Ваші улюблені українські пісні, вірші та інші твори ?

297 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Помогите найти песню Здравствуйте, не могу найти колыбельную со словами Гляне вечір, ніч близенько. Щось шепоче тихо ненька, Помогите пожалуйста. Заранее спасибо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот: Тане вечір, ніч близенько.Щось шепоче тихо ненька.Чи то спів неголосний,Чи то спів неголосний,Чи то сни?Кошенятко свій клубочокЗакотило у куточок.І у кошику воно,І у кошику воноСпить давно...На траву лісовичокПостелив носовичок.Так маленький лісовик,Спати звик.Спить хмаринка над сосною,Спить хатинка за Десною.І до пристані приставПароплав.Ось тюльпан, зелена ніжка,В нім будиночок і ліжко.В ньому фея чарівна,В ньому фея чарівнаЗасина.Зірочки на небі в співі,Місяць човник, мов на хвилі,Ніжно дивляться на нас,Ніжно дивляться на нас.Спати час...Сонце зайшло давно,Стукає сон у вікно.Ну, пустіть мене, вже час,Годі чекати,До малої дитини,До теплої хати...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А где можно эту колыбельную послушать?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ірина Вільде "Повнолітні діти" один з найулюбленіших творів ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ніч яка місячна, зоряна, ясная АБАЖАЮ!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

оооо.сижу, співаю її зараз)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пісня про матір вірші Б. Олійника. Колись виконувала Тая Повалій - одна з найкращих її україномовних пісень (як на мене, то найкраща). http://www.pisni.org.ua/songs/85205.html Кліп просто без сліз дивитись не можу, так як історія наче про мою бабусю. Приємного перегляду. І хочу дуже подякувати за таку тему, дуже потрібна - майже все, що було згадане і викладене в інших постах - шедеври української культури, на цьому треба виховувати наших дітей!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Ніч яка місячна" - моя любимая песня. В сокращенном варианте (1, 2, 5 и 6 куплеты) пою дочке в качестве колыбельной.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а от ще. Здаеться, її в темі ще не було?:) При долинi кущ калиниНахилився до води (нахилився до води),Ти скажи менi калино,Як попала ти сюди (як попала ти сюди),Ти скажи менi калино,Як попала ти сюди.Якось ранньою весноюХлопець бравий прискакав (хлопець бравий прискакав),Милувався довго мною,А тодi з собою взяв (а тодi з собою взяв),Милувався довго мною,А тодi з собою взяв.Вiн хотiв мене калинуПосадить в своiм саду (посадить в своiм саду),Не довiз i в полi кинув,Думав, що я пропаду (думав, що я пропаду),Не довiз i в полi кинув,Думав, що я пропаду.Я за землю ухопилась,Стала на ноги своi (стала на ноги своi),I навiки залишилась,Де весна i соловґi (де весна i соловґi),I навiки залишилась,Де весна i соловґi.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы смотрите правде в глаза?:) Вы так считаете. Но это не реалии, это - Ваши мысли на тему
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, Нечуй-Левицький, Старицький - я зачитувалась їх творами в середньому шкільному віці а ще Тронка та Прапороносці Гончара[+sign]свой мозг людям не вставишь - у них для этого нет специального HDMI входа (C) Armada + Mrs_Berimor[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ще одне згадалося, у квітні їхали ми біля Умані, а там в лісі як раз була пора цвітіння рясту. Доця (5 років) побачила цей суцільний килим із квітів і видала вірш Квітів, квітів, як море без краю Сині, білі, червоні цвітуть Брату травню весна вистеляє Дорогими прикрасами путь Віє вітер із теплого моря Чайка струшує воду з крила Світлі дні, тихі ранки прозорі Квітень - місяць квіток і теплаВиявилось, що вони в садку вчать вірші, що стосуються кожного місяця і це був вірш А. М"ястківського Квітень. Так було неочікувано, красиво і приємно, що дитина розказує такий вірш, що аж очі засльозились. Виявляється, ми не все знаємо про можливості наших дітей!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мій улюблений вірш українською - Ліна Костенко Спини мене отямся і отямтака любов буває раз в ніколивона ж промчить над зламаним життямза нею ж будуть бігти видноколивона ж порве нам спокій до струнивона ж слова поспалює вустамиспини мене спини і схаменище поки можу думати востаннєще поки можу але вже не можунастала черга й на мою зорючи біля тебе душу відморожучи біля тебе полум’ям згорю.І ще дуже люблю її "Марусю Чурай"Із прози найулюбленіша новела Коцюбинського "Цвіт яблуні"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Видеоряд там не очень, а песня -наоборот;) + http://www.youtube.com/watch?v=YAkVjNRLWwg
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тарас Прохасько - НепрОсті. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

могу песни Пономарева послушать больше-ничего, сама не понимаю как я родилась в Украине с таким стойким чувством неприязни ко всему украинскому. Вот так и мучаюсь([+sign]Идеального мужчину можно только родить самой.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тоже в исполнении Софии Михайловны больше всего нравится... ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Квітка Цісик - Де ти тепер http://www.youtube.com/watch?v=BKCscM4OHiQДа и все ее песни.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100000000000. Обожнюю цей твір.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах