Ваші улюблені українські пісні, вірші та інші твори ?

297 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Оце, гуляючи по двох темах, згадала "А льон цвіте синьо-синьо" У бабці моєї одразу за хатою починалось поле, засіяне льоном. І в пору цвітіння лан видавався морем..А льон цвіте синьо-синьо [+sign]"Я глубоко верую в мудрость Господа Бога. А одним из главных проявлений мудрости является чувство юмора". Иоанна Хмелевская[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нехай з поміж усіх ти мов зірниця сяєш, Хай цінний скарб краса твоя І чарами її ти всіх собі звабляєш, Та коли ти Вкраїну не кохаєш, Ти не моя. Нехай у грудях ти чудове серце маєш, І серце те усіх звабля Бо всіх до нього ти ласкаво пригортаєш, Та коли ти Вкраїну не кохаєш, Ти не моя. Нехай ти розумом всю правду оглядаєш, З гори мов сміливе орля, А стріхи рідної не бачиш і не знаєш, Та коли ти Вкраїну не кохаєш, Ти не моя. Нехай за правду в бій ти чесно виступаєш, Нехай не жалуєш життя, А кривди Нації в душі не відчуваєш, Та коли ти Вкраїну не кохаєш, Ти не моя. Ти не моя, о ні, даремно ти гадаєш, Що сам прийду до тебе я І хоч би ти прийшла мене не ублагаєш, Та коли ти Вкраїну не кохаєш, Ти не моя.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Юля, тепер вона і про мене теж:-) мабуть, вона про кожну історію кохання
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о да, потужна пісня!()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А оце взагалі...... (нема слів...) Дарлінг, зайди, будь-ласка! Це та після, яку я малу вчила, щоб вона вступила до музичної школи............................................................................http://www.youtube.com/watch?v=68GEufnd6s8&feature=related[+sign]Моя ёлочка желанийВ каждой хорошенькой девушке, В каждой застенчивой лапушке Могут быть где-то упрятаны ...лядские гены прабабушки!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А від оцієї пісні я завжди плачу Степом, степом[+sign]"Я глубоко верую в мудрость Господа Бога. А одним из главных проявлений мудрости является чувство юмора". Иоанна Хмелевская[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тому, що перший варіант досить душевний, якою і має бути ця пісня, (до речі молодці дівчата!), а другий - попсовий... Тобі велика подяка за проведенну роботу!! ;-))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ещё нравилась песня Чортополох, может, потому что я по цветочному гороскопу-чортополох, в юности придавала этому значение Розійшлися дві дороги, дві дороги - два шляхи.Розійшлися, розлетілись ми, як вільнії птахи.Я пішла на захід сонця, ти пішов на його схід -Вже не бачу на долонці я твоєї долі слід.Дві дороги розвели нас, розкидали по землі,Як розходяться у морі два самотні кораблі.Що ти робиш, я не знаю - може, тужиш, може, ні.Ти веселий - знов сумна я, знов невесело мені...Там, де я - там тебе нема,Там, де ти - там завжди зима.Там, де я - в небесах птахи,Там, де ти - там одні сніги.Там, де я - там веселий сміх,Там, де ти - там журба і гріх.Там, де нам було добре вдвох -Не росте чортополох.Ми далекі люди стали, ми на різних берегах:Берег мій завжди зелений, берег твій завжди в снігах.Друзі кажуть "Божевольні", друзі знають більше нас,Ну а я прохаю долю нам побачитись ще раз.Там, де я - там тебе нема,Там, де ти - там завжди зима.Там, де я - в небесах птахи,Там, де ти - там одні сніги.Там, де я - там веселий сміх,Там, де ти - там журба і гріх.Там, де нам було добре вдвох -Не росте чортополох.Там, де я - там тебе нема,Там, де ти - там завжди зима.Там, де я - в небесах птахи,Там, де ти - там одні сніги.Там, де я - там веселий сміх,Там, де ти - там журба і гріх.Там, де нам було добре вдвох -Не росте чортополох
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую. чудовий вірш. У мене улублена пісня "стоїть гора високая" це найперше, що згадалось. а так є багато чудових українських пісень
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага, це такий собі весільний варіант пісні ))))) Відеоряд вкотре вражає !
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так. мені також подобається ця пісня дякую за тему авторку
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та тут я тут, дивлюся ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сонечко моє!!! Мій уклін тобі в ноги!!!! Я ж завдяки тобі це все знайшла! Це з я мамі покажу! Ти ж нам принесла купу емоційних струсів радісних!!! Боже, як я тобі дякю!!! Мені б і на думку не спало шукати це все в інеті!ДЯКУЮЮЮЮЮ!!!![+sign]Моя ёлочка желанийВ каждой хорошенькой девушке, В каждой застенчивой лапушке Могут быть где-то упрятаны ...лядские гены прабабушки!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

теж вперше чую, хороша .... Знаєш, про що я подумала -- я візьму все ці пісні запишу на диск і подарую своїй мамі. Це будуть не тільки сльози, а й прекрасні спогади про її молодість.... Ще раз тобі дякую! ДУЖЕ !!! )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

гииии... тільки -но писала тобі ТЕЖ САМЕ ! ... я в шоці ....... я не обновляла сторінку, слухала і писала відповіді.... і про записи для мами теж .... А потім прочитала , - а ти пишеш те ж.... Я просто в шоці з деяких наших з тобою схожестей...(оппа, не знаю як це слово пишеться, пішла в інет..)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а як Вам ось це? + http://www.youtube.com/watch?v=Q_M8eSZtuc8http://www.youtube.com/watch?v=qN4lsdylWgk&NR=1під цю пісню (ще її називають "прикарпатське танго") у нас починається забава на весіллі - перший танець для молодят. щось на кшталт вальсу на інших весіллях)згадалося своє весілля)))[+sign]++++++++++++++++++++++++++++только примирившись с собой, мы осознаем свою цель.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я щиро рада за тебе ! ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Обожнюю пісню з мюзиклу у виконанні Олега Скрипки і Ані Лорак "Вечори"звідти жБезумовно, шедевр "Зростають у гніздечку соколята"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і взагалі - гурт експрес. з сучасного - тік () .[+sign]++++++++++++++++++++++++++++только примирившись с собой, мы осознаем свою цель.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Соколята - шедевр! [+sign]ex 19811949)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

взагалі скільки у нас чудових пісень, навіть і не знаю, чи є у якогось народу така кількість. щоб збереглися и виконувалися у наші часи. Наприклад російских не знаю, окрім затертої Калинки, є чудові російськи романси, але чи можна назвати іх народними піснями, не знаю. Хоча мій улюблений ромнас " отцвели уж давно...." написав киянин. Була чудова передача про Київськи мініатюри на каналі Киів, не згадаю , нажаль, ім*я автора романсу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Гарна пісня, трохи затерта частим виконанням в "караоке" та особистим ставленням до Повалійки, але сам твір вийшов дуже гарний і емоційний.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Переслуховую - сльози на очі навератюся.... Замисююсь - що це? Це кров говрить? Впевнена, що людей іншої крові, не української не так торкатиме... Це природньо... Я от же ж на днях малому своєму включила 2 варіанти (польський і український) "Гей, соколи!"... (заради правди треба сказти, що мені подобається більше польський варіант), так от дитя на український варіант прийшло, тихенько стало біля компа і видало російською: "Вот эта песенка самая красивая!".... Беручи до уваги, що я не насаджую українську мову, хоч і підтримую її культ - дитина мене вразила. Кров говорить?[+sign]Моя ёлочка желанийВ каждой хорошенькой девушке, В каждой застенчивой лапушке Могут быть где-то упрятаны ...лядские гены прабабушки!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 за Соколята, чим більше виростає дитина, тим ближче стає ця пісня...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

можливо, все можливо.... Хоча ---- буквально на минулому тижні я спілкувалась по скайпу зі своїм замовником, він "щирий москаль")))) мАсквіч))) Так от -- я коли йому пишу, то інколи вставляю українські словечки, так для забарвлення )) а потім переводжу. А він раптом і каже :" Украинский язык местами довольно смешной, но я очень люблю украинские песни..." І як приклад пересилає мені всю классику українських пісень в академічному виконанні наших метрів. Тобто ЦЕ_ВІН_СЛУХАЄ , просто так. Це вибір сучасного мАсковського денді..... Я була в шоці ...... Ледве не закохалася в нього)))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах