Ваші улюблені українські пісні, вірші та інші твори ?

297 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Матвієнко, Дмитро Гнатюк, Гмиря МатвієнкоТ[+sign]"Я глубоко верую в мудрость Господа Бога. А одним из главных проявлений мудрости является чувство юмора". Иоанна Хмелевская[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, бере і виймає...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:))Дуже жіноча така пісня....люблю її теж дуже:) () .[+sign]Интернет, он не сближает. Это скопление одиночества. Мы вроде вместе, но каждый один. Иллюзия общения, иллюзия дружбы, иллюзия жизни….[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

послухала Матвієнко --- так , це ВОНА, ця пісня!! я не знаю, як сьогодні засну .........
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да..тоже за душу берёт ...слёзы всегда, как слушаю.., млин... .[+sign]Интернет, он не сближает. Это скопление одиночества. Мы вроде вместе, но каждый один. Иллюзия общения, иллюзия дружбы, иллюзия жизни….[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мне она тоже всю душу пререворачивает, так просто написано о таких глубоких вещах... [+sign]Nemo me impune lacessit.Non cuilibet pulsanti patet ianua.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а я чула у виконанні Повалій, хоча саму її (таю) страшенно не люблю. Слухаю з закритими очима, щоб сприйняти пісню цілосно. Тая мені заважає)))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

будуть снитись гарні, ліричні сни )) [+sign]"Я глубоко верую в мудрость Господа Бога. А одним из главных проявлений мудрости является чувство юмора". Иоанна Хмелевская[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Прошу:) .[+sign]Существует пятьдесят способов сказать "да", пятьсот способов сказать "нет", но только один способ это написать. (Б. Шоу)Бабу-Ягу со стороны брать не будем. Воспитаем в своем коллективе. ("Карнавальная ночь")[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

эту песню сначала пел мужчина, вот кто - не скажу(( А Повалий мне тоже не нравится, мне кажется она ее не чувствует, очень напыщено поет.[+sign]Nemo me impune lacessit.Non cuilibet pulsanti patet ianua.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сильно! .... перший раз бачу у виконанні Повалій..завтра ж зранку подзвоню своїй матусі .....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і ще моя мама.....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Розбуди мене тихою піснею, Розбуди мене тихою піснею,Поцілуй вустами гарячими.А то сльози мої стали прісними,Та зіниці стали незрячими.Моє сонце сховалось за хмарами,Моє небо фарбується мрякою.Серце б’ється глухими ударами,Наче хтось по землі – гіллякою.Ми колись були світлою силою,Воювали з темінню хворою.Тільки сила нам стала немилою –Замінили силу покорою.Рідну землю сповили туманами,Окрутили підступними чарами.Старші вічно живуть оманами,А молодші ростуть яничарами.(Ой нема того на селі,Що у Галочки на столі,Ой є що їсти, ой є що пити,Є й кому припросити.)Хто вони – ті, що вчора браталися?Ті, що вчора горіли, – де вони?Куди зникли? Що з ними сталося?Та які їх скрутили демони?Кожен марить ефектом відсутності,Уникаючи відповідальності,І, питаючи правди в підступності,Вибирає престижні спеціальності.Відділяє себе від кореня,Відриває себе від рідного.Прапор свій пофарбує кольором,У який фарбувати вигідно.Кров не точиться свіжими ранами,Дух потух за мурами-гратами.Поставали усі ветеранами,Хоч не встигли побути солдатами.(В неї ненечка старенька,Як голубочка сивенька,По хаті ходе, мисочки носе,Нас до обіду просе.)Залишилися знов, наче сироти,При дорозі, якою не ходжено.Хіба можна в своє не вірити?Хіба ж нас такими народжено?Заплітаємо слова у реченняТак, що змісту шукати даремно.Від матеріального забезпеченняУ душі стало зимно і темно...(В неї батенька немає,Дядько за батька вправляє,По хаті ходе, пляшечки носе,Нас до горілки просе.)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ще, Рильський "Синові" також закарбувався... СИНОВI Ти був iще малий котигорошок, Така собi одна iз людських мошок, Що виповзли на сонце, бо весна Тепло лила iз келиха без дна, I щось собi блаженно лепетали,- I от тебе розумники спитали (Можливо, й сам слова сказав я тi): Чим хочеш бути, хлопчику, в життi? Серйозний, як усi котигорошки, Ти на питання це подумав трошки I вiдповiв: людиною. Дитя! Благословляючи твоє життя, У трудну виряджаючи дорогу, Яку пораду чи пересторогу Я кращу дам, нiж дав собi ти сам? Будь вiрним слову, що усiм словам Iз ним одним нiколи не зрiвняться! Хай веселять тебе любов i праця, Хай дружби непогасної крило Гiрке вiд тебе вiдганяв зло, I хай у час останнiй свiй про сина Спокiйно я подумаю: людина!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

она вообще мне как "барба" фарфоровая, пустая ступа. Простите, что перегибаю палку.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тут звук http://www.youtube.com/watch?v=fpc6qEbsS70
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ще, Останній монолог Мавки... хоч, як жінка, я ту Мавку і не розумію...але душевно ж!:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Сизокрилий птах", "Чекай" Софії Ротару і ті, що вище написали. Дуже люблю українські пісні!!! [+sign]ex 19811949)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це нічого, що українською я Пономарьова люблю? наприклад, "Ніколи" http://www.youtube.com/watch?v=OgQLigjnkH8&feature=related
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Класс! () .[+sign]Интернет, он не сближает. Это скопление одиночества. Мы вроде вместе, но каждый один. Иллюзия общения, иллюзия дружбы, иллюзия жизни….[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вакарчу і ОЄ для мене українське все. сучасне українське
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Суб"єктивна думка: http://www.youtube.com/watch?v=eWwFz84nq0M - це сподобалось.http://www.youtube.com/watch?v=BAqq_HaY9b0 - а це, чомусь - ні. З перших акордів. Хоча, шукаючи більш-менш народне виконання, знайшла сучасне. І ще що хочу сказати з приводу першого варіанту - пишаюся нашою молоддю. Пи.Си. "Чом ти не прийшов".[+sign]Моя ёлочка желанийВ каждой хорошенькой девушке, В каждой застенчивой лапушке Могут быть где-то упрятаны ...лядские гены прабабушки!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Минають дні, минають ночі, Минає літо. ШелеститьПожовкле листя, гаснуть очі,Заснули думи, серце спить,І все заснуло, і не знаю,Чи я живу, чи доживаю,Чи так по світу волочусь,Бо вже не плачу й не сміюсь...Доле, де ти! Доле, де ти?Нема ніякої;Коли доброї жаль, боже,То дай злої, злої!Не дай спати ходячому,Серцем замиратиІ гнилою колодоюПо світу валятись.А дай жити, серцем житиІ людей любити,А коли ні... то проклинатьІ світ запалити!Страшно впасти у кайдани,Умирать в неволі,А ще гірше — спати, спати,І спати на волі -І заснути навік-віки,I сліду не кинутьНіякого, однаково,Чи жив, чи загинув!Доле, де ти, доле, де ти? Нема ніякої!Коли доброї жаль, боже,То дай злої! злої!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я теж балдю від цієї пісні, вона ........ про нас з чоловіком...... ;-))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О, клас! Теж трохи інші слова, але - класс :))) Позитив аж попер! http://www.youtube.com/watch?v=ok_SWahmPGM"В саду гуляла" [+sign]Моя ёлочка желанийВ каждой хорошенькой девушке, В каждой застенчивой лапушке Могут быть где-то упрятаны ...лядские гены прабабушки!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах