дуже довгий, або Лесі Українки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

цвіте терен у виконанні хору ім. Вірьовки
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

лемківська народна пісня http://il.youtube.com/watch?v=ONqMvVfQ-n8&feature=related
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Минає день, минає ніч" http://www.youtube.com/watch?v=57jC5impnug[+sign]ex 19811949)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мурахи по шкірі! [+sign]ex 19811949)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Соколят люблю давно, але з народженням сина зрозуміла в них глибини
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Люблю у виконанні Ротару .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Лиш вона", "Я піду в далекі гори", ВВ - батаго, ондо переглядали мюзикл "Ніч перед Різдвом" так він гарно "Вітер милує пустелі" заспівав, з несучасного - "Ніч яка місячна".[+sign] Не все, что рождает человеческий мозг, можно считать мнением, иногда это - просто бред.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так люблю цю пісню, одна зі самих улюблених, дякую, що нагадали
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Іван Франко "Лель і Полель", О. Кобилянська "Царівна" Іван Нечуй-левицький "Старо-світські батюшки та матушки"[+sign]Поживу – увижу, доживу – узнаю, выживу – учту![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

последнее время в голове непрерывно "та не однаково мені..." ой как меня разрывает на этом стихе.... () -[+sign]Когда я и моя жена расходимся во мнениях, мы обычно поступаем так, как хочет она. Сарочка называет это компромиссом.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это моя любимая песня! Только слова у нас чуть-чуть другие Хотя все о том же. Ніч яка місячна, зоряна, ясная,Видно, хоч голки збирай;Вийди, коханая, працею зморена,Хоч на хвилиночку в гай!Вийди, коханая, працею зморена,Хоч на хвилиночку в гай!Сядем укупочці тут під калиною,І над панами я пан!Глянь, моя рибонько, — срібною хвилеюСтелеться в полі туман.Глянь, моя рибонько, — срібною хвилеюСтелеться в полі туман.Гай чарівний, ніби променям всипаний,Чи загадався, чи спить?Он на стрункій та високій осочиніЛистя пестливо тремтить.Он на стрункій та високій осочиніЛистя пестливо тремтить.Небо незміряне всипане зорями,Що то за божа краса!Перлами ясними ген під тополями —Грає краплиста роса.Перлами ясними ген під тополями —Грає краплиста роса.Ти не лякайся, що ніженьки босііЗмочиш в холодну росу,Я ж тебе, вірная, аж до хатинонькиСам на руках однесу.Я ж тебе, вірная, аж до хатинонькиСам на руках однесу.Ти не лякайся, що змерзнеш, лебедонько,Тепло — ні вітру, ні хмар,Я пригорну тебе до свого серденька,А воно палке, як жар.Я тебе пригорну до свого серденька,А воно палке, як жар. И есть еще 2 куплета, которіе делают эту песню совсем грустной.Ти не лякайся, що можуть підслухати Тиху розмову твоюНічка поклала всіх, соном укуталаАні шелесне в гаю.Сплять вороги твої соном укутані,Нас не сполоха їх сміх.Чи ж нам обкраденим долею нашеюЙ хвиля кохання за гріх.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой :) мон папа эту песню обожает :)) спасибки, напомнили :) () -[+sign]Когда я и моя жена расходимся во мнениях, мы обычно поступаем так, как хочет она. Сарочка называет это компромиссом.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну... сороміцкі пісні - это тоже вроде как классика народного творчества :)) из песни слов, как грицца ) 0[+sign]Когда я и моя жена расходимся во мнениях, мы обычно поступаем так, как хочет она. Сарочка называет это компромиссом.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лесин Стояла я і слухала весну, Весна мені багато говорила,Співала пісню дзвінку, голосну То знов таємно-тихо шепотіла. Вона мені співала про любов, Про молодощі, радощі, надії,Вона мені переспівала знов Те, що давно мені співали мрії.[+sign]Существует пятьдесят способов сказать "да", пятьсот способов сказать "нет", но только один способ это написать. (Б. Шоу)Бабу-Ягу со стороны брать не будем. Воспитаем в своем коллективе. ("Карнавальная ночь")[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Гарно .[+sign]Существует пятьдесят способов сказать "да", пятьсот способов сказать "нет", но только один способ это написать. (Б. Шоу)Бабу-Ягу со стороны брать не будем. Воспитаем в своем коллективе. ("Карнавальная ночь")[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так! .[+sign]Существует пятьдесят способов сказать "да", пятьсот способов сказать "нет", но только один способ это написать. (Б. Шоу)Бабу-Ягу со стороны брать не будем. Воспитаем в своем коллективе. ("Карнавальная ночь")[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А ще у Стуса дуже сильні "Листи до сина". Обов"язково дам своєму синові читати. На жаль, у інтернеті не знайшла:([+sign]Существует пятьдесят способов сказать "да", пятьсот способов сказать "нет", но только один способ это написать. (Б. Шоу)Бабу-Ягу со стороны брать не будем. Воспитаем в своем коллективе. ("Карнавальная ночь")[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах